Syn Małgorzaty Rozenek ma pierwszą dziewczynę. "Była nawet u nas w domu". Perfekcyjna już teraz wie, że nie będzie dobrą teściową

Dzieci tak szybko dorastają! Okazuje się, że starszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan ma już pierwszą dziewczynę.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest matką dwóch synów. Chłopcy urodzili się w trakcie trwania małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Mimo że "Perfekcyjna" od kilku lat jest związana z Radkiem Majdanem, to 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz stworzyli z nim bardzo bliską relację. Chłopcy zaczynają dorastać, starszy z nich ma już nawet pierwszą dziewczynę.

Małgorzata Rozenek-Majdan o sympatii syna

Okazuje się, że to dosyć poważna relacja. Staś przyprowadził wybrankę do rodzinnego domu.

Tak, ma pierwszą dziewczynę. Była już nawet u nas w domu - zdradziła Rozenek "Rewii".

Rozenek przy okazji zdradziła, że młodszemu synowi też zdarzyło się już zakochać, jednak to uczucie trwało zaledwie kilka dni.

Tadzio miał 5 lat, kiedy powiedział, że się zakochał. Poprosił wtedy, żebyśmy kupili pierścionek zaręczynowy, więc Radek pojechał z nim do znajomego jubilera, kupił pierścionek. Na szczęście to był czas komunii, więc udało się coś znaleźć. Tadzio do Mani z tym pierścionkiem poszedł, oświadczył się jej, a my, mamy, bardzo to przeżywałyśmy. Krótko trwało to narzeczeństwo, bo tylko 3 dni - wspomina.

"Perfekcyjna" już dawno zdała sobie sprawę, że za jakiś czas jej synowie będą chcieli założyć własne rodziny. Jak sama przyznaje - nie będzie najlepszą teściową.

Ja jestem taką mamą, która nie będzie dobrą teściową, mimo że całe moje życie miałam wspaniałe teściowe. To trzy cudowne kobiety, od których zawsze dostawałam ogromne wsparcie. I chciałabym oddać to przyszłym synowym. Tylko że jak teraz myślę, że synowie mieliby mieć dziewczyny, to się jakoś tym denerwuję. Radosław się ze mnie śmieje - przyznała.

Małgorzata Rozenek wyznała, jak reagują na nią koledzy jej synów:

Czekacie na pierwsze zdjęcia nowej pary?

KB

Więcej o:
Komentarze (88)
Syn Małgorzaty Rozenek ma pierwszą dziewczynę. "Była już nawet u nas w domu". Perfekcyjna już teraz wie, że nie będzie dobrą teściową
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lena

  Oceniono 38 razy 34

  Jak mozna opowiadać o tak intymnych sprawach syna , nie dość że już koledzy mają bekę z tych dzieciaków za sprawą mamuśki to teraz ta lata do mediów i opowiada o takich sprawach, gośka puknij się w łeb ile te dzieci mają lat.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 25

  Ale obciach dla dziecka opowiadać o tym no chyba że dziewczyna chce być sławna jak ten stary pustak sprzątaczka ha, ha

 • Gość: Normalna matka

  Oceniono 24 razy 18

  Oj matko niemądra!jaka dziewczyna?jaka miłość?komedia ....w tym wieku???właśnie moi synowie śmieją się z tego sformułowania😁😁🤣😂😆To koleżanką,po prostu...Zresztą czy matka mająca choć trochę ,,poukładane,,publicznie mówi o tak prywatnych sprawach!?;?!?!?!?Biedni chłopcy...

 • Gość: Majdanek

  Oceniono 17 razy 13

  Kupiliście 5 letniemu dzieciakowi pierścionek u jubilera? Hahaha, że tej rodzynowej tak na łeb się rzuca to szok.

 • Gość: Szok

  Oceniono 10 razy 10

  Dobrze że to nie córki,bo o pierwszej miesiączce wiedział by cały świat.

 • Gość: sdcv

  Oceniono 9 razy 9

  Kiedy twój 5-letni syn oświadcza, że chce się oświadczyć... jedź z nim po pierścionek do JUBILERA! Bo taki ze sklepu z zabawkami nie wystarczy. #jakzyc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX