Przygotowania do ślubu Krystyny z "Rolnik szuka żony" i jej narzeczonej ruszyły pełną parą. Fani pomogli im podjąć ważną decyzję w sprawie ślubnych zaproszeń

Krystyna z "Rolnik szuka żony" już niedługo weźmie ślub ze swoją ukochaną. Teraz poprosiła fanów, żeby pomogli podjąć jej ważną decyzję.

Chyba nikt nie spodziewał się, że "Rolnik szuka żony" zyska tak olbrzymią rzeszę fanów, a jego uczestnicy popularność. Niedługo zakończy się szósta edycja show, ale to za sprawą uczestniczki drugiej jest bardzo głośno. Dlaczego? Ponieważ Krystyna szukała w programie męża, a już niedługo weźmie ślub z kobietą! Na instagramowym profilu poprosiła fanów o pomoc. 

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wybiera ślubne zaproszenie

Kilka tygodni temu uczestniczka hitowego już programu TVP 1 zaskoczyła wyznaniem, że jest lesbijką. Pokazała na Instagramie swoją partnerkę i poinformowała, że przygotowują się do ślubu. Teraz co chwilę dodaje nowe, romantyczne zdjęcia z ukochaną. 

Czasami na mnie psioczy, ale zawsze jej daruję! Czy dla swojej drugiej połówki też często idziecie na ustępstwa? - podpisała ostatnie zdjęcie. 

Ponadto, na jej instagramowej relacji pojawiło się coś innego. Gwiazda pokazała dwa ślubne zaproszenia i poprosiła fanów o oddawanie głosów w ankiecie. Ci bardzo poważnie potraktowali sprawę, a wynik po kilkunastu godzinach pojawił się na profilu przyszłej panny młodej. Okazuje się, że obserwatorzy - w zdecydowanej większości - obstawili opcję drugą, kremowe zaproszenie z narysowanym sercem, ozdobione zielonymi kwiatami i chyba... rogami jelenia.

Zaproszenia ślubne Krystyny z 'Rolnik szuka żony'Zaproszenia ślubne Krystyny z 'Rolnik szuka żony' screen Instagram / @kristina.v1

Naszym skromnym zdaniem fani wybrali słusznie. Mamy nadzieję, że to właśnie to zaproszenie wybiorą Krystyna i Aga. 

CW

"Rolnik szuka żony" stworzył wiele par. Które z nich przetrwały? 

Więcej o:
Komentarze (34)
Przygotowania do ślubu Krystyny z "Rolnik szuka żony" ruszyły pełną parą. Pokazała zaproszenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Kurcze, ta zaklada sweterki obcisłe spodnie buty ba obcasie i sukienki, druga spodnie buggy, koszule i trampki, przecież widać klarowny podział w tyn związku na mężczyznę i kobietę to jakie to L?
  Nie obrażam tylko stwierdzam fakt

 • piebiak

  Oceniono 7 razy 3

  Lesba? No, to jest coś. Wyrwa la się ze schematu "rolnik szuka krowy" i pogoniła swołocz...

 • slon2002

  Oceniono 4 razy 2

  Należy im życzyć ośmiorga grubych, tłustych dzieci. Tylko, jak one to załatwią?

 • maras63

  Oceniono 4 razy 2

  Na miejscu żony tej pani, solidnie bym się zastanowił, czy pakować się w ten układ, a co jak odkryje za jakiś czas, że jest facetem?

 • sovereign

  Oceniono 4 razy 2

  Już nawet puszczenie takiego oka przez TV (nie wiem która to) do polskich dołów cywilizacyjnych ma swoją dużą wartość.

 • bunga-bunga

  Oceniono 6 razy 2

  Od czasu jak pewien dżentelmen z tego programu oświadczył o swojej partnerce w odpowiedzi na nazwanie go dupkiem że "takiej kurły to on jeszcze nie miał" rozważam możliwość obejrzenia naszych rodaków w akcji...Tylko najpierw pokonam w sobie poczucie żenady...

 • Gość: Aga

  Oceniono 6 razy 2

  Może to ściema żeby zaistnieć w show biznesie i w perspektywie Taniec z gwiazdami itp. Dziwna ta nagła zmiana orientacji.

 • Gość: Maria

  Oceniono 18 razy 2

  Ta pani chyba ma duże problemy sama ze sobą. Najpierw idzie do Rolnik szuka żony, a teraz jest w związku lesbijskim. Może trzebaby najpierw iść do psychologa, psychoterapeuty czy psychiatry, a nie pakować się być może w kłopoty. Z pewniścią zachowanie tej kobiety nie jest normalne. Po co na siłę szukać rozgłosu i draki. Nie wiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX