Ktoś chciał wykraść teledysk Mariny i artystka była zmuszona pokazać jego pierwsze efekty. Została blondynką!

Marina opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i zaskoczyła fanów. Po jej długich, ciemnych włosach nie ma śladu!

Marina przygotowuje się właśnie do wydania nowego albumu, którego premiera nastąpi prawdopodobnie w przyszłym roku. Jednak już w poniedziałek zaprezentuje fanom singiel i teledysk go promujący. Zobaczymy ją tam w krótkich blond włosach!

Marina blondynką

Żona Wojtka Szczęsnego przykuwa do swojego wyglądu bardzo dużą uwagę. Uwielbia dobra luksusowe i nie odpuszcza pokazów mody światowych marek. Ma swój styl, który wypracowała przez lata. Mimo to lubi eksperymentować, co ostatnio udowodniła. W teledysku do jej najnowszego singla "News" zobaczymy ją w... blondzie.

Marina opublikowała w sobotę nowe zdjęcie, które pochodzi z planu klipu. Dodała je, ponieważ chciała zdradzić fanom, kto będzie śpiewał utwór razem z nią oraz wyjaśnić, jaka niemiła sytuacja spotkała ją w ostatnich godzinach. Ktoś chciał wykraść jej teledysk i zepsuć premierę. 

Co do faktu, że w sieci ukazał się skradziony fragment teledysku, tego typu działania regulowane są przez przepisy prawa autorskiego! Ktoś ewidentnie chciał popsuć moją premierę, ale to się nie uda. Jedziemy zgodnie z planem i w poniedziałek odpalamy "Newsa" na YouTube z pełną mocą!

Czekamy z niecierpliwością na efekty pracy ostatnich miesięcy gwiazdy oraz na Waszą ocenę, jak piosenkarka podoba Wam się w nowej wersji. 

CW

Marina opowiedziała nam o nowej płycie. Co zdradziła? 

Więcej o:
Komentarze (25)
Marina została blondynką w krótkich włosach!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: donjuan

  Oceniono 34 razy 30

  może się ubierać w najdroższe i minimalistyczne marki a zawsze będzie wyglądać tandetnie i tanio. Nie ma intrygującego wnętrza - nie ma intrygującego stylu. 10 lat temu to były tzw. Karyny w białych kozaczkach i po solarce - to ten typ pospolitych kobit :D

 • Gość: Konfiturucjusz

  Oceniono 25 razy 23

  A kto wo w ogóle jest?
  Marina? To taki port dla jachtów i łódek.

 • Gość: Wilk z GPW

  Oceniono 21 razy 21

  Kobieca wersja Pikeja. Mam na myśli talent sceniczny... ;)

 • Gość: Roksana

  Oceniono 25 razy 19

  Marina styl wypracowała dopiero jak wyszła za mąż za piłkarza Szczęsnego. Ja pamiętam jak razem z Mają Stablewską wyjeżdżały na wyprzedaże do Londynu, a potem wracały bardzo zachwycone tymi śmieciowymi ciuchami, które kupiły tanio. A teraz ma swój STYL !!! Za pieniądze męża. Artystka ???

 • Gość: 8Ij

  Oceniono 16 razy 16

  Pomysł z wykradzionym teledyskiem bardzo słaby.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 20 razy 16

  Rozumiem , że hajs sie musi zgadzać i kopacz płaci za to agencji PR a ci redahtorom i wszyscy mają sie dobrze (i prawidlowo) ale kto to ku...jest Marina? W sensie dorobku plytowego, koncertowego, głosu, czegoku...kolwiek.

 • Gość: Sad

  Oceniono 14 razy 10

  Myślałem, że ktoś ukradł i już nie będzie atencjuszka pokazywać japy, szkoda:(

 • xzyzzy

  Oceniono 13 razy 7

  ilu, k...., fanów ma ta nj. maryna i po co takie wypierdy w gazecie pl.?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX