Księżna Kate w "zwykłym" wydaniu. Wiśniowe rurki i prosty żakiet to świetna inspiracja. William nie powstrzymał się od czułości! Takie zdjęcia pary to rzadkość

Księżna Kate i książę William coraz śmielej okazują sobie uczucia. Podczas oficjalnego wyjścia zdobyli się na urocze gesty. Zaskakuje również stylizacja księżnej Cambridge.

Księżna Kate i książę William spotkali się z wolontariuszami w teatrze Troubadour White City w Londynie. Na tę okazję księżna wybrała bardzo elegancki strój. W pewnym momencie atmosfera tak się rozluźniła, że książę William zdecydował się na czuły gest wobec żony. To rzadkość, bo zazwyczaj podczas oficjalnych wyjść Kate i William zachowują dystans. 

Księżna Kate w spodniach

Księżna Kate uwielbia sukienki i spódnice. Jej kreacje są zawsze idealnie dopasowane i stanowią inspirację dla kobiet. Podczas ostatniego wyjścia księżna zdecydowała się jednak na zdecydowaną inną stylizację i wybrała dopasowane, bordowe spodnie przed kostkę marki Joseph. Okazuje się, że te nie należały do najtańszych, bo kosztowały 345 funtów, co w przeliczeniu daje ponad 1700 złotych. 

Spodnie księżna Kate połączyła z szarą marynarką w kratę projektu brytyjskiej marki Smythson. Ta kosztowała księżną 795 dolarów, czyli ponad 3 tysiące złotych. Całość uzupełniły czarne pantofle, ciemny pasek oraz srebrne kolczyki oraz łańcuszek. Trzeba przyznać, że w takiej stylizacji Kate Middleton prezentowała się fenomenalnie. 

Księżna Kate i książę William okazują sobie czułość

Zagraniczne media uważają, że księżna Kate i książę William biorą przykład z Meghan Markle i księcia Harry'ego i tak jak oni zaczynają sobie publicznie okazywać uczucia. I tak podczas spotkania w teatrze Troubadour White City w pewnym momencie William wyciągnął rękę, by dotknąć ramienia Kate, a ona odwzajemniła ten uroczy gest. Później William położył dłoń na plecach żony.

To niewielkie gesty, ale przypomnijmy, że dotychczas William i Kate bardzo rygorystycznie przestrzegali królewskiej etykiety i w miejscach publicznych zachowywali dystans. Myślicie, że teraz coraz śmielej będą okazywali sobie miłość podczas oficjalnych spotkań? My mamy taką nadzieję, bo takie czułe gesty w ich wykonaniu są urocze. 

Zobaczcie, jak księżna Kate strzyże owce. Daje sobie radę?

AG 

Więcej o:
Komentarze (44)
Księżna Kate w "zwykłym" wydaniu. Wiśniowe rurki i prosty żakiet to świetna inspiracja. William nie powstrzymał się od czułości! Takie zdjęcia pary to rzadkość
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wojtek

  Oceniono 10 razy 4

  Gdzie ta czułość ja się pytam?? Nawet na nią nie spojrzy!

 • Gość: b.

  Oceniono 6 razy 4

  To nie są rurki, matoły.

 • Gość: Mmm

  Oceniono 3 razy 3

  Spodnie ok, buty też, żakiet słaby. No i chyba piersi zostawiła w domu.

 • Gość: marysia

  Oceniono 13 razy 3

  Maja swoich doradcow od swojego wizerunku :) Nic nie robia prawdziwie , autentycznie :)

 • Gość: As

  Oceniono 4 razy 2

  Po co ona kręci te końcówki? Wygląda jak ciotka klotka. W prostych lub upiętych włosach wygląda lepiej.

 • Gość: :)))

  Oceniono 14 razy 2

  Ale jaja, ona ma na wszystkich zdjeciach nieudolnie wyretuszowaną twarz i dorobione włosy, szczególnie w dolnych partiach, zmultiplikowali jej włosy, ale niestety nie udało sie tego ukryć. Wprawny grafik bez problemu wyłapie te miejsca na powiekszone focie.
  na twarzy głównie ma wygładzane czoło i boki twarzy.
  To panienki Plotka chyba się tak zabawiają, bo w zachodnich mediach ma zmarchy i nikt ich nie prasuje:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX