Robert Lewandowski wie już, co będzie robił po zakończeniu kariery sportowej. Chyba zainspirował się żoną

Robert Lewandowski to jeden z najbogatszych polskich sportowców. Nic więc dziwnego, że piłkarz planuje przyszłościowe inwestycje.

Robert i Ania Lewandowscy to zdecydowanie najpopularniejsza power couple w polskim show-biznesie. Oboje z sukcesami realizują się zawodowo, mają udane życie rodzinne, a w dodatku nie sposób nie przyznać, że mają głowę do interesów. Z pewnością wiedzą, jak inwestować.

Robert Lewandowski inwestuje w gastronomię

Choć Robert Lewandowski póki co nie wybiera się na sportową emeryturę, to już teraz dba o swoją przyszłość. Jak czytamy na portalu Jastrząb Post, piłkarz planuje rozwijać się w branży gastronomicznej. Jednym z jego pomysłów na biznes jest czterokondygnacyjna restauracja w stolicy. Według nieoficjalnych doniesień lokal ma zostać wybudowany w przyszłym roku na terenach byłych Browarów Warszawskich. Oprócz części gastronomicznej zaaranżowane zostanie miejsce wykorzystywane przy specjalnych wydarzeniach.

Niewykluczone, że to Anna Lewandowska przekonała swojego męża do zainwestowania w gastronomię. Przypomnijmy, że trenerka jest już właścicielką kawiarni na warszawskim Wilanowie.

Chcielibyście wpaść na obiad do restauracji Roberta Lewandowskiego? Ciekawie, jakie będą ceny...

Anna Lewandowska z Robertem i Klarą wybrali się na Oktoberfest:

Więcej o:
Komentarze (66)
Robert Lewandowski wie już, co będzie robił po zakończeniu kariery sportowej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Adam

  Oceniono 44 razy 28

  Oni się sobą nawzajem nie inspirują tylko mają doradców w jaki biznes opłaca się wejść i tyle. Oboje nie mają żadnego wykształcenia aby samodzielnie podejmować takie działania.

 • Gość: joker

  Oceniono 21 razy 19

  "nie sposób odmówić im głowy do interesów"... wy tak na serio? czy myslicie, ze oni maja czas sie tymi "interesami" zajmowac? maja jakiegos doradce, ktory im to wszystko ogarnia oni tylko akceptuja i wykladaja kase... on ato co najwyzej ma glowe do jego interesu...

 • barakuda62

  Oceniono 20 razy 16

  Chcielibyście wpaść na obiad do restauracji Roberta Lewandowskiego?
  .....................
  Ja nie, odporny jestem na takie tanie chwyty reklamowe- ja do restauracji wpadam by zjeść i to to co mi smakuje a czyja ona jest to zwisa mi i powiewa.

 • Gość: Nila

  Oceniono 20 razy 16

  Tu można komentować? Z wrażenia zapomniałam, co chciałam zhejtować.

 • farcry3

  Oceniono 34 razy 12

  Mają kupę siana , byt dla siebie i dzieci zapewniony,ale coś z nimi chyba jest nie tak.Ta ciągła potrzeba dowartościowywania się . Podświadomie mają chyba kompleksy z powodu ....wykształcenia ?
  Lewy umie dobrze kopać piłkę i na tym koniec. Ania podobno jest jakąś trenerką i dietetyczką, problem tylko w tym, że ludzie studiują latami medycynę, biochemię etc. i wiedzą, że jeszcze wiele nie wiedzą na temat fizjologii i biochemii człowieka a Ania po średniej szkole jest "ekspertką" w tej dziedzinie ? Wiedzę trzeba nabyć, nie da się ot tak, za pstryknięciem paluszków kupić. Gdyby byli szczęśliwi ze sobą nie mieli by potrzeby wiecznego lansu . Po co ? No chyba nie dla kasy ?

 • Gość: Janek

  Oceniono 16 razy 10

  Do autora: nie "na warszawskim Wilanowie" tylko w warszawskim Wilanowie...

 • Gość: hey

  Oceniono 24 razy 10

  jedyny interes jaki im wychodzi, to reklama instagrama

 • Gość: Aha

  Oceniono 25 razy 7

  Głupia i głupszy takie mam skojarzenie patrząc na nich.

 • zocha688

  Oceniono 6 razy 6

  To ja już wolę zjeść pierogi we Wrocławskim Misiu. Za państwa Lewandowskich podziekuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX