Jarosław Jakimowicz poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra". Wcześniej "spontanicznie" dziękował Macierewiczowi na wizji

Jarosław Jakimowicz został ogłoszony nowym prowadzącym programu "Pytanie na śniadanie extra". Na antenie TVP 2 będzie pojawiał się raz w tygodniu.

Jarosław Jakimowicz raz w tygodniu poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra". Ma już za sobą swój debiut - w poniedziałek pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć go na wizji TVP2.

Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie"

"Pytanie na śniadanie extra" pojawia się codziennie od razu po emisji porannego programu śniadaniowego o tym samym tytule. Program emitowany jest od poniedziałku do soboty. Pierwszy - i jedyny w tym tygodniu - odcinek z nowym prowadzącym Jarosławem Jakimowiczem został wyemitowany wczoraj - 18 listopada.

O aktorze ostatnio zrobiło się głośno, gdy przerwał program Michała Rachonia na TVP Info i podziękował za wszystko Antoniemu Macierewiczowi, który był gościem programu. Aktor zerwał się z miejsca, podbiegł do Macierewicza i powiedział:

Dziękuję za tych 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję w imieniu moich dzieci, Polaków. Jestem dumny i zaszczycony.

Aktor później sprostował w rozmowie z wp.pl informacje, jakoby sytuacja z Anonim Macierewiczem przyczyniła się do tego, że dostał rolę prowadzącego w programie na TVP2:

Ludzie myślą: jak w czwartek uścisnął Macierewiczowi dłoń, to w poniedziałek ma swój program. Ale przysięgam, że to tak nie działa - przekonywał.

Czym zajmuje się Jarosław Jakimowicz?

Jarosław Jakimowicz już dawno pożegnał się z aktorstwem. Obecnie jest uważany bardziej za celebrytę, niż aktora. Zaistniał w 1996 roku po premierze filmu "Młode wilki" i był ogromną nadzieją polskiego kina. Jednak nie wykorzystał tej szansy. Teraz możemy go tylko zobaczyć w teleturniejach, programach czy branżowych imprezach.

BO

W filmie poniżej możecie zobaczyć celebrytów jednego sezonu:

Więcej o:
Komentarze (31)
Jarosław Jakimowicz poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra". Wcześniej "spontanicznie" dziękował Macierewiczowi na wizji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • qrzysiu

  Oceniono 16 razy 16

  To najlepszy dowód drogie dzieci, jak wóda i dradi robią goowno z mózgu. O ile w ogóle kiedyś tam był jakiś...

 • christomoltisanti

  Oceniono 14 razy 14

  Żenująca postać za wszelką cenę próbująca przy pomocy pisowazeliny ratować swoją "karierę".

 • manufa

  Oceniono 16 razy 14

  Jeżeli pan Jakimowicz będzie prowadził ten program tak, jak występował kilka dni temu na Polsacie w programie "Skandaliści", gdzie gościowi tego programu powiedział, że jest upośledzony i zażądał jego usunięcia ze studia to będzie jedna wielka tragedia - podobnie jak cała "publiczna" telewizja

 • Gość: kk

  Oceniono 13 razy 13

  Prostytucję można uprawić na wiele sposobów.
  Jakimowicz przykładem!

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 11

  oddaje tv do lombardu a tego goscia mam w dudzie .

 • darazetes9898

  Oceniono 10 razy 10

  ten czlowiek Jakimowicz z duma mowil ze jako mlodzieniec okradal niemieckie sklepy i wyciagal 100 marek dziennie , ( 50 dolarow wtedy ) , i rownoczesnie byl na NIEMIECKIM SOCJALU. 50 $ wtedy to byla miesieczna pensja w PL . Prawdopodobnie nalezal do gangu zlodziei .

 • Gość: Jondro Machore

  Oceniono 8 razy 8

  Jakimowicz taka telewizja.

 • Gość: fan

  Oceniono 7 razy 7

  zalatuje sciereczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX