Księżna Kate usłyszała, jak dziennikarz naśmiewa się ze zdjęcia Charlotte. Wezwała go do Pałacu. "Tak nie było w moich czasach"

Księżna Kate i książę William usłyszeli poranną audycję w brytyjskim radiu BBC1, w którym prowadzący naśmiewał się ze zdjęcia z pierwszego dnia szkoły z księżniczki Charlotte. Rodzicom nie spodobał się komentarz dziennikarza.

Księżniczka Charlotte rozpoczęła naukę w szkole w tym roku. Z tej okazji księżna Kate i książę William odprowadzili dziewczynkę do placówki, gdzie zostało zrobione zdjęcie, na którym 4-latka ściska dłoń nauczycielki na przywitanie. Fotografię zobaczył dziennikarz, który uszczypliwie odniósł się do tego gestu na antenie.

Księżna Kate wezwała dziennikarza po żarcie na temat księżniczki Charlotte

Greg James podczas porannego programu stacji BBC1 skomentował zdjęcie z pierwszego dnia szkoły księżniczki Charlotte. Poszło szczególnie o uścisk dłoni z nauczycielką. Prowadzący audycję opowiedział o sytuacji "The Mirror":

Zobaczyłem zdjęcie w czasie audycji i powiedziałem: Kto, do diabła, podaje rękę nauczycielowi pierwszego dnia?! - powiedział dziennikarz.

Niestety, ten komentarz usłyszała para książęca. Kilka tygodni później autor wypowiedzi został "zaproszony" do Pałacu Kingston na uroczystość, gdzie spotkał się z księżną Kate i księciem Williamem. James twierdzi, że chcieli porozmawiać o niefortunnej wypowiedzi:

Słyszeli, jak mówiłem, że ta szkoła jest tak elegancka, że dzieci muszą codziennie ściskać ręce nauczycielom. Tak nie było w moich czasach. Byłeś zadowolony, gdy nauczyciel się uśmiechnął - wspominał Greg James.

Dziennikarz zapewnił, że wszystko było w porządku gdy żegnał się z księciem i księżną Cambridge.

Na drugi raz trzeba się porządnie zastanowić, czy śmiać się z rodziny królewskiej...

DK

Zobacz wideo z pierwszego dnia szkoły księżniczki Charlotte.

Więcej o:
Komentarze (72)
Księżna Kate wezwała dziennikarza, który naśmiewał się z księżniczki Charlotte. Nie spodziewał się takiej reakcji pary książęcej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hen-live

  Oceniono 64 razy 28

  4 latka poszła po raz pierwszy do szkoły.A w PiSlandii był koniec świata jak 6 latki miały zaczynac szkołę.

 • Gość: Jaaa

  Oceniono 26 razy 10

  Kate go wezwała?! Chyba zaprosiła? Bo wzywać to ona nikogo nie może, choć pewnie by chciała.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  Powinni brać przykład z hiszpańskiej pary królewskiej, która pod każdym względem bije ich na głowę

 • Gość: Ada

  Oceniono 12 razy 6

  DK z jakiej zapadłej nory Cię wyciągnęli, bo to jest trudne do uwierzenia, że uczęszczałaś/eś do podstawówki. To jest naprawdę nieprawdopodobne, że można takie bzdety wypisywać.

 • Gość: Sowa

  Oceniono 5 razy 5

  Jakby było się z czego nasmiewac. 😠

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Plotek jest tylko od plotek a nie od faktów.

 • lidkawozniak

  Oceniono 5 razy 5

  Po przyjeździe Policji okazało się, że nikogo tam nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX