Księżna Kate w czwartej ciąży? Oficjalne oświadczenie z Pałacu Kensington i jej ostatnia nieobecność mogą to potwierdzać

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka? Powodem tych doniesień jest coraz częstsza nieobecność księżnej na ważnych wydarzeniach. Plotek nie uciszy ostatnie oświadczenie Pałacu.

Księżna Kate w ostatnim czasie opuściła aż dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich było spotkanie Tusk Award, na którym książę William pojawił się sam. Na początku w oświadczeniach pojawiła się informacja, że księżna Kate musiała zostać z dziećmi.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Brytyjskie media od razu powiązały nieobecność Kate z wyczekiwaną czwartą ciążą. Jest to spowodowane tym, że każdą z poprzednich ciąż księżna Kate przechodziła bardzo podobnie - czyli dosyć ciężko. Za każdym razem w pierwszym trymestrze opuszczała wszystkie ważne wydarzenia z powodu porannych mdłości.

Jakby tego było mało, księżna Kate nie będzie towarzyszyć Williamowi w kolejnej zagranicznej podróży.

Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem oraz podkreśli silne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie. - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Co ważne, nie został podany powód, przez który księżna Kate nie mogłaby pojechać. Oświadczenie jeszcze bardziej rozbudziło plotki o czwartej ciąży księżnej. Myślicie, że coś jest na rzeczy? Czyżby Kate naprawdę była w ciąży?

BO

Poniżej możecie zobaczyć inne Royal Baby:

Więcej o:
Komentarze (114)
Księżna Kate w czwartej ciąży? Oficjalne oświadczenie z pałacu Kensington i jej ostatnia nieobecność mogą to potwierdzać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: JoS

  Oceniono 43 razy 27

  Jak się ma kogos od prania, prasowania, gotowania, odwozenia do szkoły, itd., itd. To można mieć i z dziesięciu.

 • Gość: utyrek

  Oceniono 48 razy 18

  skończyć te wszystkie szkoły tylko po to, żeby potem siedziec na doopie, nic nie robić i się rozmnażać w nieskończoność. fajne.

 • aleatoria

  Oceniono 34 razy 16

  Jeśli chcą mieć tyle dzieci i ich stać, to właściwie czemu nie? Rodziny królewskie zawsze miały liczne potomstwo (poniekąd "na wszelki wypadek", gdyby w innych liniach coś nie wyszło). Księżna raczej ma ludzi do pomocy przy dzieciach, w dodatku nie musi pracować zawodowo, więc to nie jest tak, że się zaharowuje. Np. w USA liczne potomostwo jest przywilejem najbogatszych, bo normalni ludzie na więcej niż dwójkę nie mogą sobie pozwolić (oczywiście pomijam nieodpowiedzialną patologię).

 • Gość: eva

  Oceniono 17 razy 13

  z całym szacunkiem ..ale to juz jest nudne ...

 • Gość: JoS

  Oceniono 20 razy 10

  Jak się ma kogos do praniu a, gotowania, odrabiania lekcji, odwozenia do szkoły itd itd to można mieć i z 10.

 • Gość: Ja.n

  Oceniono 15 razy 7

  Jest w ciazy albo nie jest, czas pokaze.... ale nie rozumiem ludzkiej mentalnosci... rodza sie dzeci w biednych domach krzyczycie ze patologia 500+, rodza sie w zamoznych to tez wam nie pasuje, ze ktos moze miec wieksza rodzine niz standardowe 2+2...

 • Gość: G. x

  Oceniono 12 razy 6

  Kolejne bzdury!
  Tusk Award zawsze odbywa się w pałacu Kensington.
  Kate nie było tylko na rozdaniu nagród przez Williama!
  To jego prywatny patronat od 2004 roku, więc Kate nie musi robić za damę do towarzystwa!
  Podobnie jest z oficjalnymi podróżami!
  Karol jeździ sam, Podobnie Zofia, Anna i Harry. Każdy ma wyznaczone swoje zadania!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 6

  Zdaje się, że księżna od początku nie miała uczestniczyć w tej podróży

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX