Shakira przyznała się do depresji, na którą cierpiała po stracie głosu. Próbowała się leczyć hipnozą i święconą wodą. Efekty? Zaskakujące

Shakira po raz pierwszy szczerze opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Kilka lat temu gwiazda niemal straciła głos przez krwotok na prawej strunie głosowej. Teraz zdradziła, w jaki sposób się wyleczyła.

W 2017 roku świat obiegły szokujące informacje, dotyczące stanu zdrowia Shakiry. Gwiazda zaczęła wtedy odwoływać swoje występy, w tym przygotowywaną od miesięcy trasę koncertową El Dorado. Wszystko przez to, że zaczęła tracić głos!

Pod koniec października, podczas prób do trasy koncertowej, poczułam dziwną chrypkę, która przeszkodziła mi w śpiewaniu. Po zbadaniu lekarze odkryli krwotok na prawej strunie głosowej - poinformowała wtedy Shakira.

Stan zdrowia gwiazdy pogarszał się niemal z dnia na dzień. Dopiero teraz Shakira zdecydowała się opowiedzieć o tych traumatycznych chwilach i szczerze przyznała, w jaki sposób się wyleczyła.

Shakira szczerze o swojej chorobie

Shakira zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu dla "The Guardian", w którym zdradziła szczegóły choroby i procesu zdrowienia. Nie powinien nikogo dziwić fakt, że dla wokalistki utrata głosu i brak możliwości śpiewania był prawdziwym horrorem. Shakira wyznała, że głos był jej tożsamością.

Był moment, że nie mogłam wstać z łóżka. Byłam w depresji - powiedziała Shakira.

To miało wpływ nie tylko na karierę gwiazdy, ale także jej relację z rodziną. Przyznała, że jej partner Gerard Piqué widział ją w najgorszym wydaniu, jakie było możliwe. Gwiazda cierpiała wtedy zarówno z powodu choroby, jak i planu jej leczenia. Nie mogła pogodzić się bowiem z faktem, że lekarze radzili jej, by poddała się operacji. Wbrew lekarskim zaleceniom piosenkarka postanowiła jednak zaufać alternatywnym metodom.

Potrzebowałam albo operacji, albo boskiej interwencji - powiedziała Shakira.

Gwiazda szczerze przyznała, że stosowała hipnozę, medytację i nawet święconą wodę z Lourdes, by odzyskać zdrowie. Co ciekawe, okazało się, że nietypowe metody Shakiry zaczęły skutkować! Wokalistka wyzdrowiała dzięki naturalnym sposobom i wróciła na scenę w 2018 roku. Teraz mówi otwarcie, że jej ozdrowienie było czymś w rodzaju "religijnego doświadczenia".

Nie tylko Shakira zmagała się z ciężką chorobą. Jakiś czas temu Agata Młynarska opowiedziała nam o swoim stanie zdrowia: 

Więcej o:
Komentarze (8)
Shakira o chorobie strun głosowych i depresji. Opowiedziała, w jaki sposób wyzdrowiała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • candlekeep

  Oceniono 12 razy 4

  Wiara czyni cuda.
  Jeśli dziewczyna uwierzyła i dzięki temu organizm się zregenerował - to trzeba cieszyć się wraz z nią.
  Gdyby religia była wykorzystywana tylko w taki sposób, świat byłby lepszy.

 • Gość: xxx

  Oceniono 4 razy 2

  Jak ktoś może ją chwalić, że to religijne jak stosowała hipnozę...to jest technika okultystyczna.

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Hipnoza nie ma nic wspólnego z wiarą. Poza tym jak się śpiewa godzinami na ściśniętym gardle to nic dziwnego że w końcu gardło wysiada.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  To jest gwiazda wlasnie,nie te polskie parowy i chamy

 • Gość: beti beti

  Oceniono 1 raz 1

  CENTAURUS.pI sms 7412 JANCZAR -pomóżmy uratować

 • louis_von_cypher

  0

  cóż, czego wymagać od intelektualnej pulardy, nawet gdaczącej.

 • Gość: Kadia

  Oceniono 13 razy -1

  Mozecie uwierzyć lub nie akemoj znajomy po chorobie chodził o kulach pojechał do Częstochowy modlił się o uzdrowienie i wrócił bez kul . Teraz chodzi codziennie do kościoła i dziękuje bo sam w to nie może uwerzyyc . Codziennie wstępuje do kościoła i się modli .cos w tym jest i nikt mi nie powie ze to bzdura . Jedzcie do Częstochowy tam więcej takich cudów

 • Gość: Aaa

  Oceniono 5 razy -3

  Wiara i woda z Lourdes naprawdę działają cuda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX