[TYLKO U NAS] Maffashion opowiedziała o rozstaniu z Czarkiem i rzekomych kontraktach reklamowych. "Jest cała masa par, które wykorzystują swoją relację"

Od kilku tygodni media internetowe żyją rozstaniem Julii Kuczyńskiej i Cezarego Jóźwika. Postanowiliśmy porozmawiać z Maffashion i u źródła potwierdzić krążące w sieci informacje.

Julia Kuczyńska, czyli dobrze wszystkim znana Maffashion dwa tygodnie temu rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem. Była już para poinformowała o zakończeniu związku na Instagramie. Influencerzy nagrali wspólne wideo, w którym obiecali swoim fanom, że będą żyć w zgodzie i na pewno pozostaną dobrymi przyjaciółmi. Wystarczyło kilka godzin, aby media zalała fala doniesień na temat ich wieloletniej relacji. 

Maffashion spotyka się z Sebastianem Fabijańskim?

Dobę po opublikowaniu dosyć smutnego wideo, otrzymaliśmy donos. Nasze źródło twierdziło, że dzień wcześniej Maffashion była widziana w centrum Warszawy z Sebastianem Fabijańskim. Influencerka i aktor mieli się wybrać na luksusowe zakupy. Podobne informacje zaczęły się pojawiać również w innych mediach internetowych.

Także Czarek nie zamierzał długo opłakiwać rozstania. Kilka dni później youtuber założył konto w popularnej aplikacji randkowej.

Czarek JóźwikCzarek Jóźwik screen Tinder

Maffashion o wspólnych kampaniach reklamowych

Wiele osób zarzuciło Julce i Czarkowi, że udawali parę już od dłuższego czasu. Powodem miały być wspólne kontrakty reklamowe, które rzekomo ich łączyły. Postanowiliśmy porozmawiać z Maffashion i u źródła zapytać, jak było naprawdę. Influencerka twierdzi, że nie łączyły ich żadne umowy.

Fakty są takie, że ciągle czytam o licznych, wielkich kontraktach, a takowych nikt nie umie wymienić, bo ich nie było - mówi Plotkowi.

Julka zdradziła, że wielu innych influencerów wykorzystuje swoje związki do kampanii reklamowych.

Jest cała masa par w sieci, które wykorzystują swoją relacje do licznych projektów, reklam, bywają wspólnie na ściankach, mają wspólne sesje i wywiady. Czy są na serio? Nie interesuje mnie to.

Potwierdziła, że w trakcie kilkuletniego związku z Jóźwikiem zrobiła z nim tylko jedną sesję zdjęciową. Również reklama znanego napoju z 2017 roku nie była wspólnym projektem.

Mój związek z Czarkiem trwał prawie 5 lat, w ciągu tego czasu zrobiliśmy jedną sesję z zapachem jednej z topowych firm. Oraz? Wspólnie wzięliśmy udział w walentynkowej reklamie Coca-Coli w 2017 roku. Co akurat nie jest niczym zaskakującym. W tamtym czasie trwał mój kontrakt z Coca-Colą, a Abstrachuje także mieli z nimi współpracę. To nie był wspólny deal, to była wspólna reklama w której wystąpiliśmy - stwierdza.

Oceniliśmy stylówkę Maffashion w "Trend Challenge". Czy dostała 5 gwiazdek Plotka?

Co sądzicie o całej sprawie? Lubiliście ich jako parę?

Karolina Bodura

Więcej o:
Komentarze (30)
[TYLKO U NAS] Maffashion opowiedziała o rozstaniu z Czarkiem i rzekomych kontraktach reklamowych. "Jest cała masa par, które wykorzystują swoją relację"
Zaloguj się
 • antykonformista

  Oceniono 18 razy 18

  "Influencerka i aktor mieli się wybrać na luksusowe zakupy."

  Koniecznie trzeba plebsowi napisać, że to były LUKSUSOWE zakupy. To oczywiście co innego, niż robi plebs, który chodzi na zakupy zwykle. Celebryci chodzą tylko i wyłącznie na zakupy luksusowe.

  Niech zgadnę: paskudny czarny gmach w centrum Warszawy. Jak to zobaczyłem, pomyślałem że świątynia jakiejś sekty, albo dom pogrzebowy. Luksusowy, oczywiście.

 • Gość: RT

  Oceniono 18 razy 18

  "Od kilku tygodni media internetowe żyją rozstaniem Julii Kuczyńskiej i Cezarego Jóźwika."

  czy autor tej smiałej tezy och....jał?

 • Gość: anka od robka i klary

  Oceniono 11 razy 11

  hó fakin kers?

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  Na przykład taka Zborowska. Nie zaistniałaby w reklamie, gdyby nie ślub z Wroną.

 • Gość: grucha

  Oceniono 5 razy 5

  Ustawka!

 • supermarjan

  Oceniono 4 razy 4

  w związku z tym mam pytanie czy bedzie ten mroz do -20 w suwalkach na poczatku grudnia czy tez go nie bedzie?
  bo nie wiem czy zastosowac strategie na węża czyli ssssssssssssssssss3,14erdalać do Hiszpanii czy nie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX