Karol Strasburger w wieku 72 lat po raz pierwszy został ojcem. Informację potwierdziła żona prezentera

Karol Strasburger został ojcem. Szwagier prezentera zamieścił post, że na świecie pojawiła się jego córka o imieniu Laura.

Karol Strasburger w sierpniu poślubił wieloletnią menadżerkę i partnerkę Małgorzatę Weremczuk. Kobieta ma 35 lat i jest młodsza o 37 lat od prezentera "Familiady". Skromna uroczystość została zachowana w tajemnicy przed mediami. Teraz dowiedzieliśmy się, że para doczekała się pierwszego dziecka!

Karol Strasburger został ojcem

W miniony weekend szwagier Karola, Bartosz Weremczuk, zamieścił w instagramowej relacji dwa zdjęcia. Na jednej z fotografii pojawiło się imię Laura z jednoznacznym podpisem oraz emotikonem. Druga relacja przedstawia dziecko z zasłoniętą buzią. Obie publikacje znajdziecie w naszej galerii:

Już jest... Moja córka (chrzestna). 

Karol StrasburgerKarol Strasburger screen Instagram/prywatny.detektyw

Informację o narodzinach córki potwierdziła żona Strasburgera. 

Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji – potwierdziła żona Strasburgera w rozmowie z "Super Expressem”

Skontaktowaliśmy się z Małgorzatą Strasburger w sprawie domniemanego ujawnienia informacji o narodzinach ich córki przez Bartosza. Młoda mama poinformowała, że oboje z mężem wiedzieli o zamieszczonych zdjęciach. 

 (brat Małgorzaty) Nikogo "nie wsypał" i się nie "wygadał". (...) Jego relacja w social mediach, którą zamieścił (i o której oboje z mężem wiedzieliśmy) w żaden sposób nie godziła w nasze dobra osobiste, nie zdradzała niczego, bo nie wskazywała nawet czyich narodzin dziecka DOTYCZY oraz nie zawierała treści z nami powiązanych - napisała żona prezentera

W wiadomości przesłanej do naszej redakcji Małgorzata potwierdziła, że to dla obojga pierwsze dziecko i córeczkę nazwali Laura. 

Gratulujemy!

DK

Czy Izabela Janachowska planuje kolejne dziecko?

Więcej o:
Komentarze (320)
Karol Strasburger został ojcem po raz pierwszy. Informację potwierdziła żona prezentera
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bohdan23456

  Oceniono 84 razy 74

  Przedwojenny aktor polski, komik Antoni Fertner został ojcem w wieku 76 lat. Skomentował to słowami: "Cóż, złośliwość przedmiotów martwych...!". :-)

 • Gość: Gochar

  Oceniono 56 razy 48

  Facet był wierny swojej żonie, bardzo przeżył jej śmierć. Związał się z fajną kobietą, nie skakał z kwiatka na kwiatek, nie wyrywał małolat. Pokochał kogos, oswiadczył, ożenił. Kobieta młoda, chciała mieć rodzinę. Urodziło się dziecko. Żadnych skandali, wszystko poukładane, a taki hejt , :ocenianie i heheszkowanie. Pan Karol może tytanem intelektu nie jest, ale jest porządnym facetem. Życzę im dużo szczęścia i miłości, samotnosc to straszny potwór.

 • Gość: Gosiach43

  Oceniono 55 razy 27

  Nic mi do tego ,ale ta różnica wieku to daje do zastanowienia ?
  Kiedyś nazywano to syndromem braku ojca .Jak ona i on szukali chyba w sobie ona ojca a on córki?
  W tym wieku zostać ojcem ?.hm! No cóż tylko gratulowac ,że jeszcze może, ale Mój tata w wieku 72 lat został już pradzidkiem .

 • killick

  Oceniono 37 razy 23

  Sędziwy hrabia udał się do lekarza zapytać jak to możliwe, że jego młodziutka żona jest w ciąży. Lekarz opowiedział mu wówczas taką historię:
  - Panie hrabio, pewnego razu zaproszono mnie na polowanie. Jednak ja nie lubię polować więc poszedłem tam tylko z parasolem. Spacerowałem sobie po lesie gdy nagle wyskoczył na mnie niedźwiedź. Nie wiedziałem co zrobić więc podniosłem na niego parasol i krzyknąłem "Pif-paf!". Niedźwiedź padł martwy. Jak to możliwe panie hrabio?
  Hrabia zamyślił się i odpowiedział:
  - Strzał z boku?
  - Dokładnie tak panie hrabio, dokładnie tak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX