"Big Brother". Mateusz znowu przekroczył granicę. Molestował seksualnie inną uczestniczkę? Widzowie żądają usunięcia go z programu

Druga odsłona programu "Big Brother" wzbudza ogromne emocje. Tym razem fani domagają się usunięcia z programu jednego uczestnika. Okazuje się, że Mateusz kolejny raz posunął się o krok za daleko. Wszystko przez to, jak potraktował Malwinę i Kamila.

Mateusz Sławiński, bo o nim jest mowa, nie po raz pierwszy "zaskoczył" widzów programu "Big Brother". Znany jest bowiem z wielokrotnego naginania zasad w domu Wielkiego Brata. Tym razem jednak przekroczył granicę tak bardzo, że widzowie żądają wyrzucenia go z programu.

Skandal w programie "Big Brother". Mateusz szaleje w programie

Od samego początku trwania edycji Mateusz Sławiński balansował na granicy dobrego smaku. Zaczęło się od sytuacji z Malwiną Ha, inną uczestniczką programu. Sławina podczas jednej z imprez zdjął bluzkę koleżance, pokazując przy tym jej nagie piersi. Malwina była oburzona, szybko jednak obie strony zapomniały o całej sytuacji.

Późnej uczestnik postanowił wymyślić kolejną osobliwą zabawę. Polegała na tym, że wkładał palce pomiędzy pośladki uczestników niezależnie od płci. Żarty zakończyli uczestnicy programu, którym zachowanie Mateusza bardzo się nie spodobało.

To były jednak niewinne dowcipy w porównaniu z tym, co wydarzyło się w ostatnich dniach w domu Wielkiego Brata.

"Big Brother". Mateusz obmacywał Malwinę Ha

Podobno w nocy - jak mówią uczestnicy programu, Mateusz zaniósł pijaną Malwinę Ha do sypialni. Położył ją na łóżko, ale zamiast zostawić półprzytomną dziewczynę, miał położyć się na niej. Według relacji Kamila Lemieszewskiego (jednego z uczestników, z którym Mateusz od początku ma konflikt) Sławina obmacywał Malwinę Ha wbrew jej woli.

Mateusz nie zgadza się z zarzutami Kamila i twierdzi, że było wręcz odwrotnie. To on uratował Malwinę przed Kamilem Lemieszewskim, który chciał zaciągnąć ją do łóżka.

Idź do Wielkiego Brata, żeby odtworzyli to, ty zakłamana mendo - powiedział Mateusz do Kamila.

Widzowie programu nie kryją oburzenia zachowaniem Mateusza. Według nich uczestnik po raz kolejny przekroczył granicę i powinien być natychmiastowo usunięty z programu. Słowa krytyki wyrażają również uczestnicy z poprzedniej edycji Big Brothera.

"Big Brother". Fani żądają usunięcia Mateusza z programu

Mateusz działa na nerwy już nie tylko uczestnikom show, ale również widzom. Tym razem miarka się przebrała i fani nie przebierają w słowach, komentując jego zachowanie na Instagramie.

Kiedy w końcu dość? Kiedy dewiant seksualny obrzydliwy... i ten bez granic obrażający Kamila przez dwa odcinki Mateusz karnie opuści program?
#mateuszOUT nie chcemy tego oglądać... Co z Waszą cudowną akcją #stophate??
Bez jaj. Mateusz obmacuje pijaną dziewczynę, zrywa z niej bluzkę. Od tygodnia wyzywa Kamila w najobrzydliwszy sposób, jak się da i jest stawiany na równi z Kamilem, który tygodniami na spokojnie to wszystko przyjmuje na klatę i w końcu wybuchł? Nie kumam!

A co wy myślicie o całej aferze? Czy Mateusz powinien karnie opuścić dom Wielkiego Brata?

BO

Poniżej możecie zobaczyć największe gwiazdy polskiego "Big Brothera"

Więcej o:
Komentarze (148)
Big Brother 2. Mateusz znowu przekroczył kolejne granice. Fani mają dość - żądają usunięcia go z programu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Osa

  Oceniono 27 razy 21

  Ile jeszcze zła ten burak Mateusz musi zrobić żeby wylecieć z domu inni wypadali za dużo mniejsze przewinienia a ten jest chyba błogosławiona pajac jeden?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 17

  Produkcja czeka na gwałt żeby podnieść sobie oglądalność?? Żałosne. Co on jest święta krowa? Wszystko mu wolno? Zrywa z dziewczyny bluzkę, kiedy indziej na pół przytomna wynosi w odosobnienie i obmacuje po piersiach.... Na co jeszcze może sobie pozwolić?? Wykładał palce w d... Innym uczestnikom, widać dla niego nie ma żadnych granic, zakazów, żaden regulamin go nie obowiązuje. Ze juz o szerzeniu mowy nienawiści wobec Kamila nie wspomnę. W poprzedniej edycji wszystko było nazywane homofobia i mowa nienawiści Gdy ktoś krytykował Łukasza, teraz Kamila można potraktować jak najgorszego śmiecia, zrownac z ziemią bo nie należny do żadnej mniejszości ani seksualnej, ani etnicznej więc widać nie należy się mu szacunek, jego praw nie trzeba respektować bo nie jest homoseksualista, czy murzynem

 • romulus fan

  Oceniono 20 razy 16

  Przecież wybierają do programu kilku świrów żeby robili zadymę. Chodzi przecież o ogladalność. Nie oglądam tego programu ale przez te akcje i nagłośnienie w mediach już znam dwoje uczestników

 • mrdallas

  Oceniono 24 razy 14

  Plebs emituje, plebs uczestniczy i plebs ogląda czyli wszystko się zgadza.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 13

  Obmacywal Malwine przecież jest pokazane fuj obleśny typ i ta jego masturbacja przy naiwne Ance wyrzucić go karnie !!!!

 • Gość: ja....

  Oceniono 18 razy 12

  dziwne że na te obelgi z ust Mateusza reagują byli uczestnicy BB, a ci co to słyszą ...nic...gdyby to Kamil się odezwał...od razu by się wszyscy rzucili...

 • Gość: Lubie bb

  Oceniono 13 razy 11

  Ten typ nadaje się do patostreamu - ciagle wulgaryzmy o obrażanie uczestników w najpodlejszych słowach - to margines - takich ludzi nie można promować !

 • 1234pablo

  Oceniono 17 razy 11

  "Nie kumam". Jakbyście cokolwiek "kumali" to byście nie oglądali takiego chłamu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX