Sława Przybylska przeżywa rodzinny dramat. Opiekuje się ciężko chorym mężem: "Jestem pielęgniarką, kucharką i sprzątaczką"

Sława Przybylska udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opisała, jak wyglądał jej ostatni rok. Piosenkarka znana z utworu "Pamiętasz, była jesień" zajmuje się ciężko chorym mężem.

Sława Przybylska jest ze swoim mężem Janem Krzyżanowskim już 56 lat. Pan Jan w ubiegłym roku przeszedł poważny udar i do dzisiaj nie wrócił do pełnej sprawności.

Sława Przybylska o chorobie męża

Sława Przybylska udzieliła wywiade w "Super Expressie". Wyznała w nim, że od kiedy mąż choruje, ona opiekuje się nim. Lekko nie jest, bowiem piosenkarka jest już w podeszłym wieku, zaś pan Jan wymaga całodziennej opieki:

Mąż zrobił mi taką niespodziankę, że jest chory od roku... To przykra niespodzianka. Jestem przygotowana na to, że jestem pielęgniarką, kucharką i sprzątaczką - mówi piosenkarka.

Mąż Sławy Przybylskiej jest częściowo sparaliżowany. Gwiazda przyznaje, że poprzedni rok był dla niej wyjątkowo trudny, ale nie zamierza się poddać. Stara się wszystko odbierać dobrze, aby się nie załamywać. Ma również radę dla kobiet w podobnej sytuacji:

Mam taką pozytywną radę dla kobiet, które są w podobnej sytuacji, aby ten przymusowy obowiązek stał się radosną koniecznością. Gdy kobiety zajmują się gotowaniem, sprzątaniem, niech będzie to radosna konieczność. Przynajmniej jest się kim zajmować.

Para poznała się w 1963 roku podczas jednego z jej koncertów. Sława Przybylska miała wtedy 31 lat i była już znaną gwiazdą polskiej estrady. Jan natomiast był jej wielkim fanem. Zakochali się w sobie i jak widać do dziś tworzą idealny związek.

My bardzo trzymamy kciuki za zdrowie męża Sławy Przybylskiej. Mamy nadzieję, że niedługo wróci do pełni sił.

BO

Zobaczcie, które z gwiazd zakochały się równie podobnie. W tym przypadku na planie filmowym.

Więcej o:
Komentarze (24)
Sława Przybylska przeżywa rodzinny dramat. Opiekuje się ciężko chorym mężem: "Jestem pielęgniarką, kucharką i sprzątaczką"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: o!

  Oceniono 35 razy 29

  ale przecież ona sama ma prawie 90 lat i chyba też potrzebuje opieki,
  mam nadzieję, że ma jakąś dochodzącą pomoc, może kilka osób nawet,
  to niewyobrażalne, żeby mogła sobie radzić sama z czymś takim,
  dużo zdrowia i sił życzę!

 • Gość: vera

  Oceniono 23 razy 23

  ..i że nie opuszczę cię aż do śmierci ....na dobre i na złe -

 • Gość: gosc

  Oceniono 28 razy 20

  jak tysiace innych kobiet

 • Gość: doświadczona

  Oceniono 29 razy 15

  Jest wiele takich sytuacji ......lecz są cisi -

 • lozanek

  Oceniono 16 razy 12

  To nie jest tekst na plotki tylko na artykul interwencyjny; oboje Panstwo powinni ze wzgledu na wiek oraz zaslugi dla kultury byc w domu aktora w Skolimowie.

 • Gość: Andreas

  Oceniono 10 razy 10

  Drugim bardzo podobnym przykładem jest inna znana,jeszcze starsza piosenkarka -pani Maria Koterbska mająca 95 lat (!) i opiekuje się starszym o rok mężem (96l).Mieszkają od lat w Bielsku-Białej

 • doomsday

  Oceniono 12 razy 8

  Póki mają się kim opiekować, nie jest żle. Jazda w dół starszych pań zaczyna się, kiedy zostają same..

 • valla

  Oceniono 10 razy 8

  Rzeczywiście dramat....

 • D Koontza

  Oceniono 6 razy 4

  Bardzo dużo małżeństw musi się sobą opiekować w podeszłym wieku. To normalne. Pełno takich ludzi dookoła. Gorzej jak ktoś jest samotny i ma wygodne dzieci.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX