Oleh z "Big Brothera" odpowiada na zarzuty Milexa i oskarża go o kradzież. "Madzia jest załamana" [TYLKO U NAS]

Przyjaciel Madzi z "Big Brothera", Milex, zarzucił Olehowi, że ten go pobił i wyrzucił z mieszkania. Influencer odpowiedział na zarzuty i zdradził, jak z całą sytuacją radzi sobie Madzia.

Przyjaciel Madzi z "Big Brothera", Milex, na łamach serwisu Pudelek oskarżył jej chłopaka o to, że go pobił i wyrzucił z mieszkania. Jakby tego było mało, zaznaczył również, że Oleh nie szanuje swojej dziewczyny i niejednokrotnie zdarzało mu się ją wyzywać i poniżać. Sam zainteresowany zdecydował się odeprzeć atak.

Oleh odpowiada Milexowi

Na odpowiedź Oleha nie trzeba było długo czekać. Na swoim Instagramie zamieścił oświadczenie, w którym oczywiście wszystkiemu zaprzeczył, co więcej wspomniał, że przyjaciel jego dziewczyny ich regularnie okradał. 

Milex nie został wyrzucony z mieszkania, tylko dostał odpowiednią ilość czasu na znalezienie nowego lokum. Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ Kamil Rój (Milex) cyklicznie nas okradał, okłamywał, a z domu robił sobie hotel. Nie będziemy również tolerowali nadużywania alkoholu... - czytamy na InstaStories Oleha. 

Oleh dodał, że sprawą zajmuje się już prawnik. Skontaktowaliśmy się z byłym uczestnikiem "Big Brothera". W rozmowie z Plotkiem przyznał, że kradzież w przypadku byłego już współlokatora nie była incydentalna. 

Użył karty Madzi bez jej zgody i do tego się nie przyznał. Wyciągnął pieniądze z portfela również bez jej wiedzy i zgody. Niestety to tylko dwie sytuacje, o których wiemy i możliwe że to było niejednokrotnie - mówi Plotkowi Oleh. 

Jak z całą sytuacją radzi sobie Madzia? Warto przypomnieć, że przyjaźniła się z Milexem od wielu lat, więc może być to dla niej niemały zawód. Oleh zdradził nam, że ta jest załamana.

Jest załamana tą sytuacją. Mówi, że nie spodziewała się czegoś takiego po nim. Jest po prostu w szoku, tym co zrobił - wyznał Oleh.

Całej sytuacji nie skomentowała jeszcze Madzia, która jest postawiona pomiędzy młotem a kowadłem. Z jednej strony wieloletni przyjaciel, z drugiej ukochany chłopak. Jesteście ciekawi dalszego rozwoju wydarzeń?

Oleh brał udział w najnowszej serii walk FAME MMA. W rozmowie z naszym reporterem opowiedział, jak Madzia zapatrywała się na jego walkę:

Robert Głowacki

Więcej o:
Komentarze (57)
Oleh z Big Brothera odpowiada na zarzuty Milexa i oskarża go o kradzież. "Madzia jest załamana"[TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jola

  Oceniono 22 razy 20

  Magda uciekaj od nich obu, obaj cie wykorzystują i żyją za twoją kasę.

 • Gość: bbh

  Oceniono 24 razy 20

  Z czego żyje więc ten Oleh cały? Też pożycza sobie Madzi karty?

 • Gość: Gabi

  Oceniono 27 razy 19

  Nie wiem ale patrząc jak olek traktował magde w programie-zaczynam wierzyc w słowa tego drugiego. I prawda tak ze Olek sie lansuje tylko przy madzi mieszka u niej żyje na jej koszt. Inni z programu wrócili do pracy i żyją jak przed programem, Olek nie wrócił na budowę bo łatwiej mu udawac wielkie love... I absolutnie nie popieram Milexa-tylko Madzi mi żal.

 • Gość: Obserwatorka Madzi

  Oceniono 24 razy 18

  On ją źle traktował w programie, po drugie Magda w takim razie dawała się wykorzystywać finansowo im obu, jednego pogoniła i stad ten cyrk teraz. Oleh nie lepszy roboty od tylu miesięcy nie ma i wcale się nie kwapi żeby ją podjąć.

 • Gość: Iga

  Oceniono 17 razy 17

  Patologia..

 • Gość: Hania

  Oceniono 17 razy 15

  A Oleh to z czego żyje? Bo pisał: "okradał nas"... Jaką ma pracę i gdzie mieszka? Rozumiem, że dostał jakąś kaskę za porażkę jaką była jego walka w famemma... Czyżby Magda jego również utrzymywała? No i czy Oleh swoja agresję i chorobliwa zazdrość to juz opanował i kontroluje? W całej tej sytuacji najbardziej szkoda Magdy, ale może nauczy się czegoś i ze swojego życia pozbędzie się wszystkich pasożytów...

 • Gość: Beata

  Oceniono 26 razy 14

  Ukrainiec szybko pozbył się już jednego jej przyjaciela, zaraz odizoluje ją od reszty-kwestia czasu. i czemu mówi "okradał nas" chyba Magdę okradał, ale już widać przypisuje sobie własność wszystkiego co Magdy, to że żyje na jej koszt od dawna wiadome. Nic nie robi leń śmierdzący sam od tylu miesięcy. Walka? jaka walka padł po kilku sekundach. I też pewnie Magda winna

 • Gość: oj

  Oceniono 17 razy 13

  glupia ta madzia ,z takim dzieciakiem sie zadawac z ukrainy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX