Mama Seweryna z "Rolnik szuka żony" wystąpiła w programie TVP. Też szukała miłości

Obecna edycja "Rolnik szuka żony" wzbudza wiele emocji. Jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci zdecydowanie jest Seweryn. Teraz okazuje się, że jego mama również wzięła udział w programie randkowym.

Seweryn w programie "Rolnik szuka żony" wielokrotnie mówił, że to jego mama namówiła go, aby wziął udział w show. Chciała, żeby nie był samotny i znalazł sobie kogoś, kto pokocha go takim, jakim jest. 

Mama Seweryna też szukała miłości w programie telewizyjnym

Sześć lat temu rolnik pożegnał ojca, który popełnił samobójstwo. Jak wspominał w programie, jego mama bardzo przeżyła śmierć taty i chciała ponownie się zakochać. Wzięła więc udział w 2. edycji programu "Pierwsza randka", w którym poznała Wiesława. Para jednak nie zdecydowała się na związek. 

W wywiadzie dla "Super Expressu" siostra Seweryna wyznała:

Nie był w jej typie, zresztą mama po śmierci taty poszukiwała mężczyzny podobnego do niego, z którym mogłaby spędzić resztę życia. Podróżowała, umawiała się na spotkania i chyba nie trafiła na tego idealnego, gdyż tym ideałem był nasz tata Grzegorz, z którym spędzili razem 26 lat jako małżeństwo.

Niedługo po emisji programu Pani Danuta, mama Seweryna, ciężko zachorowała i zmarła. Po śmierci rodziców Seweryn przejął gospodarstwo agroturystyczne. 

Przypomnijmy, że w jednym z odcinków programu "Rolnik szuka żony", gdzie odbyła się kłótnia pomiędzy Sewerynem, a jedną z jego partnerek, Marlena zarzuciła rolnikowi, że wziął udział w programie tylko po to, aby promować swoje gospodarstwo agroturystyczne.

Program "Rolnik szuka żony" nadal trwa. Już w najbliższą niedzielę możecie śledzić dalsze losy uczestników. 

BO

Poniżej możecie zobaczyć, które pary z programu "Rolnik szuka żony" przetrwały w związkach:

Więcej o:
Komentarze (65)
Mama Seweryna z "Rolnik szuka żony" wystąpiła w programie TVP
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy 35

  Myśle, że jest nie na miejscu wyciąganie takich informacji o zmarłej matce uczestnika, które i tak nie mają związku z sytuacją w w/w programie.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 23 razy 23

  Panie redaktorze to nie na miejscu, nietaktowne, amoralne, nieetyczne, grzebac w grobach osób ktorych to nie dotyczy.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 15

  I po co pisać o jego matce, jak to nie ma nic wspólnego z tym programem, już naprawdę nie macie co pisać na tym Plotku, zresztą nigdy tu nic na rzeczy nie piszecie. Masakra

 • Oceniono 9 razy 9

  A jednak, coś nieprawdopodobnego a zarazem ciekawego w tym wszystkim brakuje mi tylko postaci matki chrzestnej Seweryna oraz drużby ze ślubu ich rodziców oraz swatki Eleonory W.!!.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 6

  On jej zerem. Popisał się jak nie dorosniety gowniarz. A co do matki to nie mieszaj ie w ludziach po śmierci. Oni chcą odpoczynku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Każdy robi tak, jak lubi. W życiu nie wszystko układa się wg. scenariusza, żeby... widzom sie podobało.

 • sovereign

  Oceniono 3 razy 3

  Obawiam się poczucia żenady dlatego nie oglądam tego znakomicie opisującego Polskę B programu. Cięta riposta Seweryna do zakochanej Marleny którą w odpowiedzi na dupka nazwał kurłą dobrze opisuje pokolenie naszych młodych gniewnych... :-D

 • Gość: kix

  Oceniono 3 razy 3

  przeciez do takich programow ida ludzie nie po milosc i nie po to by kogos spotkac tylko po 5 min fejmu. Potem te same osoby widujemy w Pierwszej Randce, Drugiej Randce, Love Island, Top Model, Big Brother i wielu wielu innych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX