Piotr Rubik został wyproszony z restauracji z córkami. Świadek zdarzenia skomentował jego zachowanie: Zabrakło mężowi klasy

W niedzielne popołudnie Piotr Rubik z rodziną został wyproszony z restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Na Instagramie nie cichną komentarze po tym incydencie. Głos zabrał nawet świadek całego zdarzenia.

W niedzielę po południu w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich miała miejsce nieprzyjemna sytuacja z udziałem Piotra Rubika. Kompozytor na swoim Instagramie wyraził ogromne niezadowolenie z obsługi lokalu, która nie pozwoliła mu skorzystać z toalety.

Piotr Rubik i afera w restauracji

Przypomnijmy, co wydarzyło się w niedzielne popołudnie. Piotr Rubik udał się z rodziną na spacer do Łazienek Królewskich. Córki kompozytora chciały skorzystać z toalety w restauracji Belvedere, położonej w centrum parku. Okazało się, że nie będąc gościem restauracji, nie ma takiej możliwości.  Kompozytor całe niezadowolenie opisał na swoim Instagramie, o czym pisaliśmy już wczoraj. 

Dziś Agata Rubik, żona Piotra, opublikowała zdjęcie z jedną z córek. Nie odniosła się bezpośrednio do afery toaletowej, ale namawiała fanów, aby wszyscy "byli dla siebie życzliwi". Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, jednak naszą uwagę przykuł jeden z nich (został już zresztą skasowany). Odezwał się świadek całej sytuacji.

Kobieta skrytykowała postawę Rubika i potwierdziła, że kelner bardzo dobrze się zachował - spokojnie i kulturalnie, czego nie można powiedzieć o kompozytorze. Zostało skrytykowane również zachowanie pozostałych członków rodziny.

Tak, prawda. Więc nie chodźmy na sępa do restauracyjnej toalety, nie publikujmy później relacji ze swojego niezadowolenia w sytuacji, gdy kelner zachował spokój i klasę, czego chyba zabrakło mężowi. Uprzedzając dalsze komentarze - byłam gościem restauracji i świadkiem zdarzenia.

Świadek komentuje wydarzenie w których brali udział Piotr Rubik i jego żonaŚwiadek komentuje wydarzenie w których brali udział Piotr Rubik i jego żona Fot. Agata Rubik - Instagram

A Wy co o tym myślicie? Naszym zdaniem spokojne podejście do sytuacji zawsze pomaga :)

BO

Poniżej możecie zobaczyć wywiad z Piotrem i Agatą Rubik:

Więcej o:
Komentarze (419)
Piotr Rubik wyproszony z restauracji z córkami. Świadek zdarzenia skomentował jego zachowanie: Zabrakło mężowi klasy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: koko

  Oceniono 348 razy 312

  Ja sobie nie wyobrażam wizyty w eleganckiej restauracji przy pielgrzymkach( w przypadku Łazienek) tłumu walącego do darmowego WC. Chyba pan Rubik nieco przegiął....Czy to ,że jest osobą znaną uprawnia go stawania ponad resztę? Chyba tak sądził. Dla mnie -brawo dla obsługi i właścicieli.

 • cezar85

  Oceniono 276 razy 248

  Wczoraj Rubik płakał, że tak się traci klientów

  Gamoń nie zauważył, że gdyby nim był, to by nie było problemu

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 180 razy 160

  Wiele restauracji ma już na dzień dobry informację, że toaleta tylko dla klientów restauracji. Według mnie trzeba się liczyć z tym, że mogą odmówić skorzystania z toalety jak nie przychodzi się zjeść. W końcu nie wiadomo, czy skorzysta jakiś kulturalny człowiek, czy brudas. Czasem bywam w galerii handlowej i kożystam z damskiej toalety. I ludzie myślą, że jak już publiczna toaleta, to już można zostawiać po sobie syf. Więc nie dziwię się, iż restauratorzy nie wpuszczają do toalety każdego. A Państwo Rubikowie nie powinni w tej kwestii być traktowani wyjątkowo, tylko dlatego, iż są znani.

 • krzywelustro

  Oceniono 163 razy 153

  Słynny artysta (a na dodatgek mąż słynnej celebrytfanny) to nie byle kto, oni mają wrażliwsze tyłki niż normalni ludzie i nie mogą siadać na byle kiblu. Zresztą i tak się już zdziwiłem, że on w ogóle potrzebuje do kibla, bo dotąd sądziłem, że takim ludziom jak on to anioły w złotych nocnikach wynoszą i złotym papierem delikatnie podcierają.

 • sector23

  Oceniono 154 razy 142

  Pan Rubik z problemu defekcji własnej i swojej rodziny, robi ogólnopolska sprawę. Hmmm.... osobliwy wkład w stary jak świat zagadnienie autoreklamy.
  Czyżby klaskane "przeboje" mniejszy profit obecnie czyniły?

 • Gość: A.

  Oceniono 134 razy 124

  Ok, trudno sie Rubikowi prxyzywczaic, ze już się mu nie klaszcze...

 • guest_wiec1

  Oceniono 131 razy 123

  Kak bedziecie w okolicy zamieszkania rubika i zachce wam sie za potrzeba, to idzcie smialo do niego skorzystac. Rubik zabrasza na toalete.

 • Gość: Ja

  Oceniono 134 razy 122

  Niedaleko restauracji jest darmowa, publiczna toaleta z której nikt nikogo nie wyprasza;) Ale trzeba zejść trochę w dół... Może to jest problem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX