Kim jest Ella Balinska, nowy Aniołek Charliego? Nazwisko zdradza polskie korzenie

Ella Balinska zagrała jedną z głównych ról w trzeciej odsłonie kultowych "Aniołków Charliego". Okazuje się, że aktorka ma polskie korzenie zaś jej ojcem jest polski hrabia.

Ella Balinska to aktorka, która wcieliła się w jedną z ról w popularnym filmie "Aniołki Charliego". Jest brytyjską modelką i aktorką. Jednak jej nazwisko wskazuje na polskie korzenie - i rzeczywiście, Ella jest polsko-jamajskiego pochodzenia. 

Ella Balinska w "Aniołkach Charliego"

Dla aktorki jest to pierwsza wielka rola i ogromna szansa, aby zaistnieć w świecie Hollywood. Ella na wielkim ekranie zagra razem z Kristen Stewart i Naomi Scott. Aktorka ma na koncie również rolę w serialu "The Athena" i "Nyela's Dream".

Jej kariera aktorska dopiero teraz zapewne nabierze tempa, dostała już bowiem pierwszoplanową rolę w horrorze "Run Sweetheart run". Jeśli jednak w filmie i serialach nie znajdzie dla siebie miejsca, zawsze może skupić się na modelingu, w którym ma wieloletnie doświadczenie. Pod tym względem wdała się w swoją mamę, po której odziedziczyła nie tylko urodę, ale też zamiłowanie do mody.

Kim jest Ella Balinska?

Ella Balinska urodziła się 4 października 1996 roku w Londynie. Jej ojciec to hrabia Kazimierz Baliński-Jundziłła herbu Jastrzębiec, polski przedsiębiorca i muzyk o pseudonimie artystycznym "Cound Kaz". Jej matką jest modelka Lorraine Pascale. Ella ukończyła Guildford School of Acting i Arts Educational Schools.

W czasach szkolnych Ella słynęła z tego, że była bardzo wysportowana. Biegała w zawodach, była nawet w reprezentacji Wielkiej Brytanii w czasie międzynarodowych konkursów.

Trzecia odsłona "Aniołków Charliego" również opowiada o trzech odważnych absolwentkach szkoły policyjnej w Los Angeles, które pracują w agencji detektywistycznej milionera Charliego. "Aniołki" nie tylko pięknie się prezentują ale i z dużym wdziękiem posługują się bronią. 

Film możecie już zobaczyć w kinach.

BO

Więcej o:
Komentarze (9)
Kim jest Ella Balinska, nowy Aniołek Charliego? Nazwisko zdradza polskie korzenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: gosc

    Oceniono 3 razy 3

    Ale petarda

  • raknawspak

    Oceniono 2 razy -2

    Film syf, bomba, trucizna box office

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX