Kinga Duda przeprowadza się do stolicy? Tabloid potwierdza, że córka prezydenta dostała pracę w jednej z warszawskich kancelarii

Kinga Duda podjęła bardzo ważną, życiową decyzję. Rozpoczęła pracę w warszawskiej kancelarii. Czy to oznacza, że przeprowadza się do stolicy?

Kinga Duda zyskała popularność za sprawą swojego taty, który w 2015 roku wygrał wybory prezydenckie i który stara się obecnie o reelekcję. Mimo tego, 24-latka raczej unika publicznych wyjść z rodzicami i nie chce być bohaterką kolorowej prasy. Być może właśnie ze względu na to, mieszała do tej pory w rodzinnym Krakowie. Teraz czekają ją chyba spore zmiany. Młoda prawniczka dostała bowiem pracę w Warszawie.

Kinga Duda prawnikiem warszawskiej kancelarii

W maju bieżącego roku prezydentówna obroniła tytuł magistra prawa, a z początkiem listopada rozpoczęła pracę w kancelarii Maruta Wachta, mieszczącej się przy ulicy Wspólnej w centrum Warszawy. Informacje na ten temat pojawiły się na profilu Dudy na LinkedIn. O potwierdzenie pokusił się ponadto jeden z tabloidów, który otrzymał nieoficjalną wiadomość w tej sprawie. 

Informację o jej zatrudnieniu nieoficjalnie potwierdził nam jeden ze współpracowników kancelarii prawniczej Maruta Wachta. Córka prezydenta będzie pełnić tam funkcję Młodszego Prawnika - czytamy na stronie Fakt24.

Czy to oznacza, że Kinga na stałe wyprowadzi się z rodzinnego Krakowa? Z pewnością nie miałaby problemu z miejscem zamieszkania w stolicy, przynajmniej do maja. Do tego czasu bowiem jej tata będzie jeszcze piastował urząd Prezydenta RP, a co potem? Dowiemy się po wyborach. Niemniej jednak serdecznie gratulujemy 24-latce i życzymy dalszych zawodowych sukcesów. 

CW

Zobaczcie, jak Prezydent RP Andrzej Duda uczcił urodziny żony: 

Więcej o:
Komentarze (205)
Tabloid podaje, że Kinga Duda dostała pracę w jednej z warszawskich kancelarii prawnych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 162 razy 156

  Ta sama kancelaria całkiem przypadkiem :) podpisała kontrakt ze Skarbem Państwa na obsługę prawną Ministerstwa Cyfryzacji za rządów piSSu. Podobno nic za darmo ;)

 • andrzej2310

  Oceniono 79 razy 73

  Inny przykład dziecka wielkiego polityka, adwokata młodego Płażyńskiego pokazują, że gdy zdolności brakuje, karierę robi przy partii PIS.

 • lastm10

  Oceniono 86 razy 70

  Powinna wyjść za jakiegoś rosyjskiego naukowca Wołowa, byłaby wtedy Kinga Duda-Wołowa

 • ivan_basso

  Oceniono 71 razy 61

  Nie wstyd Wam w Krakowie, że nie ma pracy dla takiej gwiazdy? Nam w Warszawie wstyd, że wszyscy tu dostają robotę po znajomości

 • belferka1950

  Oceniono 67 razy 61

  Jak córka leśniczego.

 • abm1

  Oceniono 66 razy 54

  Z niesmakiem odbieram tę informację. Ta panienka jest córką Andrzeja Dudy, który ma na sumieniu zniszczenie porządku prawnego w Polsce. Kilkakrotnie złamał Konstytucję RP, czyli dopuścił się do popełnienia kilku przestępstw.

 • wolak007

  Oceniono 46 razy 44

  Jest wolna willa po byłej księżniczce z Senatu?!...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX