Kartky oskarżył dziewczynę o znęcanie, po tym, jak zrobiła to ona. Teraz Wiktoria opublikowała wyjątkowo DRASTYCZNE nagranie. Koszmar

Kartky chyba nie ma szans w walce ze swoją dziewczyną. Wiktoria pokazała właśnie, jak traktował ją były partner. Nagrania mrożą krew w żyłach.

W poniedziałek media obiegła straszna informacja. W sieci pojawiły się screeny rozmów Wiktorii, dziewczyny znanego rapera, która oskarżyła go publicznie o znęcanie się nad nią. W swojej obronie stanął więc sam muzyk, który stwierdził, że to on padł ofiarą swojej ukochanej. Pokazał zdjęcie, na którym widać ranę kłutą i Wiktorię w bardzo znaczącej pozycji. I kiedy większość uwierzyła gwiazdorowi, wytykając jego partnerce hipokryzję, ona teraz opublikowała drastyczne wideo. 

Dziewczyna Kartky'ego pokazała prywatne nagranie

Wiktoria chcąc zapomnieć o sprawie, usunęła ze swojego profilu wszystkie posty i zostawiła jeden, ten najważniejszy i najobszerniejszy. Przyznała, że nagrywała partnera.

To moje, mam nadzieję, ostatnie publiczne zdanie. Powiedziałam prawdę, otworzyłam się. Druga strona uciekła się do manipulacji nagraniami video, aby odbić pałeczkę i domysłami doprowadzić do publicznego linczu na mnie. Wrzucam wiec nieedytowane nagrania, dowody. Wiele ofiar, które się do mnie zwróciły, również posiadają drastyczny materiał dowodowy - napisała.

Wiktoria wyjaśniła w materiale, dlaczego zdecydowała się, by ono powstało. 

Nagranie włączyłam, ponieważ K wyrzucił mnie z domu, w którym zostały moje rzeczy. Robił to wielokrotnie, czasem codziennie. Przykładem powodu takiego czynu było to, że nie zaparzyłam herbaty, czy nie powiedziałam mu "cześć" od razu po otwarciu oczu. K po takich wydarzeniach najpierw groził mi, wyzywał, po czym, kiedy widział moją lokalizację, że oddaliłam się na więcej niż 20 metrów, wydzwaniał, mówiąc, że mnie kocha, potrzebuje, że mam wrócić. Wracałam.

Nagranie trwa ponad 12 minut i zawiera wiele fragmentów pełnych nienawiści. Jest ono naprawdę drastyczne. 

 

CW

Również znana aktorka, Weronika Rosati oskarżyła publicznie byłego partnera o znęcanie się psychiczne nad nią. Posłuchajcie, co powiedziała w rozmowie z reporterką Plotka. 

Więcej o:
Komentarze (63)
Kartky oskarżył dziewczynę o znęcanie, po tym, jak zrobiła to ona. Teraz Wiktoria opublikowała wyjątkowo DRASTYCZNE nagranie. Koszmar
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mama blizniakow

  Oceniono 33 razy 25

  Oczywiście, facet dno totalne, żadna normalna kobieta nie wytrzymalaby z nim nawet chwili... szkoda mi dziewczyny ale bardziej przez to, ze mając takie przesłanki nadal trwała w związku... gdyby mężczyzna , którego kocham, oddaje mu sie na codzień tak by do mnie powiedział to zawinelabym się na piecie i narazie. Wiem co mówię bo mój były maż uderzył mnie i zrobił to raz... I tyle mnie widział. Nieważne jak kochasz, brak szacunku niszczy wszystko i zawsze wraca...

 • Gość: Stara

  Oceniono 26 razy 18

  Oboje do zamknięcia. Strach pomyśleć, że takie mendy dzieci mogą mieć.

 • Gość: Olcia

  Oceniono 21 razy 15

  Skandal, żeby taki artykuł znalazł się na Plotku, a nie na głównej. Tylko Weronika ma możliwość dawać wywiady do Wysokich Obcasów? Kto pomoże anonimowej dziewczynie? Jakoś chętnych organizacji nie widać, wstyd.

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 13

  Ludzie, zacznijcie być dla siebie ludźmi, odstawcie dragi i wódę , bo to jest powodem takich zachowań

 • Gość: Ania

  Oceniono 17 razy 9

  Ten Pan ma gó... zamiast mózgu. Żadna szanująca się kobieta nie była by z takim osobnikiem ani godziny. Przykre

 • Gość: ola

  Oceniono 16 razy 8

  CO za Dno...biedna dziewczyna

 • Gość: Ilona

  Oceniono 24 razy 8

  To po co z nim siedziała-pytanie podstawowe dla mnie. Raz był agresywny pakuję się i papa

 • Gość: xxoxo

  Oceniono 15 razy 7

  Przecież to ćpun i psychicznie chory typ. Jest zbędny społeczeństwu..
  Nikt normalny tak się nie zachowuje. Na krzesło z nim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX