Wstrząsający post Puśleckiej. Twierdzi, że raka powoduje picie wody z kranu

Anna Puślecka opublikowała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze i zamieściła zaskakujący wpis. Uważa, że woda z kranu jest bardzo niezdrowa.

Anna Puślecka walczy z rakiem piersi. Dziennikarka o swojej chorobie postanowiła poinformować publicznie. Choć było jej ciężko, zrobiła to, by zwrócić między innymi uwagę na polską służbę zdrowia, która nie jest w najlepszym stanie. Napisała nawet oficjalny list do ministra zdrowia, który odpowiedział na niego i podjął działania, jakich domagała się gwiazda. Teraz z kolei Anna zapragnęła uświadomić polskiemu społeczeństwu, jak źle czynią, pijąc wodę z kranu. 

Anna Puślecka ostrzega przed piciem wody z kranu

Dziennikarka wzięła ostatnio udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Wysokie Obcasy". W wywiadzie poruszyła kilka ważnych kwestii. Jedną z nich opisała na Instagramie. 

Śmiertelność z powodu raka piersi we wszystkich krajach UE maleje, w Polsce rośnie! Dlaczego? Powodów jest wiele: brak odpowiedniej profilaktyki, zła diagnostyka, przestarzały sprzęt, stare metody leczenia, brak dostępności (refundacji) do nowoczesnych leków. Wymieniać można bez końca.

Anna wymieniła kilka czynników, które wpływają na zachorowalność na raka. Jeden z nich naprawdę zaskoczył. 

Picie wody z kranu - tak, tak, niestety. Ostatnio tak promowane wpływa na zachorowanie na raka piersi. Dlaczego? Zawiera rakotwórczy fluor i chlor oraz estrogeny (!), które wraz z moczem wnikają do wód gruntowych i żadne filtry (ani te miejskie, ani te domowe) nie są w stanie ich wyeliminować. Powiecie: drogo. Cóż, nasze zdrowie nie ma ceny.

Polecamy przeczytać cały post Puśleckiej. Opisała tam kilka innych czynników. Internauci do wpisu dziennikarki podchodzą jednak sceptycznie.

Woda z kranu mnie nie przekonuje, ściema - czytamy.
Woda nie jest już chlorowana a co do fluoru to "wszystko jest trucizna, decyduje tylko dawka", więc co do kwestii kranówki pozwolę się nie zgodzić - dodaje kolejny.

A wy, myślicie, że woda z kranu naprawdę szkodzi naszemu zdrowiu?

CW

Problemy ze zdrowiem ma również Agata Młynarska. Posłuchajcie, co dziennikarka powiedziała o swojej dolegliwości w rozmowie z reporterką Plotka. 

Więcej o:
Komentarze (50)
Wstrząsający post Puśleckiej. Twierdzi, że raka powoduje picie wody z kranu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Izka

  Oceniono 66 razy 54

  Jako pacjentka onkologiczna, która przeszła przez wszystkie fazy leczenia i miała okazje przyjrzeć się temu z bliska mam do powiedzenia jedno. Możesz pić, palić, żreć, nie ćwiczyć i nigdy nie zachorujesz i odwrotnie mam mnóstwo "koleżanek" - kobiet zadbanych, dbających o dietę, zdrowie , młodych itp. które musiały przejść przez piekło nie wiadomo dlaczego. Chorują 3-4 latki, umierają na raka płuc, 12-latki na raka jajnika tak po prostu się dzieje. Masz szczęście dożyjesz starości, nie masz zachorujesz i tyle. Inna sprawa jest taka, że przy takich pieniądzach wypompowywanych z systemu celem zabezpieczenia 500+,300+ itp. spowoduje, że dzisiejsi "szczęśliwcy" kiedy zachorują nie będzie za co ich ratować, bo już dzisiaj zamykane są oddziały onkologiczne, a pacjenci odsyłani z kwitkiem. Nie opamiętamy się będą nasi bliscy odchodzić. A z tą wodą - kobieto oszczędż sobie wstydu i nam rakowcom.

 • nicka1122

  Oceniono 37 razy 31

  Przykro mi to pisać, ale pani P., której wydaje się, że jest ekspertem, powinna dać sobie na wstrzymanie. Nie wiem, czy to forma promocji wywiadu, czy też próba wykorzystania swoich pięciu minut, ale czuję się zażenowana. Droga pani, na ten temat to niech wypowiada się onkolog a nie pacjent. Owszem - picie, nadwaga, HTZ (ale TYLKO w przypadku nowotworów hormonozależnych) mogą zwiększyć ryzyko zachorowania na raka piersi, ale z tą kranówą to pani przesadziła. Nie wiem skąd takie wiadomości, ale z lekka to śmieszne.

 • Gość: ech

  Oceniono 31 razy 27

  życie szkodzi, ku*wa

 • Gość: Cymbaline

  Oceniono 21 razy 21

  Na raka chorowal i neandertalczyk (w tym piersi i stad to dziedzictwo). Niech kobieta nie pisze wiec bzdur. Jestesmy tylko smiertelnym zwojem jak pisal kiedys WS

 • Gość: T555

  Oceniono 28 razy 16

  Woda z kranu ma wysokie normy czystości w przeciwieństwie do butelkowanej. Do książek Pani "nowotworowa"

 • azalka12

  Oceniono 20 razy 14

  Polska woda z kranu i tabletki antykoncepcyjne sa tak rozne od tych, ktore sam Europie?
  Raczej polska służba zdrowia jest niewydolna, niedouczona a i państwu polskiemu nie zależy na zdrowiu obywateli. Po prostu, to jest przyczyna Głowna

 • paseo

  Oceniono 14 razy 12

  Jak to mozliwe,ze takie tepe dzidy wp,ywaja na opinie spo,eczna i zycie ludzi ????
  Cytuje
  Dlaczego? Zawiera rakotwórczy fluor i chlor oraz estrogeny (!), które wraz z moczem wnikają do wód gruntowych i żadne filtry (ani te miejskie, ani te domowe) 
  Bo w innych krajach mocz ulatnia sie w kosmos ,co ???
  Fluor powoduje raka i ma byc w wodzie,ale tepa dzida myje nim zeby codziennie,bo nie skojarzyla.
  Chlor Nie jest rakotworczy.
  Estrogeny sa straszne,ale te jej wlasne to nie sa,tak ?
  I naprawde,takiej ilosci nawiedzonych matolow jak w Polsce nie ma nigdzie na swiecie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Plotek nie powinien powielać bzdur, temat jest zbyt poważny. Zawsze znajdą się osoby, dla których ten idiotyzm z wodą okaże się objawieniem. Wstyd Plotku!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX