Joanna Przetakiewicz wróciła do domu. Rinke przygotował dla niej niespodziankę. Rozmachu mu nie brakuje! "Wystrój jak z bajki"

Joanna Przetakiewicz to prawdziwa szczęściara. Jest kobietą sukcesu, a u swego boku ma mężczyznę, który na każdym kroku przypomina jej o tym, jak bardzo ją kocha. Czym tym razem Joannę zaskoczył Rinke Rooyens?

Joanna Przetakiewicz dzieli swoje życie pomiędzy Polskę, a Londyn, gdzie na co dzień mieszka. Życie na walizkach nie musi być proste, ale patrząc na to, jak Rinke Rooyens za każdym razem wita ją w apartamencie w Warszawie, to musi być naprawdę przyjemne. Producent jest prawdziwym romantykiem. Co tym razem przygotował? 

Rinke Rooyens zaskoczył Joannę Przetakiewicz 

Na Instagramie projektantki pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać mnóstwo balonów i napis " I love you", również z balonów. Joanna skomentowała to tak: 

Wróciłam do domu i taka sytuacja  i TAK znowu balony, też je kochasz?

Wiemy, że to nie pierwszy raz, kiedy Rinke w tak romantyczny sposób przywitał swoją ukochaną. Przypomnijmy, że kiedyś Rooyens przygotował dla Joanny piękną kompozycję z róż, która ułożona była w kształcie serca. Co o tym wszystkim myślą obserwatorki projektantki? 

Moim zdaniem to bardzo romantyczny gest, tworzenie magii w związku jest dowodem miłości. Pani Joasiu gratulacje takiego mężczyzny.
Pan Rinke jest nie tylko wspaniałym człowiekiem, ale również wspaniałym partnerem. Oby więcej takich ludzi. Wystrój jak z bajki.

Według niektórych obserwatorek dowodem miłości są zupełnie inne rzeczy. 

Dla mnie dowodem miłości są inne rzeczy.... To, że mój mąż skrobie szyby w moim aucie zimą pół godziny przed moim wyjściem, abym ja nie musiała tego robić. To, że wstaje rano i robi śniadanie mojej córce do szkoły, abym ja mogła dłużej pospać. To, że chodzi codziennie rano po świeże pieczywo dla nas. Że dba o moich rodziców i są dla niego ważni. To jest miłość według "zwykłych ludzi" [...]

A wy co o tym myślicie? 

Tak wygląda mieszkanie Joanny Przetakiewicz w Londynie. Luksusowe?

AM

Więcej o:
Komentarze (43)
Joanna Przetakiewicz wróciła do domu. Rinke przygotował dla niej niespodziankę. Rozmachu mu nie brakuje! "Wystrój jak z bajki"
Zaloguj się
 • Gość: lux

  Oceniono 26 razy 18

  od czasu do czasu niespodzianka jest fajna. nie mają innych problemów , dzieci im nie rzucają glutami, mają za co żyć :D itd to wymyślają a kto im zabroni ? to są ludzie po przejściach i fajnie że mają good time

 • Gość: Izka

  Oceniono 35 razy 17

  OMG jak zwykle Grazyny piany dostają. Wrzucie na luz. Fajnie na kobieta bo ma fajnego faceta który o nią dba! To się chwali!

 • Gość: Ulinek

  Oceniono 23 razy 13

  Zawiść i nic więcej....ja widzę miłość i to taka świadoma mocna i z całego serca,naprawdę jesteście ślepi ?

 • Gość: Margo

  Oceniono 15 razy 9

  A ja kocham mojego Tygryska

 • pinup

  Oceniono 6 razy 6

  Fajnie byloby, gdyby Rinke choc troche kochal rowniez ziemie. Mozna wyrazac uczucia i robic romantyczne gesty bez produkowania workow smieci. Malo oryginalnie i calkiem nieodpowiedzialnie. Niestety, ale wiekszosc celebrytow uwaza sie ogromnie swiadomych tego co dzieje sie na swiecie (glodujace dzieci, dyskryminacja, srodowisko), ale tego nie da sie udawac i ich pustostan wychodzi z prawa i lewa.

 • Gość: f

  Oceniono 10 razy 6

  związek ok, kobietka zadbana, uśmiechnięta, facet fajny, nawet te balony estetycznie ładne jeśli kogoś to cieszy ale pliiiz, ograniczcie się z tym do minimum, to niestety zaśmieca planetę, po prostu rzadziej, proszę

 • Gość: quinzy

  Oceniono 30 razy 6

  K.I.C.Z aż kipi pani Joasiu. Gdyby miała pani 5 lat .....

 • Gość: ania

  Oceniono 20 razy 6

  wszystko na pokaz

 • Gość: ono

  Oceniono 4 razy 4

  Oj tam, oj tam. Są ze sobą i ok. Ona to typowa celebrytka, dla której prywatność nie istnieje, wszystko jest na sprzedaż. Babka ładna, zadbana, ale nic mądrego do powiedzenia nie ma i mieć nie będzie. Oderwana od realnego życia, w głowie luksus, wypoczynek, wakacje itd. Czaruje tym fanki i wmawia im, że szczęścia można się nauczyć. I biednym polskim kobietom wmawia to de facto luksusowa ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX