Joanna Kulig zagrała jedną z głównych ról w serialu Netflixa. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z planu. Boskie!

"The Eddy" to nowa produkcja Netflixa. W roli głównej zobaczymy między innymi Joannę Kulig. Aktorka pokazała zdjęcia z planu.

Joanna Kulig kilka miesięcy temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie ma jednak zamiaru rezygnować z pracy i popularności, jaką przyniosła jej rola w "Zimnej wojnie". Aktorka dostała propozycję zagrania w serialu Netflixa - "The Eddy", którą przyjęła i właśnie pokazała pierwsze ujęcia z planu. 

Joanna Kulig w serialu "The Eddy"

Nowa produkcja Netflixa to dzieło nagrodzonego Oscarem Damiena Chazelle’a. Akcja rozgrywa się w Paryżu, a Joanna zagra kobietę o imieniu Maja. Najnowszy post na Instagramie, w którym Joanna opublikowała cztery zdjęcia z planu skomentowało kilka polskich gwiazd. Emotikonami zareagowali m.in Ewa Chodakowska, Katarzyna Zielińska i Borys Szyc, a Maja Ostaszewska stwierdziła, że ujęcia są "boskie"!

My jesteśmy zachwyceni. Warto też dodać, że po raz kolejny będziemy mieli okazję posłuchać Kulig, jak śpiewa. Zrobi to w towarzystwie innych muzyków. Nie możemy doczekać się nowej produkcji Netflixa!

CW

Jeśli nie wiedzieliście, koniecznie zobaczcie zwiastun "Zimnej wojny"

Więcej o:
Komentarze (22)
Joanna Kulig zagrała jedną z głównych ról serialu Netflixa. W sieci pojawiły się zdjęcia z planu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: good

  Oceniono 19 razy 19

  Ona dobrze śpiewa i to jest jej atut. Dostrzeżono ją bo w Zimnej Wojnie Pawlikowski pokazał jej talent aktorski ale i wokalny. No i film dobrze zrobiony więc ją to wszystko wyeksponowało

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Jakie boskie??? I gdzie ona jest ??na jednym ją widać

 • Gość: Hanna

  Oceniono 21 razy 3

  Śliczna dziewczyna - gratuluję !

 • js08836

  Oceniono 5 razy 1

  Film jakich setki wyprodukował Netflix, HBO , Amazon, Disney czy Schowmax . Łzawy muzyczny 8 odcinkowy serial o niczym . Przeczytajcie recenzję. Czekam na Wiedźmina. Teraz oglądam wspaniały serial o królowej Anglii Elżbiecie II, The Crown . To się ogląda !!!

 • Gość: koli

  Oceniono 1 raz -1

  youtube.com/watch?v=krItUNc4X7A&t=523s

  ;

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX