Taylor Swift zaśpiewała "Lover" w duecie z Shawnem Mendesem. Fani apelują, żeby teraz wsparł ją w walce z menedżerem: "Taki byłeś szybki!"

Taylor Swift i Shawn Mendes pokazali remiks piosenki "Lover". W niecałe dwa dni utwór osiągnął już 3,5 miliona wyświetleń, nic dziwnego więc, że fani Taylor apelują teraz do piosenkarza, żeby wsparł ich idolkę w walce z menedżerem Scooterem Brownem.

Taylor Swift i Shawn Mendes nagrali wspólnie remiks jednego z największych hitów ostatniego roku Taylor: "Lover". Wersja ta, jak łatwo się domyślić, błyskawicznie stała się sukcesem, w niecałe dwa dni na YouTubie wyświetlono (i pewnie odsłuchano) ją ponad 3,5 miliona razy. Nic dziwnego, że fani Taylor proszą teraz wokalistę o pomoc dla swojej idolki.

Taylor Swift walczy o prawa do swoich piosenek

Taylor Swift poinformowała, że ze względu na brak praw autorskich do swoich własnych piosenek, nie wykona ich na gali AMA. W dość dramatycznym oświadczeniu na Twitterze piosenkarka oznajmiła, że byli menedżerowie - Scooter Braun i Scott Borchetta - nie pozwalają jej zaśpiewać jej własnych hitów na gali, na której zostanie ogłoszona artystką dekady. Fani ruszyli z pomocą, błyskawicznie wymieniając się adresami i numerami telefonów obu mężczyzn. Choć sprawa jest dość poważna, Taylor jeszcze nie zareagowała.

Gwieździe na pomoc ruszyły inne znane osoby. Taylor Swift wspierają m.in. Lily Allen, Gigi Hadid, mama Seleny Gomez, Rebecca Black i inne. Zabrakło jednak jak na razie jednego głosu, szczególnie ważnego w ostatnich dniach - Shawna Mendesa.

Taki byłeś szybki z wskoczeniem w jedną z najpiękniejszych piosenek Taylor, pozwoliła Ci nawet otwierać swoją trasę koncertową, tyle o niej opowiadasz, ale kiedy ona cię potrzebuje, milczysz.
Hej, Shawn, powiedz cokolwiek w sprawie Taylor!

Shawn Mendes na razie za bardzo zajęty jest promowaniem nowej piosenki swojej dziewczyny, Camili Cabello.

Więcej o: