Książę William i Harry nie zbliżali się do siebie w czasie obchdów Dnia Pamięci. Trwa konflikt?

Książę William i Harry musieli zachować dystans w czasie koncertu w Royal Albert Hall z okazji święta narodowego. Znamy przyczynę takiego zachowania.

Oczekiwano, że Książę William i Harry wspólnie pokażą się podczas obchodów Dnia Pamięci, 11 listopada. Książę William pojawił się na uroczystości z księżną Kate, a książę Harry z Meghan Markle. Pary nie miały możliwości spotkać się w czasie obchodów, okazuje się, że jest to kwestia formalna, która nie ma zbyt wiele wspólnego z sympatiami i antypatiami w rodzinie królewskiej. 

Książę William i Harry osobno w czasie święta

Pary książęce nie miały możliwości zbliżyć się do siebie, ponieważ taki jest wymóg surowego, królewskiego protokołu, tłumaczy ekspert ds. rodziny królewskiej brytyjskiego dziennika. Zasugerował, że bracia nie siedzieli blisko siebie na królewskim balkonie podczas koncertu, z powodu tzw. "pecking order", którego przestrzega Rodzina Królewska.

W czasie świąt państwowych członkowie rodziny królewskiej zachowują pewne odległości. Ustawiają się w zależności od tego, kto jest następny, aby przejąć tron. Następni w kolejce są ich małżonkowie. Książę Harry jest zbyt daleko od przejęcia tronu, żeby stać obok innych członków rodziny. 

DK

Zobacz, jak rodzina królewska świętowała urodziny królowej

Więcej o:
Komentarze (3)
Książę William i Harry nie zbliżali się do siebie w czasie obchodów Dnia Pamięci. Trwa konflikt?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Xoxo

  Oceniono 9 razy 7

  Nie ma żadnego konfliktu, to tylko wymysł brukowców. Żadne z zainteresowanych nigdy nie potwierdziło rzekomej, wzajemniej niechęci.

 • Gość: Lol

  Oceniono 6 razy 4

  Harry w ostatnim wywiadzie powiedział że kocha swojego brata i zawsze mogą na siebie liczyć. Podążają innymi drogami ze względu na swoje miejsce w hierarchii ale zawsze będą się wspierać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  a byliscie tam caly czas czy tylko wnosicie to po kilku zdjeciach ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX