Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała nową miłość. Wybranek jest Włochem, a połączyło ich wspólne hobby

Jak się okazuje, prędzej czy później uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" odnajdują swoją miłość. Teraz przyszedł czas na Paulinę Rykałę!

Paulina Rykała, która w programie "Rolnik szuka żony" została odrzucona przez Łukasza Sędrowskiego, znalazła miłość. Postanowiła podzielić się nią na Instagramie, a fani nie kryją swojego zadowolenia.

"Rolnik szuka żony". Paulina Rykała zakochała się

W końcu przyszedł czas i na nią! Była kandydatka na żonę rolnika podzieliła się romantycznymi zdjęciami ze swoim nowym partnerem na Instagramie. Kim jest wybranek Pauliny? Paky pochodzi z Włoch i tak jak Rykała uwielbia sport.

Weekend! Gdzie spędzamy czas wolny? Na siłowni. Robimy formę na Święta, by móc zjeść jak najwięcej pierogów i ciasta - napisała pod najnowszym zdjęciem.

Pod postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy fanów:

No! A nie tam jakieś rolniki.
Niech moc będzie z Wami - pisali.

Marta Manowska opowiedziała w rozmowie z Plotkiem o swoim partnerze:

Czekamy na więcej wspólnych zdjęć!

KB

Więcej o:
Komentarze (40)
Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała nową miłość. Wybranek jest Włochem, a połączyło ich wspólne hobby
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 56

  Oceniono 18 razy 10

  Fajny facet i ona też super powodzenia

 • Gość: Annn

  Oceniono 10 razy 6

  I to jest facet..!! Brawo. A nie tamten ..frajer ani wyglądu..ani polotu..,!

 • Seba K

  Oceniono 5 razy 1

  Ten program nie ma już od dawna nic wspólnego z paniami szukających żon w środowisku bogatych rolników. One chca się tylko pokażac w tv żeby szybko stać się rozpoznawalnym i przyciągnąć uwagę facetow którzy ich naprawdę interesują. Laska spędzająca x godzin tygodniowo na siłowni pojedzie teraz na wieś i będzie kury karmić... Taaaa??

 • Gość: prawda

  Oceniono 9 razy 1

  Trzeba być niezłą desperatką żeby nazwać tego gościa niezłym ciachem. Wystarczy spojrzeć na fotkę nr 7. Okrągła styrana twarz z paskudnym rudym zarostem.

 • Gość: Rafał

  Oceniono 9 razy 1

  Rudy, także współczuje. Żyłem przez kilka lat z rudą i doświadczyłem na własnej skórze, że powiedzenie "co rude, to fałszywe" jest w 100-procentach prawdziwe.

 • kat_ja1

  Oceniono 3 razy 1

  Nie pamiętam ile ona ma lat, ale zmarnowanie wygląda. Powodzenia w miłości, choć ten rudy, to nna Anglika bardziej wygląda niż na Włocha :-) Faktem jest, że wspólne hobby bardziej zbliża, nie wiem, co ona w ogóle robiłaby na wsi, chyba snopki podrzucała, żeby formę zachować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX