Monika Borzym urodziła! Ojciec dziecka zdradził tajemnicę po kilku miesiącach

Monika Borzym została mamą już kilka miesięcy temu, jednak dopiero teraz tata dziecka - Michał Bryndal - wyjawił tę nowinę. Do tej pory para utrzymywała nie tylko związek, ale i ciążę w tajemnicy.

Monika Borzym przez dłuższy czas ukrywała ciążę. Nie informowała również o porodzie, ale tajemnicę zdradził ojciec dziecka. Po rozwodzie z Makarym Janowskim, Monika związała się z bratem Rafała Bryndala - Michałem Bryndalem - i to właśnie jemu zawdzięczamy tę informację.

Monika Borzym urodziła

Monika Borzym zaistniała w mediach za sprawą małżeństwa z Makarym Janowskim, synem Roberta Janowskiego. Po rozwodzie pary rzadko udzielała się w mediach. Jakiś czas temu zrobiło się o nie głośniej, ponieważ wzięła udział w sesji w magazynie "Playboy". Zachwyciła tym wszystkich, a fani podziwiali jej krągłości. Przy okazji wyznała również, że mimo rozmiaru 42 nie wstydzi się swojego ciała.

W maju Monika potwierdziła, że jest w piątym miesiącu ciąży, jednak na tym temat się skończył. Gwiazda programu "Twoja twarz brzmi znajomo" przestała chwalić się krągłościami i nikt nie znał daty porodu. 

Dopiero teraz sieć obiegło pierwsze zdjęcie maleństwa. Pochwalił się nim partner i tata - Michał Bryndal. Zamieścił na Instagramie zdjęcie dziecka w wózku:

Monika Borzym urodziłaMonika Borzym urodziła Fot. Monika Borzym - Instagran

Po opisie możemy stwierdzić, że maleństwo urodziło się naprawdę niedawno - choć nie był to sierpień, jak wskazuje opis. Jeszcze we wrześniu Monika Borzym dodawała na Instagramie zdjęcia USG z maluchem, który dopiero szykował się do wyjścia na świat.

Poniżej możecie zobaczyć jak inne gwiazdy chwaliły się swoimi dziećmi na Instagramie.

Więcej o:
Komentarze (4)
Monika Borzym urodziła! Ojciec dziecka zdradził tajemnicę po kilku miesiącach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • polsz

  Oceniono 5 razy 3

  w maju była w 5 miesiącu więc czekały ją jeszcze cztery. Jak łatwo wyliczyć termin był na koniec września więc dziecko nie urodziło się "kilka miesięcy temu" a raczej półtora, może dwa temu. I para nie utrzymywała ciąży w tajemnicy skoro już w maj baba się do niej przyznała

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Witamy na świecie. :)

 • Gość: Ja

  0

  Nic mnie nie obchodzą!

 • Gość: Lee

  0

  A wy naiwnie wierzycie, że skoro we wrześniu zdjęcia z usg wrzucała to na pewno jeszcze w ciąży była... 🤦‍♀️
  Dzieci internetu... Jedyna prawda objawiona na tym insta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX