Celine Dion odpowiada na słynne pytanie o "Titanica". Czy Rose mogła uratować Jacka? Artystka wyjaśnia ostatnią scenę filmu

Celine Dion w ubiegły piątek odwiedziła program Jimmy'ego Fallona. Prowadzący zapytał artystkę o ostatnią scenę filmu "Titanic" - czy Jack mógł przeżyć? Czy było dla niego miejsce obok Rose?

Celine Dion wyruszyła w trasę promującą jej najnowszy album "Courage". Z tej okazji pojawiła się w programie "The Tonight Show Staring Jimmy Fallon". Prowadzący skorzystał z okazji i zapytał ją o zakończenie filmu "Titanic". 

Celine Dion o "Titanicu"

Artystka 22 lata temu stworzyła niezapomniany utwór "My Heart Will Go On" do filmu o najsłynniejszym zatonięciu statku pasażerskiego na świecie. Fallon podczas programu spróbował dopytać Celine Dion o kwestie, które nie dają spokoju fanom filmu. W ostatniej scenie "Titanica" Rose leży na drzwiach, a Jack jest zanurzony w lodowatej wodzie. Czy gdyby Rose przesunęła się troszeczkę, mogłaby uratować Jacka?

Zmieszana Celine początkowo nie chciała odpowiadać na pytanie, ale w końcu udzieliła długiej i niejednoznacznej odpowiedzi. 

Może Rose nie żyje, całkowicie zamarzła (widać, że Celine Dion dawno nie oglądała filmu - przyp. red.) i nie jest z nią dobrze? Po drugie, on nie potrzebował zaproszenia, żeby wskoczyć na te drzwi. Miała mu powiedzieć: "Choć kochanie, rozgość się. Wskakuj"? Pomyślcie, facet jest w środku zamarzniętego oceanu i może całe jego ciało jest zamarznięte i nie ma siły, by wskoczyć - powiedziała Dion.
 

To chyba oznacza, że los Jacka był przesądzony i gdyby on sam tylko chciał (lub był w stanie), to by się wdrapał do Rose.

Słynna scena z "Titanica"

Scena z drzwiami naprawdę nie daje spokoju od 22 lat. Dopytywany był o nią wielokrotnie Leonardo DiCaprio, Kate Winslet również była pytana, dlaczego pozwoliła swojemu ukochanemu umrzeć w lodowatych odmętach. Nie dano spokoju także reżyserowi. James Cameron również został zapytany o losy głównych bohaterów obrazu. Jednak stwierdził, że takie rozważania są "głupie".

Jak uważacie? Kate mogłaby się przesunąć, żeby uratować Jacka?

DK

Pierwsza od 14 lat wyprawa na Titanica!

Więcej o:
Komentarze (15)
Celine Dion odpowiada na słynne pytanie o "Titanica". Czy Rose mogła uratować Jacka? Artystka wyjaśnia ostatnią scenę filmu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vomiting_frog

  Oceniono 3 razy 3

  A co ma Co ma Celina do ostatniej sceny. To jak by pytać Eltona Johna czy Mufasa mógł przeżyć spotkanie ze stadem po tym gdy Skaza zrzucił go ze skarpy.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież w tej scenie widać z Jack próbuje tez wejść na drzwi, ale wtedy one się podtapiają. Po prostu te drzwi by nie utrzymały na wodzie ich obojga.

 • Gość: Świadomość

  Oceniono 4 razy -2

  Opowiedz lepiej o lini ciuchów dla genderycznych dzieci, które maja dorastać bez ‚stygły pluciowej’ i same wybierać sobie płeć . Kolejna pomysłowa, która będzie pranie mózgu robić dziecią !! Super !!! I to matka kilkorga dzieci!!!

 • Gość: Kasia

  Oceniono 7 razy -3

  Jak zarobić krocie podpowiem wam .Otwórzcie salon stylizacji paznokci .Sam kurs 6godz.kosztuje 600zl teraz robię je swoim klientom .Ceny robienia paznokci pozwalają z nóg. A ja zwiedzam świat w wolnym czasie.Pozdrawiam

 • Gość: Ms

  Oceniono 11 razy -5

  Przede wszystkim to Jack by przeżył siedząc w wodzie, gdzie temperatura była na bank wyższa niż temperatura powietrza, a rose leżąc na drzwiach powinna zamarznąć....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX