Ania i Kuba z "Rolnika..." spotykają się po programie? Nie ma wątpliwości, czy udało im się stworzyć szczęśliwy związek. Mężczyzna jest w stanie zrobić poważny krok

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularnieszjych programów TVP. Życie uczestników bardzo interesuje widzów.

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" jest już na półmetku. Póki co największą sympatią wśród widzów cieszą się Jakub i Ania. Zdaniem widzów to właśnie ta para ma największe szanse na stworzenie szczęśliwego związku. Kiedy Jakub poczuł coś więcej do Ani, podziękował Ewie, drugiej kandydatce na jego żonę. Od tamtej pory oboje stali się sobie jeszcze bliżsi.

"Rolnik szuka żony". Miłość kwitnie!

Kandydatki na żony dla rolników muszą liczyć się z tym, że jeśli zdecydują się na związek z uczestnikiem programu, będą musiały przeprowadzić się na wieś. Okazuje się jednak, że w przypadku Jakuba i Ani nie jest to takie oczywiste. Co więcej może dojść do zamiany ról! W rozmowie z magazynem "Rewia", rolnik wyznał, że to on rozważa przeprowadzkę.

Chcę zamieszkać w małym domku bliżej miasta - wyznał.

Może to potwierdzić donoszenia tygodnika, że Jakub i Ania byli widziani razem po zakończeniu zdjęć! To wskazuje na to, że rolnik poważnie myśli o związku z uczestniczką i specjalnie dla niej jest w stanie zmienić swoje życie. Czyż to nie romantyczne?

Więcej o:
Komentarze (60)
"Rolnik szuka żony". Miłość Jakuba i Ani kwitnie po programie. Mężczyzna jest w stanie zrobić poważny krok
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Basia

  Oceniono 39 razy 31

  Powodzenia, fajni sympatyczni ludzie

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 35 razy 27

  Ania to super kobietka- to widać. Mądra. Miło się ją ogląda. Widać, że z humorem. Najważniejsze, że razem się dogadują z Kubą. Życzę im obojgu szczęścia. Mam nadzieję że im się uda zbudować szczęśliwy, trwały związek. Bynajmniej oboje próbują - a nie siedzą w domu i tylko narzekają.

 • Gość: yg

  Oceniono 33 razy 19

  Super, trzymam kciuki

 • Gość: Ola

  Oceniono 20 razy 14

  Nikt poza nimi nie ma prawa oceniać ich uczuć i emocji.
  Ci co piszą o wyglądzie niech do swych komentarzy załącza swoje zdjęcia. Wtedy okaże się co i jak haha.
  Miłość to chemia i w ich przypadku ją widać!

 • Gość: 56

  Oceniono 14 razy 12

  Jak zwykle zleciały się wredoty niektóre i hejtuja a ci ludzie nic im nie zrobili a już zaczyna się wytykanie a to tatuaże wiek zeby! Masakra co z wami nie tak dzień bez hejtu dniem stracony? Fajni ludzie z nim nie musicie lubić jak nie chcecie ale po co te złośliwości lepiej wam jak wyplujecie ten jad na kogoś?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Brzydze sie wami ludzie, wieczny hejt, pomyje. Łatwo komentować, gdy w sieci jest się anonimowym, a zapewne większość urodą, a już na pewno intelektem nie grzeszy. Zamiast w życiu być dla siebie nawzajem życzliwymi, każdy tylko hejtuje, odrażające...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 10

  A JA uważam że bardzo sympatyczna z nich para.Ci co im d....smarują niech spojrzą na siebie czy u nich wszystkook.Życzę Im szczęścia z całego serca

 • Gość: Poznanianka

  Oceniono 14 razy 10

  Jakieś szmery bajery . On jest ze Szczepankowo,ona z Poznania. Każdy kto mieszka.w okolicy,wie że Szczepankowo to dziś juz niemalże taka "wiejska" dzielnica Poznania. To tak jakby kazde z nich mieszkało.w różnych dzielnicach tego samego miasta.

 • Gość: Anna

  Oceniono 13 razy 9

  Anna fajna z was para az milo sie na was patrzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX