Laurel Griggs nie żyje. Młoda gwiazda grała u boku Scarlett Johansson. Miała zaledwie 13 lat

Laurel Griggs nie żyje. 13-latka miała na swoim koncie role m.in. na deskach Broadwayu, grała też u boku Scarlett Johansson. Rodzina Laurel na początku nie podała przyczyny śmierci, po kilku dniach zmieniono jednak zdanie.

Laurel Griggs zmarła 5 listopada. Po trzech dniach odbył się pogrzeb dziewczynki. Informacja o śmierci młodej gwiazdy obiegła media dopiero niedawno. Na początku rodzina zmarłej nie podawała przyczyn śmierci. 

Laurel Griggs nie żyje

Informację o śmierci Laurel Griggs potwierdził jej dziadek -  David B. Rivlin. 

Świat stracił prawdziwą księżniczkę, która chciała tylko uszczęśliwić wszystkich. Aktorstwo było spełnieniem marzeń z dzieciństwa i miała wielkie plany na przyszłość.

Potem pojawiła się jeszcze jedna informacja - dziadek Laurel poinformował media o przyczynie śmierci 13-latki. 

Z ciężkim sercem muszę podzielić się bardzo smutnymi wiadomościami. Moja piękna i utalentowana wnuczka, Laurel Griggs, zmarła nagle z powodu poważnego ataku astmy. Teraz jest z aniołami - napisał David B. Rivlin

Kim była Laurel Griggs?

Laurel Griggs zadebiutowała na Broadwayu mając niespełna 6 lat. Zagrała wtedy u boku Scarlett Johansson w spektaklu pt. "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Sztuka odniosła ogromny sukces, a Laurel grała następnie postać Ivanki przez 17 miesięcy.

Po tak udanym debiucie zaczęły pojawiać się kolejne propozycje dla wschodzącej gwiazdy. Pojawiła się potem w wielu przedstawieniach i reklamach. Gościła w programie Saturday Night Live i zagrała niewielką rolę w filmie Woody'ego Allena "Śmietanka towarzyska". Laurel Griggs podkładała również głos do bajki dla dzieci pt. "Bąbelkowy świat gupików".

Mimo że kariera Laurel rozwijała się bardzo szybko, dziewczynka wiodła normalne i spokojnie życie. Mieszkała z rodzicami w Nowym Jorku, chodziła również do publicznej szkoły, gdzie była jedną z lepszych uczennic. 

W ostatnich latach odeszła spora liczba gwiazd. Spora część z nich zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. 

BO

Więcej o:
Komentarze (68)
Laurel Griggs nie żyje. Młoda gwiazda grała u boku Scarlett Johanson. Miała zaledwie 13 lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc 007

  Oceniono 41 razy 25

  Po co dajecie te komentarze. Ta opcja powinna zostać zablokowana że względu na wulgaryzmy. Czy ktoś to kontroluje. Właśnie do takich publikacji powinny być systemy wykrywania.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 13 razy 11

  "Zagrała wtedy u boku Scarlett Johansson w spektaklu pt. "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Sztuka odniosła ogromny sukces, a Laurel grała następnie postać Ivanki przez 17 miesięcy."

  Ivanka to nie jest postać z tego przedstawienia. Pomieszaliście przygłupy dwie sztuki w których grała.

 • Gość: Sonia

  Oceniono 7 razy 7

  Ile w Was "Ludzi" nienawiści.Dla rodziny to strata o ból a Wy tylko obgadywać innych umiecie.Lepiej się nie wypowiadajcie.Co czyni człowieka-człowiekiem?!

 • Gość: Bibi

  Oceniono 6 razy 4

  Jakie chamskie, nienawistne komentarze. Zero empatii i wrażliwości. Co to sie z ludzmi porobilo, bleee...

 • tomki_boy

  Oceniono 2 razy 2

  Wspaniała, utalentowana młoda artystka. I jak tu wierzyć w istnienie boga?

 • Gość: Bibi

  Oceniono 2 razy 2

  Jakie chamskie, nienawistne komentarze. Zero empatii, wrażliwosci. Co to sie z ludzmi porobilo, bleee...

 • kato-rznik

  Oceniono 11 razy 1

  Kiedy ktoś ma 13 lat to nie jest jakąś "gwiazdą", tylko dzieciakiem, smarkaczem. Żywy - czy martwy, to nie ma znaczenia.

 • Gość: Marek

  0

  Tragedia duża bo młoda dziewczyna jeszcze była i miała plany jak každy.Głébokie kondolncje niech przyjmie odemnie rodzina.Przykre

 • Gość: Iza

  0

  To prawda ludzie zanim coś napiszecie wstrętnego dotyczące ludzkiej tragedji zastanòwcie się nad tym co rodzina czuje w takim momencie i co wy byšcie czuli gdyby odeszedł wam ktoś bardzo bliski.Młoda dziewczyna odeszła to bardzo smutna tragedia.Ja niewyobražam sobie co bym.zrobiła gdyby zmarła mi ktòraś z moich còrek w tak młodym jeszcze wieku.Głébokie kondolencje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX