Eva Minge na zdjęciu sprzed 30 lat. Burza rudych włosów, gustowny sweterek i poważna mina. "Z tych minionych lat wiele uważam za stracone"

Eva Minge lubi zaskakiwać. Z okazji Święta Niepodległości pokazała stare zdjęcie. Jak wyglądała trzy dekady temu?

Wygląd Evy Minge od lat wzbudza wiele kontrowersji. Wielokrotnie zarzucano jej, że ingerowała w swój wygląd. Po latach projektantka zdradziła, że zmiany widoczne na jej twarzy, są wynikiem choroby, z jaką zmaga się od lat. Mimo wszystko, zdjęcia gwiazdy sprzed lat cieszą się sporym zainteresowaniem. 

Eva Minge pokazała zdjęcie sprzed 30 lat

Projektantka aktywnie prowadzi swoje instagramowe konto. Dzieli się tam z fanami nie tylko zdjęciami, ale przede wszystkim głębokimi przemyśleniami. Zrobiła to również 11 listopada, z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Z serii "o mój ty Boże!". Tak się wczoraj zakopałam w zdjęciach retrospektywnych, robiąc porządki. Życie przemija, a my go nie doceniamy. Dopasowujemy się do miejsc, które nie są nasze, do ludzi których krój i oczekiwania nie wchodzą w komplet z nami. Urywamy sobie kawałek serca i duszy, aby tylko jakoś się wcisnąć w cudze oczekiwania. (...)

Eva przyznała, że w ostatnich latach wiele się zadziało, wiele zmieniło. Nie wszystkie swoje decyzje uznaje za odpowiednie. 

Na tym zdjęciu miałam tylko 30 lat z malutkim grosikiem. Dzisiaj mam dużo więcej i z tych minionych lat wiele uważam za stracone, źle zainwestowane i choć nauka jest cenna, to uczmy się szybciej i nie czekajmy na cud. Weźmy nasze życie w nasze ręce. Próbujmy zmienić wpierw siebie, ale nie pod dyktando cudzego szczęścia. Nie jesteśmy niczyim podarunkiem, możemy być darem, ale ten trzeba umieć docenić. Miłego świętowania kochani, wszelakiej niepodległości, tej osobistej także.

Jedni fani dziękowali projektantce za poruszenie takiego tematu, a drudzy pisali, że pięknie wyglądała. Zgadzamy się z nimi, jednak jesteśmy ciekawi Waszej opinii. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie. 

CW

Gwiazdy w makijaży i bez. Niektóre naprawdę wyglądają inaczej. 

Więcej o:
Komentarze (15)
Eva Minge na zdjęciu sprzed 30 lat. Burza rudych włosów, gustowny sweterek i poważna mina
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gg

  Oceniono 12 razy 12

  To ona jest +60?? Coś jej nosa z wiekiem ubyło...

 • Gość: WHACEK

  Oceniono 10 razy 10

  Większość ludzi nie uczy się na własnych błędach, a co dopiero na cudzych. Słowa oczywiście do refleksji. Której nie będzie

 • Gość: Wieśniak

  Oceniono 8 razy 8

  wygląd pani Minge jest przygnębiającym dowodem jej braku kompetencji w kwestii wyglądu.

 • Gość: pcv

  Oceniono 6 razy 6

  zombie

 • Gość: T555

  Oceniono 10 razy 6

  Oho tatuaże. Czyli niedobory umysłowe, problemy emocjonalne, i pustka egzystencjalna. Unikać.

 • Gość: jolka

  Oceniono 3 razy 3

  Cała kolekcja peruczek,jedna krótka, druga burzliwa,ruda,ciemna. Ostatnie zdjęcie wymiata.szkoda pani Ewo.szkoda!

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Czyli juz wtedy miala zamilowanie do nylonowych wlosow.

 • elenem

  Oceniono 5 razy 3

  Mądre słowa pani Ewo. Tylko tak trudno przejść życie bez kompromisu, bo o tym mowa. Jeśli się żyje z kimś, to czasami trzeba oddać część siebie, coś poświęcić, byle nie za dużo.
  Żeby nic nie dawać z siebie, to trzeba żyć w pojedynkę, a to nie każdemu wychodzi. Ile osób tyle różnych sytuacji. I każdy ma inne oczekiwania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX