Tak Khloe Kardashian wygląda na Instagramie. A w rzeczywistości? Różnice widać gołym okiem. Te zdjęcia podbijają internet!

Khloe Kardashian lubi poprawiać swoją urodę. Robi to nie tylko u chirurga, ale też w programach graficznych. Czas skonfrontować wirtualną rzeczywistość z prawdą!

Khloe Kardashian długo była uważana za "najbrzydszą z sióstr". Fala hejtu skłoniła ją do skorzystania z pomocy chirurga plastycznego. Nie wiemy, jaki efekt chciała osiągnąć celebrytka, ale obecnie nie przypomina ona siebie z początków kariery. Oprócz licznych zabiegów upiększających Khloe przeszła również na dietę. Dzięki niej zgubiła zbędne kilogramy.

Khloe Kardashian w realu. Prawda boli!

Czyżby liczne zabiegi medycyny estetycznej nie wystarczały Khloe Kardashian? Wiele na to wskazuje. Siostra Kim nie stroni od obrabiania swoich zdjęć w programach graficznych. Do tej pory internauci przymykali oko na to, że gwiazda wygląda na Instagramie zupełnie inaczej, niż w rzeczywistości. Jeden z nich postanowił jednak porównać fotki celebrytki. Różnice widać gołym okiem...

Czy tego chcemy, czy też nie, Khloe Kardashian ma miliony fanek na całym świecie. Młode kobiety uważają ją za wzór do naśladowania i starają się upodabniać do swojej idolki. W tym przypadku jest to o tyle szkodliwe, że Khloe promuje nierealne standardy "piękna". Mimo wszystko mamy nadzieję, że większość obserwatorek celebyrtki podchodzi z dystansem do zdjęć, jakie lądują na jej profilu na Instagramie. W końcu Kardashianka do złudzenia przypomina na nich postacie z kreskówki, a te z pewnością nie istnieją. :)

Widzieliście, jak córka Khloe Kardashian świętowała 1. urodziny? Koniecznie to nadróbcie:

Więcej o:
Komentarze (28)
Tak Khloe Kardashian wygląda na Instagramie. A w rzeczywistości?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 45 razy 45

  Nie kumam ni w ząb że toto ma fanów, fanów czego?

 • andrzejsec1

  Oceniono 19 razy 19

  Rodzime glonojady bardzo chcą się upodobnić. Niektórym to się nawet nieźle udaje!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 15 razy 15

  Instagram to jedna wielka ściema i tak trzeba do tego podchodzić. Tylko głupi ludzie biorą to co tam widzą, czytają i oglądają za rzeczywistość.

 • Jan Kowalski

  Oceniono 7 razy 7

  Te zdjęcia, to nic innego, jak wskazówki dla chirurga plastycznego.

 • boom_wakacje_w_rzymie

  Oceniono 7 razy 7

  Przypomina się Margot Chiquet z ,,Burzliwego życia Lejzorka Rojtszwanca":)

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Zawsze była nieładna. Przed operacjami i po. Duża klocowata z ogromnym kośćcem,głową. Głośna hałaśliwa złośliwa i wredna. Taka jest w reality show o Kardashianach.

 • Gość: ObrótNa5e

  Oceniono 4 razy 4

  Po tych zdjęciach widać, jak by chciała wyglądać i czego ona w sobie nie lubi: nosa, brody, karnacji, kształtu twarzy i koloru, wielkości oczu. Nie umie niestety zachować umiaru w obróbce Fotoshopem i przez to naraża się na śmieszność. Kardashianowie pokazują widzom jak nie należy żyć, a to też się sprzedaje. Wszak i nierozgarnięci Chłopacy do wzięcia są popularni. To wszystko ociera się prawie o Patocelebryzm. Niemcy np. mają swoją Familie Ritter, oraz dramaty podstarzałych gwiazd popu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX