Konkurs na ulubionego prowadzącego "Voice'a" wygrała zwolniona z TVP Kurdej-Szatan. Reakcja produkcji? Początek fatalny, ale wybrnęli z klasą

Basia Kurdej-Szatan wygrała konkurs na ulubioną prowadzącą widzów "The Voice of Poland" zorganizowany przez produkcję show. Początkowo stacja nawet nie uwzględniła aktorki w wideo promującym ową rozgrywkę. Ostatecznie jednak werdykt na korzyść swojej byłej gwiazdy ogłoszony został w programie "na żywo".

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z największą gwiazd Telewizji Polskiej. Polacy ja uwielbiają, więc aktorka dostawała większość hitowych programów stacji. Występowała w "M jak miłość", była gospodynią "The Voice Kids", "The Voice of Poland" oraz "Dance, dance, dance" czy "Kocham cię, Polsko". Latem tego roku media i widzów zelektryzowała zatem informacja, że stacja zwolniła ulubienicę i ta nie poprowadzi w TVP już żadnego show.

Jej miejsce w "The Voice of Poland" zajęła Marcelina Zawadzka.

Basia Kurdej-Szatan ulubioną prowadzącą widzów "The Voice of Poland"

Ostatnio produkcja programu zorganizowała konkurs na ulubionego prowadzącego programu. W rywalizacji wzięli udział wszyscy dotychczasowi prezenterzy, nawet ci sprzed lat. Widzowie mogli oddawać swoje głosy za pomocą komentarza pod danym zdjęciem.

Decyzją widzów owy tytuł trafił do Basi Kurdej-Szatan. Zaskoczenie? Dla produkcji na pewno, gdyż nie uwzględnili jej oni nawet w promującym konkurs materiale wideo. Jednak koniec końców "zachowali twarz". O wynikach konkursu poinformowali podczas sobotniego odcinka na żywo. 

Niedawno na naszym fanpage'u na Facebooku ogłosiliśmy konkurs, w którym mogliście głosować na swojego ulubionego prowadzącego i już teraz chcemy go rozstrzygnąć. Adaś, kto wygrał? - mówiła w programie Marcelina Zawadzka. 
Wygrywa Basia Kurdej-Szatan - krzyknął Adam Zdrójkowski. 

Uff... W końcu wszystkiego moglibyśmy się spodziewać. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (37)
Konkurs na ulubionego prowadzącego "Voice'a" wygrała zwolniona z TVP Basia Kurdej-Szatan. Reakcja produkcji? Wybrnęli z klasą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Iko

  Oceniono 29 razy 23

  Nie rozumiem podniet tą Basią. Wg mnie strasznie mierna i sztuczna.

 • Gość: Goscc

  Oceniono 23 razy 17

  Nie wiem kto ją wybrał, babsko sztuczne do bólu i promowane na sile

 • Gość: tedewe

  Oceniono 18 razy 10

  Basia może i jest sympatyczna, ale jako prezenterka ma głos okropny - zapitej starej baby, starsznie mierzi i drażni. Sorry, ale ona chyba sama na siebie głosowała....

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Basia napewno lepiej prowadzi różne programy jest wesoła spontaniczna

 • Gość: Rfcx

  Oceniono 7 razy 5

  A w życiu Warszawy nie uwierze

 • Gość: Marzanna

  Oceniono 6 razy 4

  Ci co tutaj krytykują Basie, to mają naprawdę tępote ludzką, a poza tym zazdroszczą jej urody i męża a także sympatyczności.... masakra jacy ludzie potrafiom być podli dla drugiego człowieka... WSTYD

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 7 razy 3

  Ta Zawadzka drętwa jsk drewno zdanis nie umie zklicić makabra

 • Gość: Jola

  Oceniono 9 razy 1

  Ten wybór był po prostu na przekór. Ja tam za nią nie tęsknię. Krzykliwa z zachrypniętym głosem, żadnej klasy. Czekam tylko, by jej wątek w M jak miłość się wreszcie zakończył.

 • Gość: Kiki

  Oceniono 2 razy 0

  Baska to taka sztuczna i wiwcznie chichrajaca osoba glos okropny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX