Ciężarna Martyna Gliwińska pokazała, jak teraz spędza sobotnie wieczory. Tekst piosenki Kazika wymowny. "Dla Ciebie spalam się"

Martyna Gliwińska opublikowała w sobotę całkiem smutne InstaStories. Pokazała jak spędza wolny dzień i czego słucha.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk tworzyli niegdyś piękną parę. Projektantka wnętrz świetnie spełniała się w roli macochy dzieci piłkarza i Anny Przybylskiej, jednak w pewnym momencie uczucie między zakochanymi wygasło. Rozstali się, ale zostali przyjaciółmi. Przyjaźń na dłuższą metę chyba im nie wystarczyła, bo, jak ostatnio poinformowała Martyna, zostaną rodzicami.

Martyna Gliwińska w ciąży z Jarosławem Bieniukiem

Media natychmiast na nowo zaczęły uważniej przyglądać się życiu Gliwińskiej, zwłaszcza, że w wywiadzie dała jasno do zrozumienia, że Bieniuk nie jest zachwycony, że po raz czwarty zostanie tatą. 

Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Piłkarz wszystkiemu zaprzeczył, powołując się na "skomplikowaną sytuację". Wtem po raz kolejny głos zabrała Martyna, zarzucając byłemu (?) ukochanemu kłamstwo. 

Mój komentarz dla "Na żywo" to jedyny komentarz w tej sprawie i tak to są moje słowa. Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy”, stąd też pewnie jego zdziwienie - odpowiedziała na pytanie dziennikarza "Faktu".

Samotne popołudnie Gliwińskiej słuchającej piosenki Kazika

Tak jak wspomnieliśmy, Instagram projektantki wnętrz jest teraz skarbnicą wiedzy na temat jej życia. Sobotnie popołudnie spędziła na plaży w Orłowie - gdzie po raz pierwszy zaprezentowała się w całej okazałości po ogłoszeniu ciąży, a wieczór... w mieszkaniu z kotem. Na InstaStories była raczej smutna, a naszą uwagę skupiła nostalgiczna nuta, której słuchała. Była to piosenka Kazika "Spalam się".

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska screen Instagram / @martyna.gliwinska

Tekst dosyć znaczący.

I nie zapomnę tego dnia, gdy widziałem cię w Sopocie. (...) Spalam się, dla ciebie spalam się. Spalam się, dla ciebie spalam się

Myślicie, że Martyna i Jarosław dojdą do porozumienia i wychowają dziecko razem? Oby! 

CW

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk lubili dzielić się z fanami romantycznymi nagraniami. Tak spędzali czas, kiedy oficjalnie byli razem. 

Więcej o:
Komentarze (66)
Ciężarna Martyna Gliwińska pokazała, jak teraz spędza sobotnie wieczory. Tekst piosenki Kazika wymowny. "Dla Ciebie spalam się"
Zaloguj się
 • Gość: Lolo

  Oceniono 72 razy 54

  Jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby robić takie akcje? Gość ja rzucił, po czym ochoczo dymał prostytutki, a ta po takiej akcji, daje mu się zaplodnic. I nagle szok, nie złapał się na brzuch. Więc co? Już nie staje po " jego stronie" Trzeba zrobić szum w mediach, najlepiej wrzucając słitaśne focie z koteckiem, niczym różowa nastolatka :D Gość traktował ja jako naczynie na sperme, pomiędzy innymi prostytutkami, a ta zdziwiona, że nie będzie rodziny. Litoooosci.

 • Gość: bebe

  Oceniono 43 razy 39

  Oboje siebie warci. On koksista, zbok z wali ka gadzetow i szemrznym towarzystwem, ona jak rzep uczepiona, zaplodnila sie z nim po jego wygijtasach z prostytutka. Chore towarzycho.

 • Gość: Maria

  Oceniono 40 razy 34

  Miałam takie sentymentalne akcje w wieku 20 lat, jak sobie o tym pomyślę to jest mi strasznie wstyd.

 • Gość: majka

  Oceniono 29 razy 25

  Po co komu takie informacje, czy poza nią i jej bliskimi kogoś to interesuje, odpowiadając od razu a po co to czytasz - weszłam żeby to napisać,baba jest żałosna, robi z siebie tylko pośmiewisko.

 • Gość: A

  Oceniono 27 razy 23

  Ta kobieta ma coś z głową. Utrzymywała intymną relację z facetem, który jeszcze niedawno zadawał się z prostytutkami, brał narkotyki i utrzymywal kontakty z szemranym towarzystwem. Niech nie robi teraz z siebie ofiary. Już po nego ostatnich akacjach bylo jasne , że nie jest to facet, z którym można stworzyć rodzinę.

 • Gość: aszaika

  Oceniono 28 razy 22

  jaka ona jest prostaczka, qrcze a myslałam, ze jest bardziej kumata. Złapała faceta na dziecko bez jego aprobaty i jeszcze rozgłasza swój stan w sieci, koszmar

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 14

  teraz ten pustostan bedzie codziennie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX