Karolina Plachimowicz o karierze prostytutki w "Uwadze!". Widzowie skrytykowali nie ją, a prowadzącego

Karolina Plachimowicz znów jest na językach. Wszystko przez to, że przyznała się do bycia prostytutką.

Kilka dni temu Karolina Plachimowicz z programu "Projekt Lady" wyznała na Instagramie, że do niedawna pracowała jako prostytutka. W obszernym wywiadzie dla Plotka "Brigitte" wyjawiła więcej szczegółów ze swojej kontrowersyjnej przeszłości. Kobieta miała być wielokrotnie szantażowana i oszukiwana. Dodała też, że grożono jej kiedyś bronią. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Karolina Plachimowicz w "UWADZE! po Uwadze"

Poniedziałkowy odcinek programu "UWAGA! po Uwadze" był poświęcony właśnie historii Plachimowicz. Uczestniczce "Projekt Lady" towarzyszyły mama oraz siostra. Po zakończeniu emisji kobieta wrzuciła na Instagrama post, w którym raz jeszcze zaszokowała.

Możecie na mnie wylewać, co chcecie, nie czuję żadnej urazy, ale nie wylewajcie tego na moją rodzinę, bo jest niewinna w tej sytuacji. Ja biorę leki, więc nie mam w sobie żadnych emocji, są uśpione - wyznała szczerze we wpisie.

Wywiad Plachimowicz i jej rodziny wstrząsnął widzami. W Internecie zaroiło się od komentarzy, niekoniecznie przychylnych. Oberwało się zarówno samej celebrytce, jak i prowadzącemu - Ryszardowi Cebuli. Internautom nie spodobało się to, że przerywał swojej rozmówczyni oraz nie mógł powstrzymać się od oceniania jej.

Pan redaktor nie pokazał ani klasy ani dobrego wychowania, a wymaga tego od pogubionej młodej kobiety, która ma odwagę mówić o swoich wadach.
Moim zdaniem bardzo stronniczo i agresywnie prowadzona rozmowa przez pana dziennikarza, aż mi się przykro zrobiło z powodu tej kobiety.
Niestety, najbardziej żenującym i smutnym elementem tego reportażu była postawa i sposób prowadzenia rozmowy przez pana Cebulę - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Oglądaliście program "UWAGA! po Uwadze" z udziałem Karoliny Plachimowicz? Jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Patrycja Wieja wygrała "Projekt Lady". Teraz zaskakuje. "Straciłam przyjaciół". Mówi też o karierze tancerki:

Więcej o:
Komentarze (24)
Karolina Plachimowicz opowiedziała o karierze prostytutki w "Uwadze!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mix

  Oceniono 7 razy 7

  "Karolina Plachimowicz o karierze prostytutki w Uwadze!".
  Dzięki Agorze wiem, że dawanie dóópy za pieniądze jest teraz karierą.

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 14 razy 6

  że w ogóle takie osoby występują w programach tv to jest żenujące. Ona sprawia wrażenie nie do końca zrównoważonej. A dziennikarz - miał się cackać z taką kretynką? no sorry Widać po minach siostry i matki, że najchętniej zapadły mi się pod ziemię z powodu zachowania owej pani.

 • Gość: Anna

  Oceniono 3 razy 3

  Dzisiejsi celebryci to patologia, prostytutki, przestepcy itd... Brawo dla spoleczenstwa!!! Na czym wy sie wzorujecie?

 • Gość: Seler

  Oceniono 5 razy 3

  Szukałem na jej profilu jednego zdjęcia żeby wytrzeszczu ryja nie było - nie znalazłem.

 • Gość: mercedes

  Oceniono 1 raz 1

  Cebula oczywiście poległ na całej linii. To było żenujące i mówimy oczywiście o dziennikarzu. Karolina? Brawo za odwagę! Potrzebna jest publiczna dyskusja o tym co jest oczywiste. Klientami prostytutek są politycy, księża, policjanci itp. Najczęściej i najgłośniej krytykują to ci, którzy publicznie przedstawiają swój kłamliwy wizerunek prawicowego ojca rodziny, a sami korzystają z takich usług. Prostytucja powinna być zalegalizowana a dziewczyny pod kontrolą lekarza, psychologa itp. Pieniądze powinny wpływać do kasy Państwa a nie mafii, a cześć z nich powinna być przeznaczona na emerytury dla tych dziewczyn. Każda licencja powinna a być wydana po rozmowie z psychologiem i zatwierdzona przez specjalną komisję itp. Jesteśmy obłudni. Zawód starszy niż cywilizacja, nie powinien istnieć, ale z dwojga złego lepszy jest ten wariant.

 • Gość: Q

  Oceniono 5 razy 1

  Żal mi laski, jesteśmy bardzo prymitywnym społeczeństwem i nie potrafimy się na poziomie komunikować na różne tematy

 • Gość: Bezstronny

  0

  Każda kobieta ma prawo robić ze swoim ciałem co chce . Jeżeli uważa że prostytucja to jej chleb i nie wie o tym że depcze swoją godność jako człowiek i jako kobieta to jej sprawa .

 • Gość: WidelecWesołegoDiabła

  0

  Mawia się: "Z łajna bicza nie ukręcisz". Ja zaś dopowiadam: "Ukręcisz, ale nie będzie ćwikał".
  Z kur...tyzany zrobisz damę ale niech ona nie otwiera ust. Dla własnego dobra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX