"Times": Łukaszenka i 22-letnia Miss Białorusi są parą. Z żoną się nie pokazuje

Nie tylko gwiazdy Hollywood mają słabość do młodszych partnerek. Teraz mówi się, że Aleksander Łukaszenko od jakiegoś czasu jest ponoć w związku z Miss Białorusi. Dzieli ich spora różnica wieku.

O życiu prywatnym Aleksandra Łukaszenki nie wiadomo za wiele. Brytyjska gazeta "The Times" donosi jednak, że dyktator jest w związku z 22-letnią Miss Białorusi. Chodzi o Mariję Wasiliewicz.

Aleksander Łukaszenka i Marija Wasiliewicz są parą?

Marija Wasiliewicz została Miss Białorusi w maju 2018 roku. Jak się okazuje, zwycięstwo w konkursie było dla niej nie tylko początkiem kariery, ale też prawdopodobnie początkiem miłości. "The Times" donosi, że od tamtej pory była wielokrotnie widywana publicznie u boku Aleksandra Łukaszenki. Przypomnijmy, że dyktator ma 65 lat. Para pojawiała się razem między innymi na państwowych festiwalach oraz na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji. Co więcej, bawili się też razem na balu noworocznym w Mińsku. Relacja z imprezy była wówczas emitowana w telewizji.

Wiele wskazuje na to, że Marija Wasiliewicz ma również polityczne aspiracje. W niedzielę została najmłodszą deputowaną w białoruskim parlamencie. Szefowa białoruskiej Centralnej Komisji Wyborczej twierdzi, że obywatele będą zachwyceni obecnością Miss Białorusi w polityce. Ona sama jest jednak innego zdania. Uważa bowiem, że o miejsce w parlamencie powinni ubiegać się ludzie "dojrzali".

Łukaszenko i jego 22-letnia partnerkaŁukaszenko i jego 22-letnia partnerka Maxim Guchek / Maxim Guchek/BelTA/TASS

Warto dodać, że Aleksander Łukaszenka jest oficjalnie żonaty, jednak publicznie nigdy nie towarzyszyła mu pierwsza dama. Według medialnych doniesień, żona prezydenta Białorusi Halina Radziwonauna mieszka samotnie we wsi Ryżawicze pod Szkłowem i skończyła 60 lat.

Nie pojawia się publicznie i tylko raz udzieliła wywiadu w 2005 roku, gdy pracowała jako główny specjalista ds. leczenia sanatoryjnego przy Szkłowskim Komitecie Wykonawczym. Gdy została zapytana, dlaczego nie żyje u swojego męża, odpowiedziała, że "sama wybrała sobie takie życie". Halina urodziła syna Wiktora. Aleksander Łukaszenka w towarzystwie żony był widziany ostatni raz ponad 25 lat temu.

Co jednak ciekawe, białoruski prezydent zawsze miał słabość do uczestniczek konkursów piękności. W 1998 roku był widywany u boku Swietłany Kruk, która została Miss Białorusi, a następnie została nawet Miss Świata! Cztery lata później prezydent był widywany u boku Swietłany Korolowej.

Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus:

Więcej o:
Komentarze (208)
"Times": Łukaszenka i 22-letnia Miss Białorusi są parą. Z żoną się nie pokazuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • romano8000

  Oceniono 155 razy 147

  Dyktatorzy to mają fajnie. Dobrze, że nasz taki skromny, ma kota..

 • saksalainen

  Oceniono 74 razy 68

  Gdybym był prezydentem Białorusi, też bym sobie wziął taką młodą laskę. Chociaż przy tej różnicy wieku rozmowa może się nie kleić... ale w sumie jego rozumiem. Ją jakby mniej.

 • Gość: LUKS

  Oceniono 64 razy 44

  Kto by w tym wieku i z takim wyglądem nie chciał takiej dziuni niech pierwszy rzuci kamieniem

 • swieta-panienka

  Oceniono 46 razy 40

  I trudno powiedzieć co "lepsze"... Dyktator z młodą miss, czy dyktatorem z kotem?

 • Gość: : : :

  Oceniono 43 razy 37

  Całkiem jak Korwin.

 • justas32

  Oceniono 47 razy 33

  Jak mu nie da to jej rodzina zginie w łagrze - ot sekret nagłej miłości do starucha ...

 • waldemar591

  Oceniono 34 razy 32

  Cysorz to ma klawe życie
  Oraz wyżywienie klawe!
  Przede wszystkim już o świcie
  Dają mu do łóżka kawę,

  A do kawy jajecznicę,
  A gdy już podeżre zdrowo,
  To przynoszą mu w lektyce
  Bardzo fajną cysorzową ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX