Dominika Tajner poznała dziewczynę Michała Wiśniewskiego. Chyba się nie zaprzyjaźnią. "Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami"

Dominika Tajner opowiedziała o relacji z Michałem Wiśniewskim po rozstaniu. Przyznała, że poznała nową dziewczynę byłego męża i nie przypadły sobie do gustu.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się kilka miesięcy temu, jednak finalnie rozwiedli się pod koniec września. Para była małżeństwem przez siedem lat, ale po rozstaniu Michał szybko znalazł nową dziewczynę, Paulinę. 

Dominika Tajner o nowej dziewczynie Michała Wiśniewskiego

Dominika, w rozmowie z Jastrząb Post, wyczerpująco opowiedziała o relacjach z Michałem. Powiedziała, że po rozwodzie mają bardzo dobre relacje i często się kontaktują. Stwierdziła, że ciężkich chwilach mogą na siebie liczyć. 

Mamy bardzo dobre relacje i dość częsty kontakt. Nie jesteśmy przyjaciółmi, że dzwonimy na ploteczki, pytamy co słychać, jak u ciebie w związku. Ale nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą - stwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post

41-latka została zapytana, czy poznała nową dziewczynę byłego męża. Na to pytanie odpowiedziała krótko i zwięźle. 

Poznałam. I co ja mam powiedzieć? Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami

Reakcja Tajner jest normalna i raczej nie ma co liczyć na zażyłą przyjaźń między obiema kobietami. Zwłaszcza, że Paulina jest w ciąży, a muzyk po raz piąty zostanie ojcem.

DK

Dominika Tajner wzięła udział w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". W jednym z odcinku upadła w czasie występu:

Więcej o:
Komentarze (46)
Dominika Tajner o dziewczynie Michała Wiśniewskiego: "Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: aza

  Oceniono 27 razy 19

  kobieto, coś masz z głową, ze rozmawiasz jak gdyby nic z facetem , który Cię upokorzył ! który, jeszcze nie zapadł rozwód, a juz prowadzał się z jakaś latawicą z pięciorgiem dzieci, kobieto, szanuj się !

 • Gość: Ela M

  Oceniono 20 razy 16

  Pierwsza kobieta , która nie wciska ludziom, że z nową partnerką bylego się świetnie dogadują. Za tą wypowiedz Dominika dostaje + .

 • Gość: gosc pa

  Oceniono 9 razy 7

  ...zapomnij o takim baranie no chyba że chcesz by Was bzykał obie he he

 • Oceniono 12 razy 6

  Ciekawe czy paparazzi chociaż raz jedyny raz uchwyci kolora bez peruki oraz bez zębów które w tym momencie znajdują się w szklance na biurku.

 • Gość: Gyt

  Oceniono 16 razy 6

  Ze niby nowoczesna i wyzwolona kobieta , a tak wogóle to pusta jak dzban!!!

 • Gość: brudas

  Oceniono 17 razy 5

  Kogo to obchodzi? Kobieto, zajmij się sobą i przestań bez przerwy szukać atencji dzięki wywodom na temat byłego męża.

 • koxiarz

  Oceniono 4 razy 4

  “Jastrząb Post” to brzmi dumnie, w sam raz na taki wywiad “ekskluziw”

 • mcguirre

  Oceniono 6 razy 4

  Dlaczego promujecie te miernoty ? Czy mogą być wzorem do naśladowania ? No chyba jak wydymać wierzycieli i żyć długo i szczęśliwie ale to znowu promocja patologii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX