Księżna Kate uwielbia telewizyjne programy. William zdradził właśnie, który jest jej ulubionym! Emitowany jest także w Polsce

Okazuje się, że księżna Kate to wielka fanka brytyjskiego "Tańca z Gwiazdami".

Księżna Kate od lat wiedzie prym w rankingu na ulubioną członkinię rodziny królewskiej. Żona Williama jest zawsze uśmiechnięta, z wielką chęcią pozuje do zdjęć z fanami, a przede wszystkim - nie łamie protokołu. Stara się robić wszystko, by w jak największym stopniu upodobnić się do zwykłych szarych obywateli. Ostatnio okazało się, że uwielbia oglądać rozrywkowe programy, a jej ulubionym jest... "Taniec z Gwiazdami".

Księżna Kate uwielbia "Taniec z Gwiazdami"

William został ostatnio zapytany przez jednego z dziennikarzy, czy ogląda programy rozrywkowe. Książę przyznał, że zdarzyło mu się to kilka razy, jednak szybko odwrócił od siebie uwagę i zdradził, że częściej robi to jego żona z teściową. Ponadto powiedział, że ich ulubionym show jest "Strictly Come Dancing", czyli odpowiednik polskiego "Tańca z Gwiazdami".

Catherine jest wielką fanką tego programu i moja teściowa również go uwielbia - cytuje księcia Williama "People".

Powiemy szczerze, że jesteśmy nieco zaskoczeni. Kate nigdy nie dawała po sobie poznać, że jest zafascynowana oglądaniem pokazów tanecznych. Niemniej jednak fajnie, że William zdradził kolejny rodzinny sekret.

Swoją drogą, myślicie, że Kate kojarzy Olę Jordan, Polkę, która w brytyjskiej edycji wystąpiła kilka razy? Kto wie, może nie raz oddała na nią swój głos! 

CW

Kate i Wiliam nie tak dawno zawitali do Pakistanu. Świetnie zintegrowali się z tamtejszą ludnością. 

Więcej o:
Komentarze (55)
Księżna Kate uwielbia telewizyjne programy. William zdradził właśnie, który jest jej ulubionym! Emitowany jest także w Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cezar85

  Oceniono 9 razy 9

  na wyspach 'Taniec z Gwiazdami' przestał kłamać po pierwszej serii

  i zmienił nazwę na 'Strictly Come Dancing'

 • Gość: JJ

  Oceniono 14 razy 8

  Żona Williama jest zawsze uśmiechnięta, z wielką chęcią pozuje do zdjęć z fanami, a przede wszystkim - nie łamie protokołu. -> zaraz, zaraz wy o tej samej księżnej Kate, która kilka miesięcy temu wbrew protokołowi olała Królową Hiszpanii? Jak widać tacy z was specjaliści od protokołu, jak z ze mnie Królowa :)

 • Gość: kol

  Oceniono 20 razy 4

  Trudno sie spodziewać czegoś innego od facetek, których jedynym celem w życiu jest parcie na szkło. Matka razem z córkami, to takie kadraszjanki w brytyjskim wydaniu, tyle że, jak to w Anglii, tam nawet duża kasa nie da splendoru, jak się nie ma artystokratycznych korzeni, to też prawie dziesieć lat na ich zdobycie poświęciły.

 • Gość: BB

  Oceniono 12 razy 0

  Daily mail napisał, że od Kate uciekła kolejna asystentka zaledwie o 2 latach pracy, ale plotek się o tym nie zająknął. Jak pisaćo asystentkach to tylko w konteksćie Meghan?
  Wstydzą się nawet pokazać jej beznadziejną stylizację z wczorajszego wyjścia do ośrodka dla dzieci.
  W sumie będąc jej fanką też bym tego nie publikowała... hehehe

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 0

  Wcale mnie to nie dziwi, ze spędza czas z mamusią pod telewizorem.
  Widać to po dzieciach, którym brakuje dobrego wychowania.

 • michalina.brzeska

  Oceniono 1 raz -1

  Elita... Nawet się nie kryją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX