Anna Lewandowska wreszcie pokazała brzuszek. Jest już całkiem spory, bo na zdjęciu czule go obejmuje

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka i dopiero teraz pochwaliła się rosnącym brzuszkiem. Jest już całkiem spory!

Ponad tydzień temu Anna i Robert Lewandowscy ogłosili światu radosną nowinę, że spodziewają się drugiego dziecka. Można było się spodziewać, że od tego momentu wszyscy zaczną uważnie przyglądać się brzuszkowi Anny, szukając ciążowych krągłości. I choć trenerka jest bardzo aktywna na Instagramie, to jednak dopiero teraz pokazała nowe zdjęcie, na którym widać już brzuszek!

Anna Lewandowska wreszcie pokazała ciążowy brzuszek

Nowa fotografia trenerki rozczula. Anna Lewandowska pozuje bokiem do obiektywu i czule obejmuje swój brzuszek. Mimo że jedna jej ręka zasłania większą część brzuszka, to jedna widać wyraźne zaokrąglenie. To pierwsze takie zdjęcie w jej drugiej ciąży. Według medialnych odniesień, Anna Lewandowska jest w 4. miesiącu ciąży, więc to idealny moment na pierwsze krągłości.

Przy okazji Anna Lewandowska znów napisała o treningach w ciąży i podkreśliła, że nie warto rezygnować z aktywności w tym stanie.

Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK - brak przeciwwskazań lekarza - napisała Anna.

Anna Lewandowska wyjawiła również, z jakich aktywności jednak powinno się zrezygnować w czasie ciąży. Wymieniła m.in. głębokie skłony z głową w dół, głębokie przysiady, jazdę na rolkach, łyżwach, nartach, na rowerze (po nierównym terenie), nurkowanie, wspinaczkę, a także sporty, które mogą doprowadzić do niedotlenienia.

 KM

Jakiś czas temu Anna Lewandowska pochwaliła się rodzinnym spacerem:

Więcej o:
Komentarze (63)
Anna Lewandowska wreszcie pokazała brzuszek! Jest już całkiem spory
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dank-a11

  Oceniono 34 razy 22

  "Wreszcie pokazala brzuch" Litosci!!! przeciez ona nic innego nie robi, tylko pokazuje brzuch.

 • Gość: Maryna

  Oceniono 22 razy 10

  Ludzie naprawdę MAJĄ TO GDZIEŚ. Zajmijcie się swoim życiem. Musi być wyjątkowo nudne skoro podniecacie się zdjęciami kompletnie obcych ludzi, na których normalnie na ulicy byście nawet nie spojrzeli mijając. Przykre jest to, że efekt rozkraczenia nóg przed jakimś kopaczem jest dla was jakimś nie wiadomo jak gigantycznym wydarzeniem w życiu. Ogarnijcie się...

 • Gość: asha

  Oceniono 13 razy 9

  A PALCY nie pokazała?

 • Gość: fakt

  Oceniono 11 razy 9

  prawidlowy przebieg porodu podobno zawiodl, kogo winic ? brak ktanki tluszczowej juz u meza daje spore wyniki lecz tez stary wyglad, pierwsze powazne kontuzje,cos mi sie widzi, ze ta dieta i codzienne treningi wyjada bokiem , jak to mowia co za duzo , to nie zdrowo

 • Gość: niegość

  Oceniono 9 razy 9

  "Jest już całkiem spory, bo na zdjęciu czule go obejmuje".
  Po czym poznać, czy brzuch jest duży? Po tym, że czule się go obejmuje.

 • Gość: TomiJomi

  Oceniono 15 razy 7

  Próbuję znaleźć związek przyczynowo-skutkowy przedstawiony w tytule tego njusa.
  Brzuszek spory bo go obejmuje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX