Książę William i księżna Kate nie chcą trzymać dzieci pod kloszem. Jednak to może nie być łatwe

Książę William i księżna Kate chcą wychować swoje dzieci "normalnie". Pragną, aby doświadczyły jak najwięcej zwykłego życia, jak inni ich rówieśnicy. Czy to w ogóle możliwe?

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate od urodzenia stały się sławne na całym świecie. Mimo to ich rodzice chcą, aby zaznały jak najwięcej normalnego życia. Z pewnością nie będzie to łatwe.

Książę William i księżna Kate chcą wychować dzieci "normalnie"

Książę George, książę Louis i księżniczka Charlotte wiodą kompletnie inne życie niż ich rówieśnicy. Ich życie zostało zaplanowane, zanim się jeszcze urodzili, jednak mimo to ich rodzice chcą, aby poznali świat również z tej innej, zwyczajnej strony. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z magazynem "The Sun" wyznała, że księżna Kate od samego początku miała taki zamiar.

Kate zawsze chciała, aby jej dzieci żyły w normalnym świecie. Zarówno ona, jak i William nie chcą, aby ci były pod kloszem. Chcą wychować je w taki sposób, aby przeżywały wszystko, jak ich rówieśnicy.

Nie da się ukryć jednak, że przed książęcą parą trudne do wykonania zadanie. W końcu George, Louis i Charlotte zawsze będą pod medialnym ostrzałem, a do tego George jest już przygotowywany do swojej przyszłej roli króla. Żaden z jego rówieśników nie ma podobnych doświadczeń. 

Warto również przypomnieć, że pierwszą osobą w rodzinie królewskiej, która starała się wychować swoje dzieci nieco inaczej, niż wymaga tego protokół, była księżna Diana, mama Williama i Harry'ego. Myślicie, że książę William i księżna Kate zainspirowali się jej zachowaniem?

Zobacz, jak rodzina królewska świętowała urodziny królowej:

RG

Więcej o:
Komentarze (25)
Książę William i księżna Kate nie chcą trzymać dzieci pod kloszem. Może być jednak trudno
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elq_1

  Oceniono 5 razy 5

  Windsorowie "normalni"??
  Buhahahaha!
  To niech się zrzekną tytułów, kasy podatników i zaczną pracować na swoje utrzymanie!
  Brytole to jednak megalomańskie bezmózgi, że ciągle nie pogonili Windsorów gdzie pieprz rośnie!!

 • Gość: gościówka

  Oceniono 7 razy 5

  Pierwszą osobą w rodzinie, która chciała wychować dzieci normalnie była Diana?! Nie żartujcie. Księżniczka Anna (siostra Karola) tak bardzo chciała, żeby jej dzieci miały normalne dzieciństwo, że nie chciała dla nich tutylów książęcych

 • Jan Nowak

  Oceniono 6 razy 4

  Normalnie, czyli jakio członkowie kasty próżniaczej przestaną żyć na koszt brytolskiego podatnika? Na pewno nie.

 • Gość: g

  Oceniono 6 razy 4

  Ktos im broni zyc normalnie? Niech sie zrzekna wszelkich przywilejow wyjada gdzies, gdzie ich nikt nie zna i niech sobie zyja z pracy rak. Do zycia w koncu potrzebny jest dach nad glowa i wyzywienie

 • Gość: Gościu

  Oceniono 3 razy 3

  Dziecko jest wychowywane na króla....który w dodatku ma.ttlko funkcje reprezentacyjną...no koszmar

 • paskiewicz.r

  Oceniono 3 razy 3

  Celebryci nawet jeśli to są mama i tata nie wychowają normalnych dzieci

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 2 razy 2

  Po Brexicie to będzie proste. Anglia się rozpadnie, Torysi do spółki z Cobryn'em zlikwidują monarchię.

 • matylda1001

  Oceniono 4 razy 2

  Trzeba wziąć pod uwagę, że ani dzieciom Anny ani dzieciom Harrego nie groziło i nie grozi noszenie korony. Jest wiele powodów dla których dzieci Williama muszą być traktowane inaczej, chociażby ze względów bezpieczeństwa. Wyobrażacie sobie na przykład porwanie przyszłego króla Wielkiej Brytanii i ewentualny szantaż polityczny? Dzieci Anny mogły być porwane jedynie dla okupu a to róznica. Dlatego do czasu aż upadnie ten anachroniczny ustrój dzieci z tej rodziny nie będą mogły żyć normalnym życiem, coś za coś. Elżbiety też nikt nie pytał czy chce być królową.

 • student_zebrak

  Oceniono 3 razy 1

  Powiem, dobre, ale takie sobie...
  Kate chce normalnie wychowac dieci? Znaczy, jak? Sama bedac nienormalna z niezupelnie normalnym w totalnie nienormalnej sytuacji?
  Ponadto, ona nie ma nic do gadania, rzadzi familia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX