Radek Majdan opowiedział o relacjach z synami Małgorzaty Rozenek w "Przerwie na kawę". "Nie chcę stawać w roli ojca"

Radek Majdan był gościem w "Przerwie na kawę", gdzie opowiedział o swoim prywatnym życiu. Piłkarz wyjawił, jakie relacje ma z synami Małgorzaty Rozenek, Tadeuszem i Stanisławem.

Radek Majdan i Małgorzata Rozenek wychowują razem synów gwiazdy z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, Tadeusza i Stanisława. Para nie ukrywa, że obecnie stara się o wspólne dziecko i niedługo po raz trzeci podejdzie do in vitro. Tymczasem Radek Majdan opowiedział w "Przerwie na kawę", jakie ma relacje z synami Małgorzaty i zdradził, czy pokochał ich jak własnych synów.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (38)
Radek Majdan opowiedział o relacjach z synami Małgorzaty Rozenek w "Przerwie na kawę". "Nie chcę stawać w roli ojca"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Madzia

  Oceniono 8 razy 8

  Ale jak to?

 • Gość: 78

  Oceniono 12 razy 6

  Radzio jak ja cie lubię chłopie! Pozdro

 • iso2

  Oceniono 3 razy 3

  Porażony udaję się niezwłocznie do WC celem defekacji

 • Gość: Mmm

  Oceniono 7 razy 3

  Majdan Ty nic nie masz swojego

 • Gość: Aka

  Oceniono 9 razy 3

  Zajebisty facet! Powodzenia

 • Gość: inaczej

  Oceniono 4 razy 2

  nie bardzo kumam jak załatwili tylko sprawę z tym 5 letnim dzieciakiem :) ja rozumiem że pojechał i kupił chlopakowi pierścionek :D ale to było 5 letnie dziecko i wypadałoby z nim pogadać o tym tak fajnie i żartem że na razie wystarczą mu kwiatki i Radziu kupiłby jakieś stokrotki i że zaręczają się ludzie dorośli ( miałby okazję żeby dziecku rożne sprawy wytłumaczyć ) . Chodzi o to że nie zrobili tego z Gośką i ten chłopak pięcioletni jak po 3 dniach :) coś tam się zadzialo , nie wiadomo bo Radzio mówi że "Tadzio nie chce do tego wracać " . Moim zdaniem nie odkręcając tej sytuacji i nie tłumacząc dziecku pewnych spraw zrobili mu krzywdę i go zestresowali maksymalnie . Dziecko widziało ich zaręczyny i myślało że tak się robi zawsze jak się chce wyrazić uczucie :D Ale to były 5 latki i wypadało by nimi trochę pokierować ( ja by tak zrobiła ) np. zaprosiła dziwczynkę z mamą na ciastko i herbatkę, pogadała z chłopaczkiem że może jej powiedzieć że ją lubi i żeby raczej podtrzymać to jako przyjaźń między nimi :) Dziewczynka się wystraszyła pewnie i po 3 dniach mu oddała pierścionek i chłopaka zestresowała :) To przeciez dziecko . Nie można udawać przed dziećmi że życie wygląda inaczej niż wygląda :D

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 2

  a dlaczego ten stary dziad w mieszkaniu siedzi w czapie na głowie ?????---zimno mu w ten pusty baniak ??????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX