Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z treningu, a my patrzymy tylko na jej ciążowy brzuszek. Już go widać?

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z treningu i widać na nim ciążowy brzuszek. Przy okazji gwiazda zdradziła, jaka aktywność jest wskazana w tym stanie.

Kilka dni temu Anna i Robert Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka i bez wątpienia był to najgłośniejszy news tego tygodnia. Oczywiste jest, że teraz wszyscy zastanawiają się, kiedy Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko, jakiej będzie płci i jakie imię otrzyma. Zanim jednak poznamy odpowiedzi na te wszystkie pytania, będziemy mogli podziwiać jej rosnący brzuszek. Już go widać!

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Anna Lewandowska pokazała właśnie na Instagramie nowe zdjęcie z treningu. Oczywiście uwagę zwraca lekko zaokrąglony brzuszek. Trenerka jest w czwartym miesiącu ciąży i ledwo można go zauważyć.

Trening zrobiony. Co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy - napisała Anna Lewandowska i zdradziła wiele rad, którymi powinny kierować się trenujące przyszłe mamy.

Anna Lewandowska zdradziła przy okazji, że przygotowuje nowy program treningowy dla kobiet w ciąży, jakiego jeszcze nie było. Nie da się ukryć, że ta kobieta nie zwalnia tempa!

KM

Anna Lewandowska chętnie pokazuje rodzinne zdjęcia na Instagramie:

Więcej o:
Komentarze (95)
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek na treningu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 15

  Plotek w formie, wkurzania Grażyn ciąg dalszy UWIELBIAM WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: fakt

  Oceniono 16 razy 12

  nie byla by soba, gdyby tej ciazy nie wykorzystala w celach martekingowych, kusi los ...

 • Gość: zniesmaczona

  Oceniono 30 razy 12

  Czy w naszym kraju nie ma ważniejszych wiadomości, niż rosnący brzuch tej pani?! Tak jakby jako pierwsza w Polsce w ciążę zaszła. Rzygać się chce...

 • Gość: K

  Oceniono 12 razy 8

  Jezuu, znowu się zacznie inwazja byAnn...

 • rascal76

  Oceniono 20 razy 8

  Urodzi się następny obywatel bez twarzy. Albo się dziecko pokazuje, albo nie.

 • Gość: jhghdhds

  Oceniono 10 razy 6

  nie tylko urósł ale już urodziła, podczas porodu z wysiłku z dupska wyskoczyło jej wielkie kupiszcze, zostało relikwią fanów tej pani

 • Gość: Ona

  Oceniono 8 razy 6

  Druga ciąża 4 miesiac malutki, przy 2 ciązy jednak zwykle szybciej go widać, i wiecej się też tyje. No ale pewnie jak się trenuje regularnie to tak jest.

 • Gość: q

  Oceniono 9 razy 5

  Teraz to już zarzygamy się na śmierć od wiadomości o byAnn!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX