Ewelina Lisowska bez makijażu i z odrostem na włosach. "Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą". Odważnie!

Ewelina Lisowska zazwyczaj pokazuje się w pełnym makijażu. Tym razem zrobiła wyjątek i fani mogą podziwiać ją w naturalnym wydaniu.

Tej jesieni Ewelina Lisowska była jedną z największych gwiazd Polsatu. Wystąpiła w muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i choć program jeszcze się nie zakończył - przed nami finał - nikt już nie ma wątpliwości, że to właśnie jej metamorfozy były najgłośniej komentowane i najbardziej komplementowane przez jurorów. Liczne maski, kleje i peruki nie wpłynęły niestety korzystnie na jej cerę. Właśnie pokazała się w naturalnym wydaniu. 

Ewelina Lisowska bez makijażu

Artystka zdecydowała się podzielić z fanami bardzo prywatnym zdjęciem. W takiej wersji nie widzieliśmy jej już naprawdę dawno. 

Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty.

Ewelina opublikowała właśnie taką fotografię, ponieważ na jej Instagramie wybiła magiczna liczba obserwujących ją osób - 250 tys.

Dodaję to zdjęcie, bo jest Was tu już 250 000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną.

Doceniamy gest gwiazdy, bo wiemy, że nie każda kobieta odważyłaby się pokazać bez makijażu. Mamy jednak nadzieję, że dzięki takim gwiazdom, zacznie się to zmieniać i stanie się powszechne. 

CW

Ewelina Lisowska podczas zabiegu. Wszystko nagrała na Instagramie. 

Więcej o:
Komentarze (23)
Ewelina Lisowska bez makijażu, z odrostem na włosach na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: .

  Oceniono 10 razy 10

  Co za czasy, że odwaga nazywa się publiczne pokazanie bez filtrów i makijażu...ale to tylko obrazuje poziom dzisiejszych czasów

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 10 razy 8

  Baby to normalnie mają problemy. Sama jestem przeciętną kobietą, która woli naturalny wygląd, więc nie jestem piękna, bo "Zrobiona". I mam to w tyłku, czy obcym ludziom się to podoba, czy nie. Dlatego uważam za stuknięte kobiety, które uważają za akt odwagi pokazać się bez makijażu. Takie kobitki są naprawdę szczęściarami, jeśli uważają, iż ich największym problemem jest pokazanie się bez makijażu. I są głupie, bo nie doceniają tego, że np. są zdrowe i mają nogi i ręce i nie są np. inwalidami. Smutne.

 • Gość: lolo

  Oceniono 6 razy 6

  Co ty gadasz....Nie chciał byś jej zobaczyć bez tapety>Jestem za delegalizacją fluidów etc....Idziesz z taką panią popływać ...maska się rozmywa....a ty uciekasz jak najdalej ...Policja ma też problem z identyfikacją ..bo jak ją rozpoznać bez tapety....niewykonalne ..jak żołnierza w kamuflażu .

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Brwi niestety zrobione. Nie liczy się :)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  No ok, tylko po co dodawać zdjęcie i się z tego tłumaczyć? Dlaczego musisz żyć pod presją oceniania cię przez obce osoby? Czy nie łatwiej zrezygnować z wstawiania tych fotek i żyć na luzie, bez tłumaczenia się?

 • Gość: Bo

  Oceniono 12 razy 2

  To doszoruj jeszcze te wymalowane brwi... One o naturalne, koń by się uśmiał..

 • Gość: Elka

  Oceniono 1 raz 1

  Jakie cuda potrafi zdziałać dobry makijaż, Ja jak się czasem odmaluję to wyglądam gorzej niż bez makijażu ;)

 • Gość: Julia

  Oceniono 8 razy 0

  Nie ciekawa przed nie ciekawa po .

 • Gość: Dawid

  Oceniono 2 razy 0

  Jak ma ten Dermotan na twarzy to na zdjęciach wychodzi nie źle ( do tego fotoszop trzeba dołożyć ) . A w rzeczywistości to zwykła dziewczyna . Czy brak tematów tak was dopadł .Moge cis podrzucić . Idę do sąsiadki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX