Meghan i Harry na pierwszym wspólnym wyjściu z Kate i Williamem od czasu pamiętnego wywiadu. Posadzono ich daleko od siebie. To nie jedyny "zły" znak

Księżna Meghan i książę Harry razem z całą rodziną królewską wzięli udział w uroczystościach w Royal Albert Hall w Londynie. Choć na tej samej gali zjawili się Kate i William, trudno o jakiekolwiek wspólne zdjęcie par.

To pierwsze wspólne wyjście książąt od czasu pamiętnego wywiadu, w którym księżna Meghan opowiadała, jak trudno jej radzić sobie z codziennością, a Harry przyznał, że on i William "wybrali inne ścieżki". Konflikt między braćmi nie jest już raczej jedynie pogłoską, informacje, które docierają do opinii publicznej nie pozostawiają złudzeń, że książęce pary nie dogadują się najlepiej.

Księżna Meghan i książę Harry w loży honorowej

Wczoraj odbyła się gala z okazji "Festiwalu Pamięci" poświęconego ofiarom wojny. W loży honorowej zasiadła rodzina królewska oraz premier Wielkiej Brytanii. Uwadze mediów nie umknął fakt, że Meghan i Harry zostali posadzeni daleko od Kate i Williama. Tak daleko, że niemal nie obejmują ich zdjęcia loży. Oczywiście Kate i William siedzieli w pierwszym rzędzie, obok królowej, co jest zrozumiałe, bo William to przyszły król. Meghan i Harry dostali dalekie miejsce po przeciwnej stronie, w drugim rzędzie, za Borisem Johnsonem i jego partnerką.

Britain Royals RemembranceBritain Royals Remembrance Chris Jackson / AP / AP

Na imprezę przyjechali oddzielnie, nikt nie widział, by zamienili ze sobą choć słowo - podaje źródło "Daily Maila".

Na zdjęciach z gali widać, że poza lożą, książęta nie znajdowali się nawet blisko siebie.

Meghan Markle w wieczorowej kreacji

Meghan tego wieczoru wybrała trapezową, czarną suknię do połowy łydki. Kreacja była bardzo elegancka, księżna włosy związała w gładki kok, postawiła na delikatny makijaż. Jak donoszą brytyjskie media, to jedno z jej ostatnich wyjść przed przerwą - razem z Harrym planują wyjechać na Święto Dziękczynienia do Stanów Zjednoczonych.

W czasie imprezy na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Leona Lewis czy James Blunt. Obok królowej w loży zasiadł m.in. książę Andrzej.

Księżna Meghan lepiej niż na oficjalnych imprezach czuje się podczas bardziej swobodnych wyjść. Pamiętacie, jak szalała w kuchni?

jm

Więcej o:
Komentarze (223)
Meghan i Harry na pierwszym "wspólnym" wyjściu z Kate i Williamem od czasu pamiętnego wywiadu. Posadzono ich daleko od siebie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Xoxo

  Oceniono 54 razy 46

  W tym wywiadzie Harry powiedział również że kocha swojego brata i zawsze mogą na siebie liczyć. Tylko po co pisać cokolwiek pozytywnego? Lepiej napędzać hejt. Brawo.

 • Gość: Xxx

  Oceniono 49 razy 45

  Szkoda,że nie napisano,iż kwestia tego kto gdzie siedzi jest regulowana przez protokół.

 • Gość: Mmm

  Oceniono 43 razy 31

  Rodzina królewska ma obowiązek zabawić innych gości rozmową. Nie mogą siedzieć w kupce i urządzać sobie pogaduszek, na to mają czas przy kawie na rodzinnych spotkaniach.

 • Gość: Lol

  Oceniono 32 razy 30

  Tam nie ma miejsca na prowizorkę, każdy zna swoje miejsce. Zarówno Kate jak i Meghan wyglądają bardzo dobrze.

 • Gość: Hejt

  Oceniono 40 razy 18

  Ten artykuł ma bardzo negatywny wydźwięk. Dlaczego napędzacie hejt na Meghan? To wszystko o czym piszecie to niczym nie potwierdzone plotki. A może oni wszyscy się lubią i tyle. Żadne z nich, ani K&W ani M&H nigdy nie wypowiedziało się na ten temat.

 • Gość: Haha

  Oceniono 24 razy 18

  No tak, są około 1 do 1,5 metra od Karola. To strasznie daleko. Hahahaha

 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 16

  siedzą według protokołu..... w samym środku jest królowa a po bokach jej syn i wnuk czyli nr 1 i 2 do tronu

 • Gość: Nona

  Oceniono 16 razy 14

  Współczuję tym ludziom. Od rana do wieczora hejt. I tak codziennie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX