Piotr Woźniak-Starak pracował nad filmem, który nigdy nie zostanie wyprodukowany. Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła tytuł i nazwiska aktorów

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po tragicznej śmierci męża w sierpniu. Opowiedziała w nim o filmie, nad którym pracował Piotr Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o pierwszych miesiącach po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dorota Wellman, która z nią rozmawiała, zapytała dziennikarkę m.in. jak sobie radzi z żałobą oraz jakie ma plany zawodowe na przyszłość. Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała też o filmie, nad którym pracował producent, a który nigdy nie zostanie wyprodukowany.

"Ukryta gra" - o czym jest ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak o filmie męża

Ostatnim filmem Piotra Woźniaka-Staraka, który trafił do kin, jest "Ukryta gra". Dziennikarka mocno zaangażowała się w promocję produkcji. Nagrała making off, w którym będą pokazane m.in. jej rozmowy z mężem. Jednak w wersji, którą ona oglądała, poprosiła o wycięcie tych scen, gdyż było to dla niej za trudne. Okazuje się też, że Piotr Woźniak-Starak chciał zadebiutować jako reżyser. Stworzył już nawet plan swojej pierwszej produkcji. Niestety, ten film nie powstanie:

Miał być debiut z jego ukochanymi aktorami: Magdaleną Boczarską, która miała zagrać bliźniaczki, oraz Tomaszem Kotem. Jego tytuł to "Czarne serca" - trochę znamienne i smutne w tej sytuacji. Jednak ten film nie powstanie. Tylko Piotr ten film widział - wyznała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała też, że po zaangażowaniu się w promocję ostatniego filmu męża poczuła, że tworzenie poważniejszych produkcji jak reportaże sprawia jej satysfakcję. Jakie ma plany na przyszłość? Przyznała, że nie wróci na pewno do rozrywki i chciałaby zająć się właśnie takimi treściami. Nie ukrywa, że śmierć jej męża przekreśliła to, co było, a po sierpniu zaczęła inaczej patrzeć na swoje życie. 

Piotr Woźniak-Starak - producent filmowy

Piotr Woźniak-Starak był założycielem studia producenckiego Watchout Studio. Pracował przy takich filmach, jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Bogowie", które odniosły spektakularny sukces w Polsce i za granicą. Do kin trafiła jego ostatnia produkcja "Ukryta gra".

AW

Więcej o:
Komentarze (107)
Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o filmie Piotra Woźniaka-Staraka, który nigdy nie zostanie wyprodukowany
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 162tony

  Oceniono 63 razy 45

  Za chwilę wyłączycie komentarze więc napiszę naprędce.
  Starak zginął jak żył, pijany bogaty snob z kelnereczką na motorówce Bonda. Wypada, topi się czy dostaje motorówką w łeb.
  Był i nie ma, jego żona "instagwiazda" bryluje w mediach.
  Tyle są warci bogaci ludzie którym pieniądze służą do zabawy i sxania na innych.
  Dziękuję, możecie blokować.

 • Gość: Lilia

  Oceniono 44 razy 26

  Jej życie zmieniło się, bo prawda o jej małżeństwie ujrzała światło dzienne.

 • jan.go

  Oceniono 36 razy 26

  Ja pierdzielę Nich mnie ktoś uszczypnie To nie może się dziać W ciągu dnia 5 wiadomości o Starakach

 • Gość: Ja_prostak

  Oceniono 24 razy 20

  On dla mnie ciągle kojarzy się piekarzem, nie mogę pozbyć się tego natręctwa

 • Gość: euphoria19

  Oceniono 26 razy 18

  Ten film to "Kisajno nocą". Znamy wątek, główną fabułę filmu "Wesoła wdówka" z rzeczoną osobą oraz kelnerką w roli głównej.
  Koncentruje się na branży gastronimicznej. Kelnerka zostaje uwiedziona w blasku księżyca, zwabiona podstępnie na motorówkę ze złota, z platynową śrubą, odbywa się taniec godowy, on lata dookoła niej, uderzając się w piersi dumnie, tudzież prężąc tors i nawołując: ty tylko moja, ja zdobywca. Motorówka zatacza coraz szersze kręgi, wiruje ruchem miarowym, jednostajnym, cyklicznym, w tle słychać odgłos cietrzewi, a z radia leci George Micheal i Careless Whispers. W oddali księżyc oświetla swoim blaskiem leżące u podnóża Fuledy nenufary. On patrzy to na nią, to na pola nenufarów. Widzi oczyma wyobraźni zachwyt w jej oczach, gdy rzuca jej do stóp ich naręcza niczym Tolibowski. I nie wytrzymuje, wyrywa się z marzeń, rzuca w wir mętnej wody by jej zerwać cały kwiat i paść przed nią na kolana. George akurat kończy swoje Careless ..... ona w uniesieniu wyciąga ku niemu swe ramiona i w tym momencie wpada w nie jego głowa potraktowana po macoszemu przez platynową śrubę. W przerażeniu, ze szlochem, młoda kobieta ucieka na ster burtę. Łódź zatacza coraz szybsze koła, George zaciął się na Careless. Ona stoi w oddaleniu od steru z głową ukochanego w rękach. I wtem naraz wszystko milknie. W przypływie niokiełznanego strachu kobieta rzuca się w odmęt wody. I mknie ku szuwarom zarastającym gęsto okolice. Głowę porzuca w niewielkim oddaleniu, mając w pamięci scenę z Titanica i umykające w czeluściach lodu ciało di Caprio. Wie, że to koniec. Koniec wszystkiego. Marzeń o lepszym życiu, miłości, słynnej melodii saksofonu Georga ...... dopływa do brzegu i szlocha.

  cdn ....

 • wylye

  Oceniono 21 razy 17

  Ani "Woźniak" ani "Starak" - nie stworzył niczego co personalnie za jego sprawą stało się "dziełem"
  Owszem był producentem ale artyści to ci - którym płacił za ich pracę. Jak można tyle tygodni "trzepać konia" nad tą tragicznie zmarłą postacią - ile jeszcze tego będzie. Robicie wielkie halo nad producentem - piszcie o artystach i twórcach którzy sami w sobie są wartością oddaną. Nie o kimś kto tylko płacił rachunki w nadziei na sowity zysk. Czy ten Starak robił to (produkował i płacił) z pobudek twórczych? Nie. Wszystko co robił - robił by zyskać - nie "dokładał" przecież do biznesu. Nie twierdzę że w tym coś złego. Twierdzę, że pieprzenie o Staraku kilka sążnistych art od dnia jego "durnowatego" zejścia to przegięcie...

 • Gość: japier....

  Oceniono 27 razy 17

  Kto by nie zagrał w tym filmie!
  Robert De Niro, Dustin Hoffman, Brad Pitt, Jack Nicholson, Robert Redford, Julia Roberts, Glenn Close, Cate Blanchett, Scarlett Johansson...

  Oni wszyscy.. by nie zagrali...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX