"Eks" Bieniuka już urządza dziecięcy pokoik? Przy okazji udziela rad innym rodzicom. "Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design"

Martyna Gliwińska jest w ciąży i spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Teraz zaczyna się przygotowywać do jego narodzin.

Martyna Gliwińska niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Niestety, wszystko wskazuje na to, że projektantka wnętrz będzie samotnie wychowywać swoje maleństwo. Jak bowiem zdradziła w rozmowie z "Na Żywo", Jarosław Bieniuk nie chce się w to angażować. Tymczasem Martyna Gliwińska zaczyna się przygotowywać do swojej nowej roli.

Martyna Gliwińska już urządza pokoik dla dziecka?

Jak każda przyszła mama, tak i Martyna Gliwińska zaczyna przygotowania do narodzin swojego dziecka. Nic więc dziwnego, że projektantka wnętrz przegląda inspirujące zdjęcia dziecięcych pokoi. Tym bardziej że jest to związane nie tylko z jej prywatnymi, ale i zawodowymi zainteresowaniami. Przy okazji udzieliła porad przyszłym rodzicom.

Dziś coś dla przyszłych rodziców! Pamiętajcie, że pokoik dla waszego dziecka nie musi być różowy, landrynkowy, w koronki i falbanki (choć może, kwestia fantazji!). Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design - napisała Martyna Gliwińska.

Była partnerka Jarosława Bieniuka pokazała kilka propozycji dziecięcych pokoi. Każdy z nich faktycznie jest bardzo stylowy, ale nie jesteśmy przekonani, by to miało jakiekolwiek znaczenie dla niemowlaka. 

KM

Jakiś czas temu Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk bawili się razem na kuligu:

Więcej o:
Komentarze (74)
Martyna Gliwińska urządza pokój dla dziecka. Pokazała zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: KK

  Oceniono 56 razy 48

  Dzieciątko dużo bardziej od wyszukanego designu potrzebuje jednak kochającej rodziny.

 • Gość: An

  Oceniono 50 razy 46

  Trzeba było pomyśleć o odpowiednim ojcu dla dziecka,a nie o tym w jakim kolorze urządzać pokoik. Dziecko jeszcze się nie urodziło,a już mu narobiłaś publicznie wstydu,że tatuś go nie chce.

 • Gość: Popopopopopopopotega

  Oceniono 35 razy 27

  Ledwie w ciążę zaszła urodzić nie zdążyła A już wie co jest najlepsze dla dzieci... ekspertów w każdej dziedzinie robi się coooraz więcej 😡

 • Gość: seba

  Oceniono 28 razy 16

  Głupi jaruś dał się wmanewrować w dzieciaka. Ania trzymała Jarka w ryzach , bo szalał jak teraz, dużo wybaczała...a teraz on robi głupota za głupotą. Kilka miesiecy po śmierci Ani już wodził się z Gliwinską, na pewno znał ją wczesniej.... ot, i doigrał sie

 • Gość: k

  Oceniono 15 razy 15

  Lansujecie laskę,, bo się komuś w łóżku podłożyła???
  Czy to ma być podpowiedź dla małolat?
  W sumie, to co wy produkujecie i jak mataczycie dla klików i kasy, też ma swoją nazwę.

 • Gość: A.

  Oceniono 17 razy 15

  Kolejna panna, która postanowiła zmonetyzować ciążę i macierzyństwo.

 • Gość: Kate

  Oceniono 14 razy 14

  Pusto w głowie, że aż wiatr ma po czym hulać

 • Gość: Gosciowa

  Oceniono 16 razy 10

  On chciał takiej fajnej koleżanki, co to się dziećmi czasem zajmie, pogadać można i zaspokoi jak trzeba. A ona się zakochała niestety. I tu klops, bo od miłości do nienawiści jeden krok i teraz oba może mu niezłe narozrabiać. Zraniona kobieta z burza ciążowych hormonów. Oj uważaj Jarek, uważaj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX