Roksana Węgiel namalowała obraz. Jest wyjątkowy. Widać, że ma do tego talent. Trafił na licytację

Roxie Węgiel to nastolatka orkiestra. Wiemy już, że pięknie śpiewa, jednak do tej pory nie byliśmy świadomi, że tak dobrze maluje. Obraz jej autorstwa trafił na licytację.

Roksana Węgiel idzie jak burza i wydaje się, że nic jej nie zatrzyma. Młoda piosenkarka ma na koncie wiele sukcesów, głównie wokalnych, a jak się okazuje, to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania. W miniony weekend pokazała, że jest również utalentowana w malowaniu obrazów. 

Roksana Węgiel wystawiła obraz na licytację

W minioną sobotę w gmachu Polskiego Radia gwiazdy malowały świąteczne prace w ramach charytatywnej akcji Programu 1 Polskiego Radia "Choinki Jedynki". Wśród gości znaleźli się m.in. Joanna Racewicz, Sandra Kubicka, Jarosław Jakimowicz, Roksana Węgiel, a nawet sama Agata Duda. Wszystkie wykonane przez gwiazdy dzieła zostaną wylicytowane, a dochód wspomoże cele dobroczynne. 

Co namalowała Roksana Węgiel? Spod ręki piosenkarki wyszedł kolorowy anioł. Praca Roxie wyglądała bardzo profesjonalnie jak na 14-latkę. Jesteśmy przekonani, że pójdzie za niemałe pieniądze. 

Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

RG

Więcej o:
Komentarze (34)
Roksana Węgiel namalowała obraz. Jest wyjątkowy. Widać, że ma do tego talent. Trafił na licytację
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aniaq13

  Oceniono 17 razy 17

  I gdzie ten obraz?? Bo szkic, widoczny na zdjęciu wygląda na bardzo infantylny i ... niestety, pozbawiony wartości artystycznych.

 • Gość: Oliwia

  Oceniono 16 razy 16

  Gdzie ten obraz? Jaki talent?

 • Gość: busia

  Oceniono 13 razy 11

  Do szkoly dziecko uczyc sie,wiedze zdobywac a nie bawić się w gwiazdke bo nią i tak nie będziesz

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 11

  Małe 8 latki tak malują, no, ale sprzeda się, bo to Rossi, w końcu gwiazda

 • olewca

  Oceniono 8 razy 8

  Roksana maluje artystyczne obrazy, Kubica mistrzem F1, Holownia prezydentem - czy was ludzie pojeba...??? Polak to stan umyslu!

 • Gość: Jula

  Oceniono 4 razy 4

  O gdzie tutaj talent? W wieku 10 lat umiałam lepiej... Ale no cóż przecież sławna dziewczynka namalowała, i arcydzieło. Niech ludzie dostrzegą PRAWDZIWYCH artystów, którzy mają talent

 • Gość: n

  Oceniono 4 razy 4

  tytuły podkrecają hejt, gdyby był tytuł Roksana uczestniczyła w akcji charytatywnej byłby inny odbiór, ludzie nie dajcie sobą manipulować

 • Gość: uuu

  Oceniono 12 razy 4

  ooo ale cudo nie ma co.A po drugie dziewczyna szybko sie zestarzeje juz sie ubiera jak studentki .Szkoda jej, oby tak nie stalo sie z nia jak z niejedna zagraniczna gwiazda , ktora w tak mlodym wieku stala sie artystka .Szkoda by bylo tego dziecka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Nie ma żadnej wartości to co reprezentują ci cali celebryci..Nie ma czym się zachwycać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX