Urszula Chojan - gwiazda country nie żyje. Polska piosenkarka zginęła w tragicznym wypadku - stratował ją koń

Urszula Chojan zginęla w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Poznańska artystka znana była przede wszystkim z muzyki country.

Urszula Chojan zginęła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Poznańska artystka zmarła w Stanach Zjednoczonych.

Urszula Chojan nie żyje

Urszula Chojan udała się na tournée do Stanów Zjednoczonych. Jak podaje "Fakt", artystka wybrała się na przejażdżkę na koniu. Niestety, spadła z niego, zwierzę zaś spanikowało i ją stratowało. Mimo usilnych starań lekarzy, kobiety nie udało się uratować.

Urszula Chojan nie żyjęUrszula Chojan nie żyję Fot. Urszula Chojan - facebook

Urszula Chojan od 2004 roku była liderką zespołu Country Show Band. Koncertowała w Stanach Zjednoczonych od 5 października i jak sama mówiła, była to podróż jej życia. 20 października wzięła udział w Annual Fundraising Gala w Dallas.

Informacja o tragicznej śmierci piosenkarki bardzo dotknęła jej fanów. Na Facebooku można zobaczyć wzruszające posty znajomych i fanów artystki. 

Lilka, myślę, że jeszcze kiedyś się spotkamy, choć na ziemskim padole będzie mam Ciebie brakowało !!!
Szok i niedowierzanie. Próbuję się dodzwonić, czytam komentarze, wielki smutek i żal, ogromna strata dla muzyki country. Wiadomość przyszła rano ze Stanów Zjednoczonych, że nie żyje Urszula Chojan, że zginęła w wypadku. Bardzo smutna wiadomość. Nasza Ula -  znamy ją doskonale, na deskach w Obozinie śpiewała aż trzy razy, była twarzą i gwiazdą naszego Pikniku, wielka strata. Janusz, na twoje ręce przyjmij ode mnie oraz społeczności Obozina wyrazy najgłębszego współczucia, żalu i smutku. Trzymaj się dzielnie.

Urszula Chojan była cenioną polską artystką. Wydała pięć płyt i była jedną z gwiazd na festiwalu muzyki country w Mrągowie.

W ostatnich latach odeszły inne gwiazdy.  W wideo poniżej możecie zobaczyć, które z nich odeszły w niewyjaśnionych okolicznościach. 

BO

Więcej o:
Komentarze (40)
Urszula Chojan - gwiazda country nie żyje. Polska piosenkarka zginęła w tragicznym wypadku - stratował ją koń
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sztucznypolak

  Oceniono 27 razy 23

  Piosenkarka country stratowana przez konia ...
  Los bywa przewrotny.
  RIP

 • aria.pura

  Oceniono 16 razy 14

  O ilu ludziach dowiedziałam się, że żyli, dopiero z informacji o ich śmierci...

 • Gość: asd

  Oceniono 42 razy 8

  Konie to niestety niezbyt mądre zwierzęta. Za mały mózg w zbyt wielkim ciele.
  Trzeba z nimi uważać i najlepiej sie nie zbliżać, nie podchodzić od tyłu, bo wtedy zawsze panikują.

 • doomsday

  Oceniono 16 razy 6

  Znam jeszcze dwie osoby, które zmarły po upadku z konia. Oglądałem nawet niedawno piękny film z Christopherem Reeve (znany jako supermen głównie ) pt. "Somewhere in time". Reeve zanim umarł, przez ok. 10 lat był kompletnie sparaliżowany. Żydzi w Izraelu pod koniec jego życia obiecali mu całkowite wyleczenie. Jedyne, co zrobili, to okradli go z kasy.
  Zmarł krótko po tej podróży do Izraela. To wyglądało na kompletne załamanie.
  Druga osoba, którą znałem, to Maciej Frankiewicz, był prezydentem Poznania . W pewnym okresie byliśmy nawet kolegami. Zmarł miesiąc po upadku z konia, wdała się zakrzepica na dzień przed wypisem ze szpitala do domu.
  Na koniu jeździłem kilka razy w życiu. Najwięcej w Wałbrzychu, gdzie pożyczałem konia ze stadniny przy Zamku Książ. Wcześniej na oklep jeździłem na koniu mojej babci, jak prawdziwy Indianin, miałem może 10 lat. A jeszcze wcześniej jeździłem na oklep na babci owcy, ale zdechła następnego dnia , podobno z mojej winy. Konie jednak często przynoszą pecha, są niebezpieczne. Mój dziadek , którego nie znałem, zmarł rok po upadku z konia , wskutek komplikacji. Przez rok był leczony w szpitalu, potem w końcu wypisany do domu wkrótce zmarłł w wieku 56 lat.

 • supermarjan

  Oceniono 6 razy 2

  jak masz pecha to i w ci3,14e na gwóźdź trafisz....

 • mer-llink

  Oceniono 11 razy 1

  RIP

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 8 razy 0

  trve country

 • brys47

  Oceniono 1 raz -1

  normalnie nieprawdopodobne

 • dedtt

  Oceniono 7 razy -1

  Ktoś zrobił sobie z ofiary ciężki żart, jako że w samym środowisku Country nie była uznawana za gwiazdę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX