Warnke zachwala Gojdzia, wtrąca się inny znany lekarz: O matko, naprawdę? Doktorzy pokłócili się jak na targu

Kasia Warnke wybrała się w podróż do Miami razem ze swoim ukochanym Stramowskim, znanym jako "Majami" z "Pitbulla" Vegi. Okazuje się, że celem wyprawy nie był tylko wypoczynek. Piękna para wzięła udział w otwarciu kliniki dr Gojdzia.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wybrali się na otwarcie Revive Clinic Krzysztofa Gojdzia. Lekarz kilka lat temu rozpoczął ekspansję i wczoraj zaprezentował swoją nową klinikę w Miami. 

Warnke chwali Gojdzia, wtrąca się inny specjalista

Aktorka na tę szczególną okazję wybrała obszerną sukienkę w ciekawy wzór. Stylizację uzupełniła okularami przeciwsłonecznymi (must have w Miami) i makijażem w stylu glamour (pięknie jej w czerwonej szmince). Z kolei Stramowski postawił na białą marynarkę, której nie powstydziłby się James Bond.

Jednak wygląd gwiazdorskiej pary przyćmiła wymiana zdań, do której doszło między Krzysztofem Gojdziem a znanym m.in. z "Pytania na Śniadanie" dr. Łukaszem Drozdem, również chirurgiem plastycznym.

Gratulacje, Krzysiu! Pięknie położona @reviveclinic_official już otwarta! Miami revives! - podpisała zdjęcie Katarzyna Warnke.
O matko, naprawdę? Osobiście swojej znacznie mniej wartościowej twarzy nie postawiłbym obok tego człowieka. Ale rozumiem, że każdy ma swoje wybory. Szkoda - napisał pod fotografią doktor Drozd.
Tak, naprawdę:) Jesteśmy zaprzyjaźnieni od lat, a Krzysiowi ufam jako specjaliście i dba o mój wygląd od lat - broniła przyjaciela aktorka.
Nie oceniam prywatnych kontaktów, bo to nie moja sprawa. Ale specjaliście w czym...? Bo centralny rejestr lekarzy naczelnej izby lekarskiej nie wykazuje żadnej specjalizacji lekarskiej... No chyba że nie jestem na bieżąco - nie ustępował dr Łukasz.

Krzysztof Gojdź postanowił bronić swojego dobrego imienia.

Faktycznie mało wartościowa. A i bym takiego nie przyjął na wizytę, bo to miejsce dla fajnych, miłych, normalnych, a nie dla trolli.
Szanowny Panie Doktorze, uprzejmie proszę Pana o zaprzestanie publicznego naruszania mojej godności osobistej swoimi inwektywami. Uprzejmie proszę - odpisał Drozd.
Doczytaj o mnie i się ucz. Jeśli będzie ciebie stać na moje szkolenia po całym świecie. Na naukę nigdy za późno. Chętnie pomogę, bo widzę jej brak. - ripostował Gojdź.
Cóż za wnikliwa analiza wiedzy po zdjęciu z neta, chyba się w Panu zakochałem.

Wojenka rozgorzała na dobre i moglibyśmy przytaczać wpisy medyków jeszcze długo, ale chyba trzeba powiedzieć sobie stop. Dodajmy tylko, że fani Gojdzia zaczęli go bronić, za co ten podziękował w kulturalny sposób:

Dzięki za wpis. Ja nauczyłem się zlewać takich zawistnych trolli jak ten lekarz bez imponującej kariery, który potrafi tylko zazdrościć i rozsiewać zawiść. Buziaki.

Życzymy dużo pokoju i miłości.

Te gwiazdy odważyły się powiększyć usta:

JM

Więcej o:
Komentarze (54)
Katarzyna Warnke zachwala Krzysztofa Gojdzia na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 53 razy 49

  sprawdziłam na stronie naczelnej izby lekarskiej i Gojdź, tam jest, tylko specjalizacji faktycznie żadnej nie ma, jest tylko info, że jest Dr nauk medycznych...., potem z ciekawości sprawdziłam tego lekarza, który wdał się z nim w dyskusję i była konkretna specjalizacja z datą, kiedy ją uzyskał, tak samo z kilkoma lekarzami których znam, wszyscy mieli wpisane specjalizacje..., a ta słowna przepychanka, Gojdz wypowiadał się jak zwyczajny prostak, rozumiem że jest bogaty, otwiera kolejną klinikę, ale to nie powód, żeby w taki sposób się wypowiadać, co do tego drugiego lekarza, cóż.... napisał co mu się nie podobało, potem próbował jakoś tą wymianę zdań zakończyć, ale Gojdz dowalał kolejne prymitywne wypowiedzi

 • Gość: abc

  Oceniono 50 razy 44

  "Doczytaj o mnie i się ucz. Jeśli będzie ciebie stać na moje szkolenia po całym świecie. Na naukę nigdy za późno. Chętnie pomogę, bo widzę jej brak. - ripostował Gojdź." - Rada dla pana lekarza - celebryty : proszę nauczyć się poprawnie posługiwać j, polskim.
  Drugi lekarz miał po prostu rację , niestety został zalany gnojem, wylanym przez prostaka, który uważa się za wielkiego specjalistę.

 • aua1000

  Oceniono 40 razy 36

  Gojdz to taki Nikodem Dyzma medycyny. Facet ma kilka spraw w sądzie za źle przeprowadzone zabiegi. Dlatego pewnie uciekł z Polski. Brawa dla pana dr Deozda, pan Gojdź nie ma żadnej specjalizacji.

 • Gość: mika

  Oceniono 33 razy 33

  W Polsce już zabrakło miejsc do lansowania się dla Warnke i Stramowskiego?
  A PAN Gójdź DOKTOROWI Drozdowi to może buty czyścić.
  Gójdź to celebryta, ewentualnie właściciel kliniki, ale nie lekarz ;)

 • Gość: Prawdziwy doktor

  Oceniono 32 razy 30

  Ten niby specjalista nie ma żadnej specjalizacji! tym samym jest jedynie absolwentem medycyny i lekarzem. Warto zwrócić uwagę ze doktorat robił na wydziale nauk o zdrowiu czy nie nie na tym samym na którym jest kierunek lekarski co zwykle świadczy o słabszym merytorycznie doktoracie.

 • Gość: gost

  Oceniono 24 razy 24

  to teraz juz wiemy , kogo winic za to, ze brzydki babochlop wyglada coraz gorzej i coraz starzej - krzysio tak dba o jej/jego wyglad

 • Gość: wer

  Oceniono 21 razy 21

  No i wylazło prostactwo z Gojdzia- faceta celebryty, bez żadnej specjalizacji, tylko z ukończoną medycyną- bo na harówkę przy robieniu specjalizacji był zbyt leniwy. A te jakieś kursy na całym swiecie to można między bajki włożyć.

 • Gość: Gddas

  Oceniono 18 razy 18

  Bardzo mało zachęcająca...reklama

 • Gość: Patrycia

  Oceniono 14 razy 14

  Medycyna estetyczna nie ma statusu "dziedziny nauk medycznych" jak np. dermatologia, okulistyka itp. Nie trzeba być również lekarzem dermatologiem aby zgodnie z prawem wstrzykiwać botoks i kwas hialuronowy, stosować mocne lasery i pilingi. Po ukończeniu kierunku lekarskiego, lekarz robi sobie dwuletnia, jeśli dobrze pamiętam, szkółkę zaoczną i
  nazywa się lekarzem medycyny estetycznej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX