"Rolnik szuka żony". Diana rzuciła klątwę na Seweryna i Marlenę? Jej słowa się sprawdziły

"Rolnik szuka żony". Pamiętacie, jak Diana mówiła, że Seweryn nie będzie z Marleną? Przepowiedziała też, że rolnik znajdzie po programie miłość. Okazuje się, że jej słowa się sprawdziły.

"Rolnik szuka żony" dobiega końca. Bez wątpienia, w tej edycji, parą budzącą największe emocje, byli Seweryn i Marlena. Wszystko wskazywało na to, że zakochani będą ze sobą, a widzowie programu przepowiadali im piękną przyszłość. Nic dziwnego, bo już od pierwszych odcinków oboje mieli się ku sobie, trzymali się za ręce, ukradkiem na siebie spoglądali. Okazuje się jednak, że Diana, która również mieszkała w gospodarstwie Seweryna, miała na ich temat zupełnie inne zdanie. Teraz już wiadomo, że się nie pomyliła. 

"Rolnik szuka żony". Diana nie widziała Marleny u boku Seweryna 

Diana, odjeżdżając od Seweryna, była pogodzona z tym, że nie ułoży sobie życia u boku rolnika. 

Nie wiem, czy Seweryn jest szczerym facetem. A ja już tyle razy zostałam oszukana - mówiła o nim.  

W tym samym, siódmym odcinku, kobieta zdemaskowała rolnika, próbując wymusić na nim nim wyznanie, że przed nagraniami korespondował z Marleną. Rolnik niestety kłamał Dianie prosto w oczy. Nic więc dziwnego, że kobieta opuściła gospodarstwo Seweryna. Przyznała też, że nie wróży rolnikowi i Marlenie długiego związku. 

Myślę, że po tym programie Seweryn znajdzie kobietę. Myślę, że nie będzie to Marlena, ale znajdzie kobietę - wieszczyła. 

A później dodała:

Marlena jest jeszcze za mało dojrzała, inaczej patrzy na życie, a Seweryn się tylko nią zauroczył - oceniła. 

I faktycznie, związek Seweryna i Marleny rozpadł się szybko, bo jeszcze w trakcie programu. Oboje nie potrafili dojść do porozumienia i na antenie show wszczęli awanturę

Niedługo później pojawiły się też doniesienia, że Seweryn znalazł sobie już inną partnerkę i z nią zamieszkał. Póki co, niewiele o niej wiadomo, oprócz tego, że pochodzi z sąsiedniej miejscowości. Jak widać, Diana jest bardzo dobrą obserwatorką i potrafi wyciągać trafne wnioski. 

AG 

"Rolnik szuka żony". Pary, które przetrwały:

Więcej o:
Komentarze (19)
"Rolnik szuka żony". Diana rzuciła klątwę na Seweryna i Marlenę? Jej słowa się sprawdziły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Alex

  Oceniono 13 razy 11

  Diana ostatecznie okazała się bardzo mądrą, dojrzałą kobietą z klasą. Poukładana, rozsądna, atrakcyjna i bardzo taktowna. Nikogo nie uraziła, nie obraziła, tylko spokojnie się pożegnała. Szacunek Pani Diano!

 • Gość: Ppp

  Oceniono 3 razy 3

  Mi się wydaje że Marlena chciała za dużo na raz sprowadzić się z całą rodzinką. Masakra po kilku dniach znajomości to się w głowie nie mieści!!!.

 • Gość: Znajoma

  Oceniono 2 razy 2

  W życiu codziennym to Diana zranila wiele osób. Karma wraca i ją kiedyś też to spotka.

 • Gość: Kobieta kobiecie

  Oceniono 6 razy 2

  Klątwa to raczej nie była, raczej doświadczenie. Wiedziała po zachowaniu Seweryna, że Marlenka miała służyć dla rozrywki, on nie wiedział, że taka młoda serio myśli o dzieciach. Wystraszył się odpowiedzialności. Generalnie taki cwaniaczek później wchodzi w życiu w takie góFno że dostaje zapłatę za wszystkie krzywdy. Więc dziewczyny cycki do przodu koronę poprawcie i wiatr w żagle. Z .... związku się nie buduje, szukajcie mężczyzn z jajami, a nie wydmuszkami, takimi co będą odpowiedzialni za siebie, za was i za wasze dzieci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Seweryn to wredny klamczuch.
  Widać z twarzy jak kręci i gubi się w gadce.
  Krętacz jakich wielu wśród chłopów !!!!

 • hakatumba

  Oceniono 1 raz 1

  Czy Diana nie uświadomiła Sewerynowi że jest złamanym wujem?

 • Gość: Szok

  Oceniono 1 raz 1

  Uszy jak Hobbit, a zęby jak wampir

 • Gość: Janko

  Oceniono 1 raz 1

  No pewnie, teraz dyszel mu się wygnie... 🤭

 • Gość: Wsiur

  Oceniono 7 razy 1

  Po programie miał takie branie ze wszystkie dziołchy z sasiednich wsi za nim poleciały.... Kłamczuch piepszony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX