Córka Omeny Mensah ma już 17 lat. Razem pojawiły się na imprezie charytatywnej i Vanessę ciężko rozpoznać

Omenaa Mensah i jej córka Vanessa zjawiły się na imprezie "Każda koszula pomaga". Nastolatka jest bardzo podobna do swojej mamy!

Omenaa Mensah jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie pokazuje kulisy swojego życia zawodowego, ale nie ukrywa również prywatnego. Na jej profilu możemy podziwiać więc wakacyjne zdjęcia, a także te z ukochaną córką Vanessą, Dziewczyna ma już 17 lat i bardzo wyrosła. Teraz towarzyszyła swojej mamie na imprezie "Każda koszula pomaga".

Omenaa Mensah pokazała córkę

"Każda koszula pomaga" to wyjątkowy projekt fundacji dziennikarki Omenaa Foundation we współpracy z Maciejem Zieniem. To już kolejna edycja tej akcji, która polega na sprzedaży klasycznych koszul zaprojektowanych przez Zienia na rzecz budowy szkoły w Ghanie. W tym roku do sprzedaży trafiły cztery modele w trzech kolorach: białym, czarnym i brązowym. Na wydarzeniu inaugurującym akcję Omenaa zjawiła się wraz ze swoją 17-letnią córką.

Bez wątpienia Vanessa odziedziczyła urodę po swojej mamie. Styl również, bo do zdjęć pozowała w eleganckim garniturze, do którego dobrała białą koszulę. Można podejrzewać, że to jeden z modeli dostępnych w ramach akcji "Każda koszula pomaga". Vanessa dobrała do swojej stylizacji modne Martensy i włosy spięła w wygodny kok. Tymczasem jej mama wybrała czarną koszulę i białe spodnie, do których dopasowała białe czółenka. Nie da się ukryć, że obie panie prezentowały się elegancko i ponadczasowo.

Omenaa Mensach z córką VanessąOmenaa Mensach z córką Vanessą AKPA

Rodzina Omeny Mensah


Przypomnijmy, że Vanessa nie jest jedynym dzieckiem Omeny. Dziennikarka ma także synka Vincenta, który urodził się w 2007 roku. Chłopiec jest owocem jej związku z Rafałem Brzoską. Na razie rodzice nie zdecydowali się pokazać synka na Instagramie. 

KM

Ciekawe, czy Vanessa pójdzie w ślady swojej mamy? Te gwiazdy zdecydowały się iść drogą rodziców:

Więcej o:
Komentarze (72)
Córka Omeny Mensah Vanessa na imprezie Każda koszula pomaga
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 55 razy 49

  Po co komentować urodę dziewczyny, jest jaka jest, co ma zrobić? Każdy się rodzi i jakoś wygląda,, każdy jest inny, uroda to chyba nie temat do komentowania

 • Gość: 56

  Oceniono 48 razy 28

  Komentarze jak zwykle mowa nienawiści niektórzy to widać przesiaknieci tylko jadem są okropni z was ludzie

 • aprilis

  Oceniono 41 razy 19

  To nie do pomyślenia, żeby na portalach Zachodniej Europy pojawiały się takie rasistowskie wpisy, a w Polsce , proszę bardzo. Jacy jesteśmy piękni i mądrzy.

 • Gość: Agnieszka

  Oceniono 18 razy 10

  Kiedyś maglowe dziennikarstwo wypuszczało paparazzich w Teren. Dziś głównie serwuje to, co podadza im na biurko agencje PR tych gwiazd i co znajda na shitagramach.

 • Gość: Viola

  Oceniono 18 razy 10

  Urodził się w 2007 i jeszcze go nie pokazala😂.... W 2017 się urodziło dziecko.

 • Gość: Big

  Oceniono 4 razy 4

  brzydka jak stara

 • Gość: Rhj

  Oceniono 6 razy 4

  Corka wygląda jak jej matka, a nie corka

 • granulla

  Oceniono 6 razy 4

  To już pracę ma zagwarantowaną.. Taka prawda 😲

 • tenare

  Oceniono 12 razy 4

  Może Vanessa pójdzie śladami wujka Asebi Mensah...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX